Rywal dla Koksa

Szady

MMARocks
Cohones
Przepraszam, ale musiałem to zrobić. :-)



Robert Burneika prawdopodobnie wystąpi na MMA Attack 4. Kogo widzielibyście w roli jego przeciwnika? Jakie są szanse, że znajdzie się rywal, z którym Koksu byłby w stanie wygrać?
 
Seagal :D Nie mysle nawet o tym, że jego przeciwnik miał by mieć jakieś pojęcie o MMA:P I mam nadzieje,że żadne medium nie bedzie tego wciskać w ramy MMA czy nawet Sportu. Od taka odskocznia,show, podczas gali MMA :)
 
Podobno Najman wyraził chęć rewanżu, a z nim wygrałby i tym razem ;)


Swoją drogą chciałbym obejrzeć zestawienie Ibisza z Borkiem.
 
Mroczek, bo fajnie by było jakby mu Koks obił ryja, ale niestety raczej za duża różnica w wadze :D
 
Koksu powinien rzucić MMA. Osiągnął co miał osiągnąć. Po to niszczyć to kolejnymi występami, które mogą się przecież zupełnie inaczej potoczyć. Pokochał go kraj, rozpromował markę, wygrał. Odcinanie kuponów od tego to teraz głupota.
 
To prawda, chociaż przyznasz, że Koksu nie musi wcale tego psuć, moim zdaniem kluczową sprawą jest teraz jego ewentualny przeciwnik. Tylko kto jest w zasięgu Koksa??
 
Jeśli Koksu wystąpi w mma to będzie jego błąd. Na prawdę mógłby sobie darować bo przestanie być zabawny a stanie sie żenujący i spowszednieje wszystkim.
 
W najgorszym razie będzie mieć rekord 1-1, a to i tak lepszy bilans niż Sapp, Bazelak czy Najman. Ja nie wierzyłem, że Najman da radę przegrać, to był absurd ale jednak dał radę. Żeby wygrać z koksem trzeba poradzić sobie z presją mediów i tłumów, potrafić wyprowadzać ciosy proste i ieć kondycji na 1-2min. ale jak dobrać rywala z którym miałby przegrać to nie mam pomysłów...jeśli chodzi o wagę 100+ bo chyba tylko taka wchodzi w grę.
 
Mirek obali go w ciągu 10sek, a w ciągu następnych 10sek wyciągnie dźwignie albo go udusi. Medialnie walka ma sens jak najbardziej ale sportowo będą to super krótkie...emocje(?).



Musi być ktoś z kim ma szansę wygrać i jednocześnie ktoś kto ściagnie choć trochę uwagę kibiców. Może faktycznie ten Andrew Bryniarski.



Osobiście to dałbym sobie spokój z zastanawianiem się nad rywalem Koksa na MMAA 4 tylko kminiłbym kogo sprowadzą żeby dźwignąć na MMAA 3 otwarty Polsat. Damian vs Fedor? ;>
 
Grabowski vs Fedor - moim zdaniem bardzo dobre posunięcie . Fedor spuścił z tonu, ale rekord jednak ma dobry i póki co nie przegrał z żadnym ogórkiem (jak np Filho, czy inne byłe gwiazdy). Po 3 przegranych walkach dali mu Monsona, z którym wygrał przez decyzje i Ishiego, którego odprawił przez KO. Obydwaj pokonani są przynajmniej o klasę słabsi od Damiana, dlatego gdyby Damian wygrał tą walkę (a bez szans by nie był) to zrobiło by się o nim głośno.







Ble to o Koksie temat, heh. Moim zdaniem Robert nie powinien już walczyć i tyle :) Nie che żadnych freaków z nim, koleś jest naprawdę w porządku i mam nadzieję, że jest na tyle kumaty, żeby zrozumieć, że nie nadaje się do tego sportu.
 
@Doozy



w którymś z wywiadów Darek Cholewa wspominał ,że Damian dostanie dobrego przeciwnika , nie pamiętam dokladnie słów ale wynikało z nich, że bardzo zadowoleni będziemy jako fani.



Takie kryterium spełniałoby tylko kilku zawodników bez kontraktu w UFC :Kharitonov (najlepsza rankingowo opcja) , Arlovski ( nie wiem czy bedzie chętny bo on nie walczy na mniejszych galach) , Graham , Monson , Kenny Garner







Fedora na 99% na MMAA 3 nie zobaczymy ,ze względu na rozmiar hali. Gala finansuje się głównie z biletów ,a trudo zarobić na 5 tys (?) obiekcie zatrudniając zawodnika za 300 tys. $( a wiadomo ,że Fiedzia brał więcej do tej pory)
 
Ronnie Coleman



post-57466-1165752715.jpg
 
Przecież Cholewa mówił że nie będzie freakfightu na na 3 gali,to co Burneika pierdoli?
 
Dzięki temu teraz wiele osób dowiedziało się o kolejnej gali, a nie koniecznie koksu tam zawalczy co najwyżej podbije hype.
 
Odpowiedz jest bardzo prosta... Bob Sapp.



Jestem praktycznie pewien ze jesli Burneika zawalczy jeszcze raz to wlasnie z nim.



Pewnie znowu uda sie wygrac i ahhh... juz widze te porownania do Pudziana 8)
 
Wolałbym żeby nie walczył więcej. Jeśli walczyć to nie wiem z kim... z Oknińskim nie ma szans mimo że walka by się sprzedała.
 
Panie Darku czekamy na wyjaśnienia. 3 miała być bez freaków...



PS: nikt nie lubi freak fightów a temat i tak będzie miał z pińcet stron :D
 
Normalna sprawa z tym freak fightem w końcu dostali szanse transmisji w otwartym polsacie, bez jakichkolwiek freaków mogliby na tym dużo stracić.
 
po co on się pcha dalej do tego mma. watpie, zeby mu znalezli kogos slabszego od najmana. wg mnie błedna decyzja
 
Back
Top