Pudzianowski wyzywa Bazelaka do walki bez kamer!

Trochę żenada ten Pudzian z Bazelakiem @Dazz a ten extra fight pod biedronką to zaraz koło mnie był :P
 
Każdy piszę, że żenada itd, ale największą przykrosć zrobilibyscie Bazelakowi gdybyscie przestali po prostu na ten temat pisać. Bo za dużo uwagi się poswięca na takiego pozera a on tylko na tym zyskuje.
 


Kamil Bazelak przyjął zaproszenie Pudziana!

Mariuszu Pudzianowski!

Przyjmuję twoje zaproszenie. Podjąłbym się walki już teraz, niestety z powodu kontuzji jestem wyłączony z treningów na 2 tygodnie potem czeka mnie jeszcze rehabilitacja. Dlatego proszę o uszanowanie tego i możliwość pełnego powrotu do zdrowia. Nie sprawiło by ci to żadnej satysfakcji, gdybyś walczył z człowiekiem, który nie może się bronić.

W kwestii merytorycznej możemy to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy to ten oficjalny na gali KSW. Możliwość walki z Tobą na takim evencie nie zależy jednak ode mnie. Drugi zaś na zasadzie sparingu bez udziału kamer i mediów.


RESZTA NA STRONIE:
http://www.kamilbazelak.pl/index.php/2012/03/kamil-bazelak-przyjal-zaproszenie-pudziana/

Mam nadzieję że w kończu zobaczymy ten pojedynek który gotuje się już przez pare dobrych lat. Moim zdaniem to dobra walka na odbudowe dla obu panów.
 
Panie Bazelak wystarczy, że Pan zaśmiecasz swoją stronę, pozostaw to forum w spokoju...
 
Ten pojedynek miał by sens maksymalnie po pierwszej walce Pudziana. Bazelak musiał by trochę podgonić aby walczyć z Pudzianem a miejsca dla Bazelaka w KSW nie widzę. I w sumie nie chce go tam.
 
Mam nadzieję że w kończu zobaczymy ten pojedynek


Z tego co pamiętam to miało być bez kamer i publiki. Zresztą obaj mają kontrakty z KSW, a nie sądze aby mieli w nich zgodę na udział w "prywatnych galach".
 
Ale myślę że wielu z nas się zgodzi że to bardzo dobra walka marketingowo, każdy kojarzy go zjako #1 wroga Pudziana, ponadto bardzo dobry pojedynek na odbudowe Pudziana(jeżeli wygra oczywiście, wszysko na ringu może się zdarzyć).
 
Zróbcie se sparing bez kamer kiedy chcecie i nic nikomu o tym nie mówcie, bo to jest żenujace. Gość który nic nie potrafi walczy wielkiej gali, przegrywa pokazujac nic i jeszcze ma czelność wymagać walki z bądź co bądź jedna z większych gwiazd polskiego MMA. Miejsca na antenie mało trzeba je oszczędzać na ludzi którzy potrafia sie bić.



Raczej nie wroga tylko gościa po którym Pudzian cały czas ciśnie.
 
Liczba fanów na fb to pewien wyznacznik siły marketingu.



Pudzianowski 132944



Bazelak 293
 
@byzantin
31964-2dda0535551a9335894fc88b99464a96..gif
 
Escobar
Liczba fanów na fb to pewien wyznacznik siły marketingu.
Pudzianowski 132944
Bazelak 293
-------------------------------------------------------------------------------
Nie sądze że można całkowicie się kierować statystykami fb ponieważ Ja jak i wielu moich znajomych nie ma fb, myspaca, n-k-itp. a interesuje się sportami walk. Sam widzisz że większość ludzi kojarzy kim Bazelak jest, na sportfanie o konflikcie z Pudzianem zawsze można coś przeczytać, a to czy negatywnie lub pozytywnie o nim ludzie myślą nie ma wielkiego znaczenia-Najman jest w walce wieczoru poraz 3'ci! Śmieją się z niego i krytykują ale i tak większość ludzi jest ciekawa co będzie, ta ciekawość się sprzedaje, ludzie to kupują. Czemu wielu zawodników z dobrymi rekordami nie są tak znani, promowani? ponieważ są nudni, nie ma tego charakteru, tej osobistośći, tej ciekawej roli która przyciągnie widza do telewizora. Nudnych ludzi nikt nie chce słuchać, nudnych ludzi nikt nie chce oglądać. Mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi. Okej tyle na razie.
 
Do walki z Walusiem, nie wiedziałem kim ten Bazelak jest. I w sumie, nie wiele sie dowiedziałem, po za tym,że koleś bardzo dużo gada i ma suche poczucie humoru. Siła marketingowa z niego żadna. gdyby miał walczyć z Pudzianem, to mocno bym się zastanawiał czy patrzeć na to coś. Mam nadzieje,że KSW nie weźmie na poważnie marzeń Bazelaka,bo KSW to nie miejsce dla niego. KSW ma swojego freaka i niech się on bije z zawodnikami pokroju Dvd a nie jakimiś Bazelakami nie wiadomo skąd.
 
