Pudzianowski wyzywa Bazelaka do walki bez kamer!

Na stronie Bazelaka, proponowali kogos slabszego niz Waluś na odbudowanie sie, bo na rewanż za wcześnie. KSW musi zakontraktować jakiś amatorów, najlepiej spoza podium, żeby Kamil mógł wreszcie wygrać. :)))







Jesli to faktycznie pisał Pudzian, to naprawde brak słów. Mam już dosc tych celebrytów, którzy najwiecej zamieszania tworza poza ringiem, a w walce zawsze okazują się totalna padaką. Żeby jezscze ten kabaret miedzy linami trwal dłuzej, aby mozna bylo sie troche więcej pośmiać, ale jak nie odklepywanie technik "niekonczacych" oraz ciosów na garde, to kontuzje, albo TKO na samym sobie. Nie mozna sie nawet nacieszyc tym, ze ktorys z tych celebryckich kretynow dostanie wreszcie po pysku, bo walka konczy sie w jakis magiczny sposob, zanim tak na prawde sie zacznie.
 
Tak poza tym co to za tekst Mariusza o konfiturach :D ? Pudzian staje w obronie swoich ziomków gangesterów czy za dużo przebywa z chłopakami na dzielni :D ? Tekst Balzelaka o tym że nie przegrał tak naprawdę tej walki jest równie słaby. Żywcem wyjęty z poradnika dobrego PR-u Marcina Najmana.



Przed walką dwóch Kamilów nawet pewnie bym chciał zobaczyć walkę z Pudzianem, ale teraz po tym laniu jakie zafundował Waluś chyba nie ma już sensu, nawet biorąc pod uwagę ten wysoki poziom trash talku :)
 
Chyba sobie żartujecie z tą walką Pudzian - Bazelak na KSW. Pudzian ma się bić z gościem, który ma ujemny rekord?



Onet i Wp od razu napisał newsy o konflikcie na linii Bazelak - Pudzian
 
Def, zastanawiam się, czy robisz tą literówkę specjalnie w nazwisku Bazelaka, czy przez pośpiech? :D Bo już widziałem news z nazwiskiem 'Balzelak' :D
 
Pudzian ma się bić z gościem, który ma ujemny rekord?




Dodatni rekord Pudziana to tylko efekt pomyłki sędziowskiej.




Onet i Wp od razu napisał newsy o konflikcie na linii Bazelak - Pudzian


A to oznacza że do walki jednak dojdzie. Na KSW oczywiście.
 
Nie zmienia to faktu, że walka z Bazelakiem nie ma sensu i chyba głupek może myśleć, że KSW zorganizuje taką walkę. Cofamy Pudziana w karierze.
 
@Antek



W której walce była ta pomyłka sędziowska? Z Najmanem, z Kawaguchim czy Butterbeanem? Przypomnę ci tylko, że walka z Thompsonem jest NC, bo wydaje mi się, że coś ci się pomyliło.
 
Mam nadzieje,ze do takiej walki nie dojdzie dla mnie osobicie to nic ciekawego.Niech zrobia na mma attack walke Bazelakvs NAjman :-)
 
W sumie, kariera Pudziana, przynajmniej teraz gdy jego umiejętności nie są jakieś mega, jest nastawiona głównie na napędzanie ogładalności, więc może to wyjść, parę newsów o tym jak się kłócą, i Bazelak vs Pudzian będzie możliwe :) Aktualnie nie wiem kto by mógł być dobry dla Pudziana, Z Lungu mógłby przegrać, a kolejna porażka raczej jest nie potrzebna, hmmm, jakieś pomysły?
 
Na forum Bazelaka banują ostro! :)



Nie za obelgi, ale za zwykłe wypowiedzi nieprzychylne Kamilowi.
 
Ja nie chcę ogladać juz w ogóle Bazelaka na jakiejkolwiek gali. Zgoda, poślizgnął się, co jednak nic nie zmienia, bo i tak dostałby wpier..l. Gość nie ma absolutnie żadnych umiejętności, jest zwykłym pozerem, który robi szum dookoła swojej osoby. Jeżeli gość na swojej stronie internetowej sam o sobie pisze: "święcący sukcesy w strongmanach, kulturystyce i MMA" to ja nie mam więcej pytań. W każdym klubie MMA w Polsce jest co najmniej kilku jak nie kilkunastu chłopaków, którzy by go poskładali w 30 sekund. Gościa można śmiało wrzucić do jednego wora z Najmanem, a i to nie wiem czy nie za wysokie progi. Natomiast co do Pudziana, jeżeli to rzeczywiście naprawdę jego teksty to niech się puknie w głowę, czemu dopiero teraz taki hardy i jeszcze te wszędobylskie "Bazelak konfituro" - co on, gra ziomala z dzielni czy ki ch.j?
 
Forum stsport nigdy nie zacznie mnie zadziwiać. Jest tam dział poświęcony znanym osobom, które niedawno zmarły. Zakładają sobie tematy i stawiają świeczki :o



http://forum.stsport.pl/tym-ktorzy-odeszli-vf31.htm?sid=6d30e278d10d732ac0d7d3bc729ae8f8
 
W której walce była ta pomyłka sędziowska? Z Najmanem, z Kawaguchim czy Butterbeanem? Przypomnę ci tylko, że walka z Thompsonem jest NC, bo wydaje mi się, że coś ci się pomyliło.


W ostatniej. Gdyby nie ta pomyłka to zamiast NC byłaby porażka i bilns 3-3-0 (czyli rekord nie dodatni, choć i nie ujemny). Pisząc pomyłka nie mam na myśli problemów z karteczkami, tylko samo sędziowanie.
 
