SŁODZIAK???

Myślę, ze jeśli redaktor Sarna podszkoli swój wartsztat merytoryczny, to moja osoba będzie tam zbędna, aby zawstydzić dueal K&L.
 
Mysle, ze bardzo niewiele osob ma problem z tym jak KSW promuje swoj produkt. Problem stanowi raczej to co robia poza promocja. Natomiast ciagle przekazywanie wlascicielom KSW tych samych uwag tez chyba stracilo sens bo oni je doskonale znaja. Maja swoja koncepcje i swiete prawo by ja realizowac, tak samo swiete jak prawo do krytyki przyslugujace odbiorcom ich produktu.
 
To zwracam honor, po prostu po wypowiedziach, że nie było do końca tak jak powinno i, że frekwencja niekoniecznie dopisała + bulwers ROB`a, że tyle każdy na Cohones pisał i się cieszył, a nikomu nie chciało się du*y ruszyć wywnioskowałem, że trzeba było dolożyć do interesu ale jak nie to bardzo się cieszę. Większość osób była chyba gościnnie i nie pobierała żadnego honorarium, jedyna wysokie koszty to chyba wynajęcie Championsa i hali na konwent. Bez różnicy...oby były następne.
 
Ma ktoś jakiś link, gdzie bez rejestracji, smsów itp. można obejrzeć "Jesteś Bogiem"?


Szczyt hipokryzji. Wyzywac, obrazac tych ktorzy chca ogladac KSW przez streamy nie placac za to, samemu kilka tygodni pozniej szukac pirackich linkow zeby obejrzec film.
 
hahahahw.png




:-)
 
Pomiary beki wskazują zero. Ale tem gość musi mieć kompleksy, że odpierdziela takie akcje...
 
ten gość powinien chodzić codziennie do Czestochowy na kolanach waląc łbem o asfalt i to nie z Warszawy a z Gdańska, że ma taką robotę bo ja bym go nawet nie zatrudnił do kopania rowów bo bym się bał, że zacznie kopać tam gdzie nie trzeba.
 
Nie wiem czy ktokolwiek chciałby byc na jego miejscu gdzie rano idziesz do kibla sie odlać i nie widzisz swojego kutasa. Albo podajesz "dziuni" do dzioba i jedynie co widzisz, to swój pępek. Przejebane. Ogólnie zakompleksiony typ w chuj.
 
Ogólnie starałem się mieć zlewke na niego i cały ten hejt,ale po tym co przeczytałem, zrobiło mi sie słabo. Nie ogarniam gościa.
 
"Nie wiem czy ktokolwiek chciałby byc na jego miejscu"







w kwestii zatrudnienia mysle, ze troche osob by sie znalazlo, w pozostalych. . . to juz niekoniecznie :-)
 
@Yagiel



Raczej w góre.







Co ten typ odstawia... Ale niech się transforMMAuje., moze zobaczy kiedyś wacka swojego, to może znikną kompleksy :)
 
chodzi o to że Słodziak szukał pirackiego Jestem Bogiem ? ;)







aaa juz wiem chodzi o ten wpis z ograzmem mikołajkowym ;) internet czasami mi obrazków nie wyświetla
 
Wszystko wszystkim ale jak tsatsiki to znalazł ? czyżby sledzi poczynania Słodziaka na fejsie i lajkuje jego wpisy :D??
 
Tej jego wypowiedzi o dziuniach, bardzo przypominają mi wypowiedzi pewnego użytkownika cohones o pieniądzach.



Ciekawe jak on się poznał i zakumał z KSW.
 
moja znajoma została oznaczona (otagowana) na tym zdjęciu i dlatego wyskoczyło mi to coś na tablicy więc postanowiłem się z wami podzielić :-)
 
ej dobra hejt hejtem, ale ten profil to są jakieś jaja prawda? Artur Przybysz nie ma z nim nic wspólnego, oprócz faktu, że jest jego "bohaterem"?







kickboxing,



http://www.rapiszon.pl/index.php?c=wywiad&module=details&id=17
 
No niestety najwyraźniej dziewczyna przy nim orgazm może sobie jedynie wyobrazić...



Zmień człowieku ksywę na Kwaśniak, bo obrażasz czekoladę i inne wyroby cukiernicze. No i do poczucia humoru by to bardziej pasowało.
 
Odkąd wziął udział w TransforMMAcji i przynosi to wymierne korzyści zawiesiłbym hejtowanie jego tuszy ze względu na to, że mu się chce, jest zmotywowany i czyni postępy. Wielu z Was nie ma takiego problemu albo ma i dalej nic z tym nie robi, odkąd podjął walkę nabrałem do niego szacunku mimo, że nie jest najlepszym rzecznikiem prasowym na świecie oraz ma w trakcie tego programu wszystko pod nosem. Dajcie mu szanse...
 
@Brasil - teraz to błysnąłeś jak neon nad burdelem.



Ja rozumiem, że słodziak nie ma zbyt wielu fanów. Osobiście ten człowiek mi powiewa. Może te jego wpisy są debile, zalatują kompleksami, nie grzeszą inteligencją i elokwencją ale wyśmiewanie się z czyjegoś wyglądu jak dla mnie jest bardzo słabe i debilne.



Żeby była jasność, nie bronie tu tego całego słodziaka, jak go jarą wpisy o "dziuniach","orgazmach" itd Trudno. Jego cyrk, jego małpy a KSW wypada pozazdrościć takiego rzecznika.



Tylko dajcie ludzie na wstrzymanie. Z tego co czytam na forum to gość postanowił coś ze sobą zrobić i ja tam za niego trzymam kciuki jeżeli chodzi o tą walkę.
 
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=536154343079625&id=100002223601964



:-)
 
tez bylem w takiej sytuacji i dalej w sumie jestem wiec dobrze ze sie ogarnia ale az tak sie zapuscic to juz nie mam pytan... on pewnie kolo 200kg wazyl zanim sie wzial za te odchudzanie??? bo kulka z niego byla solidna
 
Back
Top