Pudzianowski wyzywa Bazelaka do walki bez kamer!

Jak już piszecie o tej miernocie mam prośbę nie nazywajcie go po tym samonadanym pseudonimie, Wanderlei jest tylko jeden i napewno nie jest to Pan B.
 
czekam aż po raz kolejny sklepie pudzianowskiego wlasnie za to , ze cwaniakuje. idę o zaklad ze w walce z walusiem z pudzianowskiego by wiele nie zostało.jeśli by doszło da ich walki to byłbym za bazelakiem mając nadzieje, że w jego wieku już by się mu nie chciało pajacować i profanować mma w dalszym ciągu. Swoją drogą KSW robi troche show z walkami jak WWE. Sa dobrzy i źli bohaterowie, brakuje tylko, żeby sie po walkach atakowali krzesełkami. Walka Najmana z Saletą byla jak w stypulacji looser leaves KSW, nie wiem czy się za dużo tego badziewia naoglądałem czy KSW prowadzi taką strategie.
 
Tak, Pudzianowski, który wchodził do ringu z kilkoma naprawdę doświadczonymi zawodowcami bał się Bazelaka. Jak czytam takie rzeczy to zaczyna boleć mnie głowa.

P.S.
Ciekaw jestem ilu z tych, którzy odwołują się do pro-wrestlingu poprzez szyld WWE obrusza się, gdy ktoś na MMA mówi UFC lub KSW...
 
Pudzian ostatnio przegrał, Bazelak przegrał sromotnie, mogło by się sprzedać. Fajna walka na odbudowe dla mario.
 
apap_24.jpg








Prosze GLF :D
 
Malymaja mylisz się, Pudzian zaatakował Bazelaka tuż przed jego walką z Walusiem, powiedział: "lej tego buraka w tube jak Ty tego nie zrobisz ja wpdane i dobije go!!!"
 
@Malymaja



wcześniej przed walką Bazelaka na KSW18, Pudzianowski nie chciał z nim walczyć, a mógł poprosić Panów K&L o taką walkę myslę że by sie na to zgodzili







Tak, jasne. Człowieku pomyśl trochę. Nie było żadnych szans na walkę Bazelaka z Pudzianowskim. Nie wiem czemu niby Bazelak, który nie jest żadnym sportowcem, mającym rekord 0-0 miałby dostać walkę z Pudzianem. Właściciele KSW by Cię wyśmiali.







@JDS



Pudzian ostatnio przegrał, Bazelak przegrał sromotnie, mogło by się sprzedać. Fajna walka na odbudowe dla mario.




Jeden komentarz głupszy od drugiego...



Tak, sprzedać, nie wiem dla kogo. Już widzę jak cofają karierę Pudziana i stawiają go z zawodnikiem z ujemnym rekordem. Brawo! Normalnie powinieneś być ekspertem od marketingu KSW. Po takich pomysłach polałaby się na nich niezła fala krytyki.
 
Z Pudzianem wszytsko sie sprzeda. Duzo by trzeba było wpompowac w promocję B., anonimem jest dla ludzi, po za tym Pudzianowski by go rozjechał. Jak dla mnie B. powinien skupić sie na osiaganiu kolejnych stopni wtajemniczenia w tym swoim karate Sei Budokai. swoja drogą ciekawe przy którym danie osiągnie umiejetność kopania i blokowania "lołkingów". Nigdy więcej go na antene nie wpuszczać!
 
Zlatan, dzięki za chęć pomocy, ale nie sięgam po leki w błahych przypadkach. Przeziębienie leczę wódką, a bóle głowy okładem z jędrnych piersi ;D



EDIT:

Nigdy więcej go na antene nie wpuszczać!


Byłbym za takim rozwiązaniem. Aż posmutniałem, gdy Lewandowski w rozmowie z Escobarem dał do zrozumienia, że nie wykluczone, iż tego pana czeka walka wieczoru...
 
@GLF



chyba Lidel kiedyś jak dobrze pamiętam do Ortiza leciał po walce do klatki zapowiadając, że się zmierzą na UFC ileś tam. Takie w stylu WWE no nie ? Ja wiem, że takie rzeczy się dobrze sprzedają ale mi się to głównie z WWE kojarzy. KSW takich przypadków ma dość dużo. Zauważylem, że często robią podział na dobrych i złych. Ciekawe czy MMAA też pójdzie w tą stronę. Nie robiąc off topu wydaje mi się, że jak się w mediach jeszcze trochę ponapinają to będziemy mieli walke wieczoru KSW 19 albo 20 w takim właśnie zestawieniu...
 
Jak już mają się bić, to z kamerami, a nie żeby byli obici w wyniku pozaringowej potyczki, której nikt nie widział miesiąc przed zakontraktowaną walką na KSW.
 
a to sorki, po prostu mam znajomych co są przesiąknięci WWE i ja trochę przy nich się w to zagłębiłem więc na siłę trochę szukałem analogii
 
Back
Top