Seriale

Nieee, z Bornem do klasy nie chodzę. Chociaż czekaj... jest niski, więc kto wie :D



Ile masz wzrostu Midern :P?

No fakt, ja się wkręciłem w The Strain dość. Serial się rozwinął na szczęście, a zwykle mają w zwyczaju słabnąć :) The 100 też dość zaskakuje biegiem wydarzeń ;)
 
Ile masz wzrostu Midern :P?

No fakt, ja się wkręciłem w The Strain dość. Serial się rozwinął na szczęście, a zwykle mają w zwyczaju słabnąć :) The 100 też dość zaskakuje biegiem wydarzeń ;)
183. O The 100 też kumpel gadał, przypadek? :D
 
The 100 faktycznie na poczatku slabe, ale atmosfera sie mocno zageszcza. Serial w zadnym wypadku nie jest wybitny, ale milo sie oglada.
no mi sie podoba, ciagle cos sie dzieje i plus, ze duzo odcinkow jest
ale s03e01 wyjatkowo slaby
 
The Strain bardzo fajny, nie słuchajcie trolla, bo pierdoli.
The 100 aktorsko poziom włosów na mojej lewej nodze, ale fabularnie nawet ciekawy. Choć początek 3 sezonu na razie nie porywa.

Wczoraj obejrzałem drugi odcinek Lucyfera, zapowiada się naprawdę spoko, główny aktor od kopa poczuł rolę (nic dziwnego). Scenarzyści mają jednak trudne zadanie, bo mogą to łatwo zjebać, robiąc Lucka zbyt łagodnym i ludzkim lub przeginając w drugą stronę. Muszą też wyważyć serial pod względem ilości humorystycznych tekstów a mrocznością, o którą prosi się umieszczenie diabła jako głównego bohatera. Na razie jest chyba więcej beki, ale zobaczymy :)
 
The Strain bardzo fajny, nie słuchajcie trolla, bo pierdoli.
The 100 aktorsko poziom włosów na mojej lewej nodze, ale fabularnie nawet ciekawy. Choć początek 3 sezonu na razie nie porywa.

Wczoraj obejrzałem drugi odcinek Lucyfera, zapowiada się naprawdę spoko, główny aktor od kopa poczuł rolę (nic dziwnego). Scenarzyści mają jednak trudne zadanie, bo mogą to łatwo zjebać, robiąc Lucka zbyt łagodnym i ludzkim lub przeginając w drugą stronę. Muszą też wyważyć serial pod względem ilości humorystycznych tekstów a mrocznością, o którą prosi się umieszczenie diabła jako głównego bohatera. Na razie jest chyba więcej beki, ale zobaczymy :)
Strain>The 100? Come on.
 
Strzelilem 1 odcinek Billions. Poczatek jakis taki mega sztyczny, ale z kazda minuta nabieralo to sensu. Gra Brody z Homeland i dosyc spora grupa znanych aktorow z innych seriali. W skrocie prokurator zabiera sie za miliardera, ktory dorobil sie prawdopodobnie na spekulacjach. @MuraS cos dla Ciebie :D
 
Strzelilem 1 odcinek Billions. Poczatek jakis taki mega sztyczny, ale z kazda minuta nabieralo to sensu. Gra Brody z Homeland i dosyc spora grupa znanych aktorow z innych seriali. W skrocie prokurator zabiera sie za miliardera, ktory dorobil sie prawdopodobnie na spekulacjach. @MuraS cos dla Ciebie :D

Właśnie miałem to sprawdzać dla samego Damiana Lewisa, ale jeszcze się nie zebrałem.
 
Strzelilem 1 odcinek Billions. Poczatek jakis taki mega sztyczny, ale z kazda minuta nabieralo to sensu. Gra Brody z Homeland i dosyc spora grupa znanych aktorow z innych seriali. W skrocie prokurator zabiera sie za miliardera, ktory dorobil sie prawdopodobnie na spekulacjach. @MuraS cos dla Ciebie :D
Są napisy angielskie już ?
 
Strzelilem 1 odcinek Billions. Poczatek jakis taki mega sztyczny, ale z kazda minuta nabieralo to sensu. Gra Brody z Homeland i dosyc spora grupa znanych aktorow z innych seriali. W skrocie prokurator zabiera sie za miliardera, ktory dorobil sie prawdopodobnie na spekulacjach. @MuraS cos dla Ciebie :D
Dzięki za cynk
 
oglądam 2 odcinek Lucifera i niestety sie nudze :sad:
Tego serialu nie ogląda się dla fabuły, tylko dla postaci. Trochę szkoda, może później dadzą jakiś główny interesujący wątek. Przestępstwa do tej pory są nudne, a rozwiązywanie ich przez Lucyfera za łatwe.
Poza tym Unię Europejską należy zniszczyć, a ekranizacja Preachera będzie ssała.
 
Back
Top