Pudzianowski wyzywa Bazelaka do walki bez kamer!

qweq3

Jungle Fight
Bantamweight
419463_10150664564876737_115902711736_9265524_1998837008_n.jpg

Ze strony Pudzianfight.pl oraz facebooka pudzian.pl

Konfituro Bazelak to zapraszam na sale bez kamer i widowni dzis,jutro kiedy tylko zechcesz!!!!ten skończony prymityw i impertynent pokaże ci gdzie twoje mijsce w szeregu!!!!To gdzie mam byc na której sali?????????Waluś Cię pogłaskał tylko a ja zrobie to po swojemu KONFITURO!!!

http://www.facebook.com/PudzianTeam

http://pudzianfight.pl/

GLF

KSW
Heavyweight
Dzieci specjalnej troski :|

A info raczej nadawałoby się do tematu z newsami.

Oj nie - tu do zmierzchu będziesz mieć pół tysiąca komentarzy.

Cziris

BAMMA
Welterweight
Obaj są siebie warci. A pudzian widze, już zaczyna po amerykańsku trash talk uskuteczniać. Burak ze wsi WSTYD

Highlander

ONE FC
Featherweight
Coś czuję, że mimo porażki Bazelaka do walki z Pudzianem dojdzie. Inaczej nie czytalibyśmy takich głupot.

qweq3

Jungle Fight
Bantamweight
Nie ma szans na walkę Bazelaka z Pudzianem na KSW.

Na forum Bazelaka już usunięto temat o propozycji Pudzianowskiego na walkę bez kamer :D

B00YAK

Bellator
Welterweight
Ja się zastanawiam co jeszcze Pudzian robi w Polsce... miał wyjechać i trenować a tu co... czyżby nadal mu było szkoda kasy i jeździ po Polsce promując swoich sponsorów? Nie od dziś wiadomo, że to skąpiradło ale jeśli chce się iść do przodu trzeba zainwestować w siebie Panie Mariuszu. Mam nadzieję, że przed majową walką wyjedzie na 8 tyg do ATT, bo inaczej znowu widzę go w roli pokonanego.

GLF

KSW
Heavyweight
Ta, najpierw zakozaczył przed rannym Bazelakiem, a teraz ucieka w popłochu. Pozer i mazgaj.

q.

BAMMA
Middleweight
Komuś słoma z butów wyszła • Mam nadzieję, że KSW nie będzie swoją marką firmowało takich zachowań. Nie dla sprowadzania MMA do rangi sportu dla idiotów!

Highlander

ONE FC
Featherweight
W sumie jakby się zastanowić to Pudzian to faktycznie prostak, ale tego typu akcje uchodzą mu na sucho, bo jest bardzo rozpoznawalną i lubianą osobą w naszym kraju. Jednak dużo to o nim mówi.

RaV

BAMMA
Bantamweight
kiedyś słyszałem, że jeżeli w zdaniu ktoś nadmiernie używa wielu wykrzykników, kropek, znaków zapytania itp to może mieć problemy emocjonalne.;-)
Bazelak prześlę Mariuszowi rezonans kolana i walkę odwoła ;-)

qweq3

Jungle Fight
Bantamweight
Przed chwilą Pudzian dopisał:

Ps:tylko abym nie musiał czekać "KONFITURO BAZELAK" za długo, meila mojego znasz juz dobrze wiec czekam w kazdej chwili a teraz pokaz że masz jaja a nie przerwe w spodniach!!!!!!!!!!!

byzantin

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Już pisałem w innym temacie że będzie KSW: BAD BLOOD Pudzian vs. Bazelak
Kontrowersje=pieniądze

Ale pierwszo powinien być rewanż Waluś vs. Bazelak II

;-)

A po drugie, dlaczego dopiero teraz Pudzian wyzywa Bazelaka? Bo go się bał poprzednio, teraz kiedy widział walkę z Walusiem to taki z Pudzilli wielki kozak.

Perfumiarz

PRIDE FC
Lightweight
to jest jego oficjalny profil???? tylko czekać kiedy szmatławce typu SE czy Fakt podchwycą temat...

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
Nie chcę widzieć walki Pudzianowski vs Bazelak. Za długo by to nie potrwało ;) Wole widzieć Pudziana jak się rozwija i walczy z lepszymi zawodnikami, bo na Bazelaka szkoda czasu.

Zlatan

WSOF
Light Heavyweight
Siebie warci. Niech sie prywatnie dogadaja i ustawia na jakiejs salce a nie za pomoca swoich portali ;)

byzantin

Oplot Challenge
Light Heavyweight
#defthomas , zlatan

ale oni używają swoich portali bo to reklama, jak ktoś pisał, zaraz to wyjdzie w onecie, wp.pl, sportfanie itp. reklamaaaa

albo zobaczymy to starcie na KSW19 albo KSW20(zależy jak długo potrwa rehabilitacja nogi Bazelaka, aby jak najszybciej powrócił do zdrowia i się dobrze przygotował na starcie z Pudzianem)

Jeżeli to czyta KSW to super genialna nazwa jak już do was pisałem jest KSW: BAD BLOOD

Po pierwsze-Bazelak doznał kontuzji na walace z Walusiem, więc nie można brać tego jako prawdziwą porażkę i każdy kto widział video/zdjęcia nogi Bazelaka (w która nigdy Waluś nie uderzył) to zrozumie, w sumie nie mieliśmy okazji zobaczyć na co go stać a Walusia wygrana była fartem, taka byla jaka-szczęściem kontuzji Bazelaka.

(czytaj to z puntku^widzenia promocyjnego :-)

lutek147

Shark Fights
Heavyweight
Panie Bazelak wczoraj zostałeś zdemaskowany, ale widzę, że się nie poddajesz i w zaparte bronisz swojej przegranej :-)