Red Dead Redemption 2 - wracamy na dziki zachód!

W jaki sposób można sprawdzić rozpoczęte misje od randomow?
w jednej misji miałem znaleźc rewolwerowców i zrobić im zdjęcia i w sumie chyba wszystkich znalazłem a nie wiem czy coś się dostało za to czy te zdjęcia trzeba było zawieźć temu gościowi co to zlecił?

I miałem też sytuację że jakiś więzień poprosił mnie żebym go uwolnił z kajdanów i w zamian podał jakaś miejscówkę którą można okraść i nie wiem jak to sprawdzić o jakim miejscu mówił.
zeby ci nie spoilerowac to po kliknieciu lewego guzika na krzyzaku wyskakuje okienko jakie misje masz rozpoczete. Jednak nie jest tam napisane co masz dalek robic. Moge ci powiedziec ale nie wirm czy chcesz wiedziec:lol:
 
zeby ci nie spoilerowac to po kliknieciu lewego guzika na krzyzaku wyskakuje okienko jakie misje masz rozpoczete. Jednak nie jest tam napisane co masz dalek robic. Moge ci powiedziec ale nie wirm czy chcesz wiedziec:lol:
Dzięki. Spoko, sprawdzę i w razie co się odezwę.
 
Skończyłem fabułę i epilogi :arielcry:

Teraz pytanie, czy będzie jeszcze coś po tym mocnego, jakaś misja poboczna, jak w pierwszej części RdR? Czy już po prostu zostały tylko wyzwania, itp. do porobienia?
 
Skończyłem fabułę i epilogi :arielcry:

Teraz pytanie, czy będzie jeszcze coś po tym mocnego, jakaś misja poboczna, jak w pierwszej części RdR? Czy już po prostu zostały tylko wyzwania, itp. do porobienia?
Nie wiem jak było w pierwszym, ale tu już tylko poboczne + te randomowe oraz easter eggs. + masz całe New Austin do odkrycia, które zajmuje tak z 1/3 mapy lol. Tam musi być jakieś DLC bo nie wierzę, że tak kurewski kawał mapy dodali niemal niewykorzystany.
 
Nie wiem jak było w pierwszym, ale tu już tylko poboczne + te randomowe oraz easter eggs. + masz całe New Austin do odkrycia, które zajmuje tak z 1/3 mapy lol. Tam musi być jakieś DLC bo nie wierzę, że tak kurewski kawał mapy dodali niemal niewykorzystany.
No właśnie błądziłem po new Austin z 3 godziny i tam chujnia jest niestety. Parę kart znalazłem, zajebałem typów w Fort Mercer, połazilem po Armadillo i Tumbelweed, gdzie była np. akcja z szeryfem co zastrzelił randoma z lokalnego gangu i tyle. Lokacja niby duża, ale większość terenu to pola i skaly. To raczej miał być ukłon dla fanow jedynki, gdzie właśnie na tym terenie się działa akcja, że można było sobie przypomnieć o tall trees, macfarlanes ranch, itd. Tak czy inaczej gra 9+/10
Nie uważacie, że zakończenie drugiej części epilogu zbyt naciągane? To, że Dutch zajebał Micaha bym jeszcze przełknął, ale że zostawił w tej chatce cały "utarg" gangu (wyszło ponad 20 k $) i sobie poszedł w pizdziec bez niczego to lekkie przegięcie, byle by się zakończyło Happy endem :D
 
Gra już ktoś online? Ja wczoraj zrobiłem początkowe misję i jednego deathmatcha zagrałem.
Gralem. Rozjebalem patu typom leb, potem oni rozjebali mi i tak sie kreci:lol: najgorsze jest zarabianie. Strasznie malo kasy sie zbiera a rzeczy kosztuja, ale czytalen ze ma sie to zmienic
 
Gralem. Rozjebalem patu typom leb, potem oni rozjebali mi i tak sie kreci:lol: najgorsze jest zarabianie. Strasznie malo kasy sie zbiera a rzeczy kosztuja, ale czytalen ze ma sie to zmienic
microtransaction-games_o_3723267.webp
 
jestem juz w epilogu i jak w jedynke nie gralem to latwo sie domyslec ze to wydarzenia ja zapowiadajace. Jedbak nie o tym. Troche sie rozczarowalem epologiem choc jeszcze nie skonczylem, ale pol gry czekalem az wjade do New Austin i jakies misje czy cos na koniec tam bedzie. Taki dziki zachod z kaktusai. A tu epilog i ni chuja. Sam moge sobie na wycieczke skoczyc, ryby polowic i legendarne zwierzeta polapac i tyle. Szkoda troche
 
jestem juz w epilogu i jak w jedynke nie gralem to latwo sie domyslec ze to wydarzenia ja zapowiadajace. Jedbak nie o tym. Troche sie rozczarowalem epologiem choc jeszcze nie skonczylem, ale pol gry czekalem az wjade do New Austin i jakies misje czy cos na koniec tam bedzie. Taki dziki zachod z kaktusai. A tu epilog i ni chuja. Sam moge sobie na wycieczke skoczyc, ryby polowic i legendarne zwierzeta polapac i tyle. Szkoda troche
epilog jest o kant chuja rozczaść. a szkoda nawet gadać, szkoda strzępić ryja.
 
Mało gram, dopiero rozpocząłem 4 rozdział i pewnie większość już to odkryła, ale i tak się pochwalę :werdum:

Przydatna rzecz na polowania. Można mieć dwa konie jednocześnie. Jedziesz na jednym, a drugi zapierdala za tobą, dzięki czemu możesz naładować i przewieźć dwa razy więcej zwierzyny.
 
Czy w późniejszej części gry pojawiają się jakieś nowe stroje, czy wszystko już jest od początku?
 
z tego co pamiętam to jedynie w st denise było kilka nowych wariantów ubrań. jak dla mnie lekka lipa z tym, że u każdego krawca jest dostępne praktycznie to samo.
 
z tego co pamiętam to jedynie w st denise było kilka nowych wariantów ubrań. jak dla mnie lekka lipa z tym, że u każdego krawca jest dostępne praktycznie to samo.
Lipa, że nie ma nic bardziej eleganckiego. Płaszcze same znoszone itp.
 
Saint Denis nie takie dzikie. Zresztą Dutch jakoś sobie ogarnął lepsze ciuchy.
będzie jedna misja na którą będziesz się musiał wystroić i z tego co pamiętam dostaniesz smoking, ale fakt za mało eleganckich ciuchów jest w grze.
 
będzie jedna misja na którą będziesz się musiał wystroić i z tego co pamiętam dostaniesz smoking, ale fakt za mało eleganckich ciuchów jest w grze.
Niestety dostaje się go tylko na tę misję.

W ogóle zaczyna mnie to strasznie irytować, jak ktoś mnie próbuje okraść, ja się obronie i zara mnie ściągają. Co chwilę muszę latać płacić grzywnę, a sam nikogo nie zaczepiam...
 
Niestety dostaje się go tylko na tę misję.

W ogóle zaczyna mnie to strasznie irytować, jak ktoś mnie próbuje okraść, ja się obronie i zara mnie ściągają. Co chwilę muszę latać płacić grzywnę, a sam nikogo nie zaczepiam...
ja tam zawsze czekałem, aż uzbierają mi się grzywny z kilku miast i płaciłem hurtowo za wszystko.
 
Back
Top