Gdyby sędzia się nie pomylił to byłby REMIS. Jeden by sędziował za pudzianem, jeden przeciwko, jeden na remis!
 
Wiem, ze sam nabijam w tym momencie ilosc komentarzy, ale prosze Was ogarnijcie sie i nie komentujcie tego gowna.
 
@qweq3

Gdyby sędzia się nie pomylił to byłby REMIS. Jeden by sędziował za pudzianem, jeden przeciwko, jeden na remis!


Przecież wyraźnie piszę: Pisząc POMYŁKA nie mam na myśli problemów z karteczkami, tylko samo sędziowanie.
 
Dokładnie byłby remis, a dogrywka byłaby sprawą otwartą i każdy z nich mógł ją wygrać.



Edit. Jeśli chodzi o samo sędziowanie to masz rację, bo sam punktowałem 20-19 dla Thompsona, ale wydje mi się, że remis po dwóch rundach nie byłby aż tak wielkim przekłamaniem. Zresztą nie ma co do tego wracać, bo już sporo było o tym kiedyś napisane (o sprawie wyniku tej walki).
 
Dokładnie byłby remis, a dogrywka byłaby sprawą otwartą i każdy z nich mógł ją wygrać.




Czy Wy czytać nie umiecie? Napisałem:




Pisząc POMYŁKA nie mam na myśli problemów z karteczkami, tylko samo sędziowanie.


No chyba że Wy naprawdę uważacie że Pudzina nie przegrał drugiej walki z Thompsonem., ale to już chyba zdecydowany offtop.
 
@Antek Emigrant



To my nie umiemy czytać tylko Ty nie umiesz pisać!



Skąd mam wiedzieć co Ty masz na myśli? Jak coś masz na myśli to to napisz a nie piszesz jedno a później poprawiasz, że chodziło ci o coś zupełnie innego. Pomyłka na KSW była z kartką jednego sędziego. Samo sędziowanie to inna sprawa i nie była ona pomyłką co próbujesz sugerować. Ja uważam, że Pudzianowski walkę z Thompsonem po 2 rundach zremisował.
 
@damianancelotti

Myślę, że edycja poprzedniego postu wszystko wyjaśnia odnośnie mojego podejścia do tej walki.




Dokładnie tak.



@qweq3

Skąd mam wiedzieć co Ty masz na myśli? Jak coś masz na myśli to to napisz a nie piszesz jedno a później poprawiasz, że chodziło ci o coś zupełnie innego.


O tym co mam na myśli wyjaśniłem w poście. 3 minuty później Ty dopisałeś później swój post, być może poprostu w momencie gdy mój post się ukazał Ty akurat pisałeś swojego. Późniejsza moja edycja dotyczyła jedynie gramatyki i ortografii.




Samo sędziowanie to inna sprawa i nie była ona pomyłką co próbujesz sugerować. Ja uważam, że Pudzianowski walkę z Thompsonem po 2 rundach zremisował.


Pozwolę sobie zostawić Cię w tym przekonaniu.
 
te słowne przepychanki Pudziana i Bazelaka oraz ich forma przypominają mi ten "komiks":
http://zycieismierc.com/wp-content/uploads/2012/02/dzia%C5%82o-soniczne.jpg
:-)
 
Zawsze powtarzam, że ilość wykrzykników jest odwrotnie proporcjonalna do inteligencji piszącego. Chociaż chyba Ameryki nie odkryłem, bo czy ktoś miał wątpliwości co do rzędu IQ Mariusza? :-)



Tak swoją drogą - wie ktoś o co chodzi z tą konfiturą? Bazelak rzeczywiście ma frajerstwo w cv?
 
@A_qwerty



Byłem na hali, i na tych banerach ,,fanów,, bazelaka tez byly napisy w stylu jeb*c konfidentow itp. takze mozliwe ze cos w tym jest.



Swoja droga to podziwiam tych ludzi, siedzieli sektorze w ktorym bilety byly po 150pln a wyjechali odrazu po ogloszeniu wyniku walki bazelaka...
 
Swoja droga to podziwiam tych ludzi, siedzieli sektorze w ktorym bilety byly po 150pln a wyjechali odrazu po ogloszeniu wyniku walki bazelaka...


Pewnie Pudzianowski ich zasponsorował :D
 
Mariusz Pudzianowski zaatakował mnie we wstrętny, obrzydliwy i ordynarny sposób na swojej stronie internetowej. Jego wypowiedź jest godna pożałowania i żenująca. Nie będę się zniżał do jego poziomu i polemizował w tak trywialny sposób. Współczuje mu bardzo, gdyż poziom wypowiedzi jaki sobą reprezentuje to zwykły rynsztok.

Jeśli Mariusz Pudzianowski chce ze mną walczyć to spełnię jego marzenie. Musi jednak chwilę poczekać i nie wykorzystywać faktu, iż mam poważną kontuzję, gdyż nie ma opcji,aby mógł z nim rywalizować na jednej nodze.

Życzę mu dużo zdrowia i mądrości na co dzień •


Kamil Bazelak

Wow, i jeden z komentarzy pod tym wpisem:

Widzę w Kamilu wielki potencjał, jak wyleczy kontuzję i wznowi treningi na KSW 19 dostanie Pudziana, na 20 Nastule a później może podpisze kontrakt z UFC albo Strikeforce?
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i treningów
Popuściłem...
 
Back
Top