A Bazelak dalej próbuje Nas przekonać, że pokazywanie go ma jakiś sens..?Ha,ha...Człowieku odpuść już, jednego mistrza autopromocji w sportach walki już mamy. Jednego za dużo. Kiedy zrozumiesz, że więcej ludzi juz nie nabierzesz na to, że jestes popularny, że masz jakąs siłę przebicia!? O wartości zawodnika i chęci jego oglądania świadczy albo poziom sportowy (przede wszystkim ) albo ciekawa osobowość poparta minimum umiejętności. Ty nie masz ani jednego ani drugiego i paplanina na każdym mozliwym portalu o sobie i swej wartości tego w żaden sposób nie zmieni.
 
Z Bazelaka to taki fighter jak lotnik z koguta...



Facet niewiele potrafi i tylko szuka rozgłosu i szybkich łatwych pieniędzy. Moim zdaniem takie osoby jak on i Pan N. powinny być persona non grata na takich portalach jak ten.



A co do Pudziana to kij mu oko.



W sumie to jeden wart drugiego.
 
Sam widzisz że większość ludzi kojarzy kim Bazelak jest


Nie znam nikogo takiego wśród osób nie interesujących się MMA. Poważnie.
 
Po co gadać o tym pajacu w kółko? Ofiara losu z niego, bo sam się kontuzjował i to nie przez poślizgnięcie tylko złe postawienie stopy. Był w takim szoku, że w ringu nie wiedział co się dzieje więc o czym mowa.



Typ by nigdy nie wypłynął, gdyby tego nie robił na Pudzianie więc przestańcie pisac o tym beztalenciu MMA.
 
Tia, tylko czekać aż wystosuje kolejne oficjalne pismo, tym razem do redakcji mmarocks. pl o usuwanie komentarzy dotyczących jego osoby :-)
 
generalnie to w tym przypadku Bazelak jest mi osobą obojetną. Bardziej mnie denerwuje Mariusz "zapomniałem go skończyć" Pudzianowski. Wyskakuje na swojej stronie z tekstem rodem z rynsztoku, a przecież to wielki sportowiec i tak dalej. Jak on by tłukł Bazelaka po swojemu to pewnie byłoby jak z Thompsonem, który przyjął serię na szczękę i nic mu sie nie stało. Pudzianowski zamiast ćwiczyć uwierzył w swoją wielkość i teraz gwiazdorzy. Czasem myśle, że to taki polski chujowy odpowiednik Lesnara, z tym, że Brocka ludzie nie nawidzili od początku a pudzian to prawie bohater narodowy. I jeszcze ta różnica, że Lesnar to był zapaśnik a pudzianowski karateka nie potrafiący wykonać żadnej podstwowej techniki. Co do Kamila " widzę strach w twoich oczach" Bazelaka to wiele powiedzieć nie można, po za tym, że może być kolejnym Najmanem. Z jednej strony chce się powiedzieć, że wiem jak ciężko karateke przestawić na inne sporty uderzane ( to znam z autopsji) z drugiej strony gada o strtachu w oczach przeciwnika a sam zesrany do ringu wychodzi. Walka, o ile by do niej doszło i można to nazwać walką bo raczej z ich umiejętnościami to by była zadyma pod remizą vol 2 pewnie byłaby medialna i obstawiam, że nawet na poziomie cyrku pudzianowski v najman ale czy byłaby promocją MMA czy policzkiem dla fanów to nie muszę chyba opisywać.
 
Wielu zapomina że przez ostatni czas Bazelak atakował nonstop Pudziana, obrażając go i wyzywając od tchórzy, a jak teraz Pudzian powiedział dwa mocne słowa to Bazelak straszy fałszywie napisanym tekstem od adwokata. Przecież to jaja jakieś.
 
Pudzian teraz wielki kozak chce walczyć z Bazelakiem, wcześniej przed walką Bazelaka na KSW18, Pudzianowski nie chciał z nim walczyć, a mógł poprosić Panów K&L o taką walkę myslę że by sie na to zgodzili, moim zdaniem bał się Pudzian tego że dostanie lanie od Kamila i sie osmieszy, jednak gdy teraz po walce Bazelaka z Walusiem okazało sie że Wanderlei nie jest taki mocny a jego umiejętności są na poziomnie Marcina Najmana, Mariusz raptem chce walczyc z Bazelakiem.



Pudzian jest takim samym błaznem jak Hardcorowy Koksu. Pudzian duzo gada a nic nie pokazuje w ringu, a Hardcorowy Koksu przechwala się w filmikach co to on nie zrobi Najmanowi, a po dwóch kopnięciach w worek ledwo sapie.







Acha z tego co pamietam to Pan Mariusz w ciągu dwóch lat od swojego debiutu w MMA miał zostać mistrzem świata, dwa lata juz minęły a On stoi w tym samym miejscu, teraz gdy zobaczył że MMA to nie taka prosta sprawa, zaczął mówić o sobie że jest jeszcze żółtodziobem w tym sporcie, Teraz ma pretensje że ludzie go hejtują, Panie Mariuszu sam Pan sobie na to zasłużył.
 
Back
Top