Red Dead Redemption 2 - wracamy na dziki zachód!

Kurde, właśnie teraz w epilogu sprawdziłem, ze nie skończyłem dwóch pobocznych zadań i jest w nich m.in. ta z tym robotem, którego "ożywiłem" podczas burzy. Nie da się tego jakoś kontynuować? Pozostaje odpalenie misji na yt?
Nie wydaje mi się, aby było można. Ja za pierwszym podejściem opuściłem kilka pobocznych i w Epilogu już nie każde było dostępne.

BTW jak macie z gwizdaniem? Na necie pisze, że krótki gwizd tylko przywołuje konia, a długi przywołuje i każe podążać za graczem. U mnie to nie działa, tzn. koń zawsze za mną łazi i wkurwia. W tym poradniku też nic na ten temat nie pisze - dobrze, że go nie kupiłem bo bym się wkrwł.
 
@Jakub Bijan, które zakończnie jest najgorsze?
ja miałem to w którym wracam arthurem po hajs i micah wbija mi nóż w plecy, po czym zaczynam grać johnem marstonem :siara:
jest opcja, grania arthurem w epilogach? bo nie za bardzo uśmiecha mi się grać od początku i na końcu znów go stracić
 
@Jakub Bijan, które zakończnie jest najgorsze?
ja miałem to w którym wracam arthurem po hajs i micah wbija mi nóż w plecy, po czym zaczynam grać johnem marstonem :siara:
jest opcja, grania arthurem w epilogach? bo nie za bardzo uśmiecha mi się grać od początku i na końcu znów go stracić

Gorszego niż Twoje chyba się nie da ;)

Ja wróciłem na grób Arthura :arielcry: Do tego staram się odwiedzać trochę starych miejsc na mapie, fajnie słychać głosy przeszłości gdy przechadzamy się po starym obozie. Brakuje mi tylko więcej smaczków typu spotykamy znajoma postać a ta wspomina Arthura.
 
Ja wróciłem na grób Arthura :arielcry: Do tego staram się odwiedzać trochę starych miejsc na mapie, fajnie słychać głosy przeszłości gdy przechadzamy się po starym obozie. Brakuje mi tylko więcej smaczków typu spotykamy znajoma postać a ta wspomina Arthura.
Pochodź po dworcach kolejowych + koło tramwajowego w St. Denis :)

+ ujebałem 4 łosie. Jestem z siebie dumny, bo samodzielnie znalazłem taką miejscówkę, że żaden jutuberek nie fiknie ze swoimi poradami. 3 sztuki idealne w pół godziny, z czwartą było nieco grindu ale ostatecznie mam wszystkie stroje u trapera.
 
Możesz w spoilerze napisać o co chodzi? Ja byłem w Rhodes i St. Denis i na nic nie wpadlem ... No oprócz tego "weterana" bez nogi czy reki i tylko on wspomniał o ...
W St. Denis na stracji tramwajów siedzi Tilly, w centrum miasta. W Van Horn na stacji kolejowej siedzi Padający Deszcz, w Valentine jest Mary-Beth + koniecznie sprawdź sklep wielobranżowy w Rhodes:)
 
Właśnie skończyłem, w skali od 1 do 10 daję 1000/10. Czy najlepsza gra w jaką grałem? Cieżko stwierdzić, na pewno najbardziej emocjonalna podróż jaką przeżyłem w giereczkowym życiu, chyba nawet mocniej od TLoU. Pytanie jak po takim czymś odpalić coś na konsoli? Ja teraz muszę odpocząć od innych tytułów. Na pewno jeszcze wrócę do RDR bo mnóstwo rzeczy zostało do zrobienia, chociażby po to, żeby znów poczuć ten świat.

opmov7.png


 
Właśnie skończyłem, w skali od 1 do 10 daję 1000/10. Czy najlepsza gra w jaką grałem? Cieżko stwierdzić, na pewno najbardziej emocjonalna podróż jaką przeżyłem w giereczkowym życiu, chyba nawet mocniej od TLoU. Pytanie jak po takim czymś odpalić coś na konsoli? Ja teraz muszę odpocząć od innych tytułów. Na pewno jeszcze wrócę do RDR bo mnóstwo rzeczy zostało do zrobienia, chociażby po to, żeby znów poczuć ten świat.

opmov7.png




Kiedyś zrobią 3 część więc luz :D
 
Miałem już z 3 przysiady do epilogu i nadal go nie skończyłem. Za każdym razem grałem z 2 h minimum
ja pierdziele epilog, dotarłem do drugiej części i w ogóle mnie to nie bawi.
dla mnie rdr2 skończył się w momencie śmierci arthura, wątek z marstonem w ogóle nie potrzebny
 
ja pierdziele epilog, dotarłem do drugiej części i w ogóle mnie to nie bawi.
dla mnie rdr2 skończył się w momencie śmierci arthura, wątek z marstonem w ogóle nie potrzebny
Mordo jak już się przegrało tyle czasu przy tej grze to już trzeba skończyć nawet jak jest ciężko. Na mnie już czeka kapitalny Spider Man ale póki nie skoncze rdr2 do końca nie ruszam
 
Skończyłem!! Ale to była historia epicka. Teraz wybadam wasze spoilery o zakończeniach i biorę się za Spider mana. Najlepsze jest to, że nie grałem w 1 cześć rdr a napenwo będzie remaster to tylko pociągne historie dalej
 
W jaki sposób można sprawdzić rozpoczęte misje od randomow?
w jednej misji miałem znaleźc rewolwerowców i zrobić im zdjęcia i w sumie chyba wszystkich znalazłem a nie wiem czy coś się dostało za to czy te zdjęcia trzeba było zawieźć temu gościowi co to zlecił?

I miałem też sytuację że jakiś więzień poprosił mnie żebym go uwolnił z kajdanów i w zamian podał jakaś miejscówkę którą można okraść i nie wiem jak to sprawdzić o jakim miejscu mówił.
 
Back
Top