Pudzianowski wyzywa Bazelaka do walki bez kamer!

qweq3

Jungle Fight
Bantamweight
419463_10150664564876737_115902711736_9265524_1998837008_n.jpg




Ze strony Pudzianfight.pl oraz facebooka pudzian.pl



Konfituro Bazelak to zapraszam na sale bez kamer i widowni dzis,jutro kiedy tylko zechcesz!!!!ten skończony prymityw i impertynent pokaże ci gdzie twoje mijsce w szeregu!!!!To gdzie mam byc na której sali?????????Waluś Cię pogłaskał tylko a ja zrobie to po swojemu KONFITURO!!!







http://www.facebook.com/PudzianTeam



http://pudzianfight.pl/
 
Dzieci specjalnej troski :|

A info raczej nadawałoby się do tematu z newsami.


Oj nie - tu do zmierzchu będziesz mieć pół tysiąca komentarzy.
 
Obaj są siebie warci. A pudzian widze, już zaczyna po amerykańsku trash talk uskuteczniać. Burak ze wsi WSTYD
 
Coś czuję, że mimo porażki Bazelaka do walki z Pudzianem dojdzie. Inaczej nie czytalibyśmy takich głupot.
 
Nie ma szans na walkę Bazelaka z Pudzianem na KSW.



Na forum Bazelaka już usunięto temat o propozycji Pudzianowskiego na walkę bez kamer :D
 
Ja się zastanawiam co jeszcze Pudzian robi w Polsce... miał wyjechać i trenować a tu co... czyżby nadal mu było szkoda kasy i jeździ po Polsce promując swoich sponsorów? Nie od dziś wiadomo, że to skąpiradło ale jeśli chce się iść do przodu trzeba zainwestować w siebie Panie Mariuszu. Mam nadzieję, że przed majową walką wyjedzie na 8 tyg do ATT, bo inaczej znowu widzę go w roli pokonanego.
 
Ta, najpierw zakozaczył przed rannym Bazelakiem, a teraz ucieka w popłochu. Pozer i mazgaj.
 
Komuś słoma z butów wyszła • Mam nadzieję, że KSW nie będzie swoją marką firmowało takich zachowań. Nie dla sprowadzania MMA do rangi sportu dla idiotów!
 
W sumie jakby się zastanowić to Pudzian to faktycznie prostak, ale tego typu akcje uchodzą mu na sucho, bo jest bardzo rozpoznawalną i lubianą osobą w naszym kraju. Jednak dużo to o nim mówi.
 
kiedyś słyszałem, że jeżeli w zdaniu ktoś nadmiernie używa wielu wykrzykników, kropek, znaków zapytania itp to może mieć problemy emocjonalne.;-)
Bazelak prześlę Mariuszowi rezonans kolana i walkę odwoła ;-)
 
Przed chwilą Pudzian dopisał:



Ps:tylko abym nie musiał czekać "KONFITURO BAZELAK" za długo, meila mojego znasz juz dobrze wiec czekam w kazdej chwili a teraz pokaz że masz jaja a nie przerwe w spodniach!!!!!!!!!!!
 
Już pisałem w innym temacie że będzie KSW: BAD BLOOD Pudzian vs. Bazelak
Kontrowersje=pieniądze

Ale pierwszo powinien być rewanż Waluś vs. Bazelak II

;-)

A po drugie, dlaczego dopiero teraz Pudzian wyzywa Bazelaka? Bo go się bał poprzednio, teraz kiedy widział walkę z Walusiem to taki z Pudzilli wielki kozak.
 
Nie chcę widzieć walki Pudzianowski vs Bazelak. Za długo by to nie potrwało ;) Wole widzieć Pudziana jak się rozwija i walczy z lepszymi zawodnikami, bo na Bazelaka szkoda czasu.
 
Siebie warci. Niech sie prywatnie dogadaja i ustawia na jakiejs salce a nie za pomoca swoich portali ;)
 
#defthomas , zlatan


ale oni używają swoich portali bo to reklama, jak ktoś pisał, zaraz to wyjdzie w onecie, wp.pl, sportfanie itp. reklamaaaa


albo zobaczymy to starcie na KSW19 albo KSW20(zależy jak długo potrwa rehabilitacja nogi Bazelaka, aby jak najszybciej powrócił do zdrowia i się dobrze przygotował na starcie z Pudzianem)


Jeżeli to czyta KSW to super genialna nazwa jak już do was pisałem jest KSW: BAD BLOOD


Po pierwsze-Bazelak doznał kontuzji na walace z Walusiem, więc nie można brać tego jako prawdziwą porażkę i każdy kto widział video/zdjęcia nogi Bazelaka (w która nigdy Waluś nie uderzył) to zrozumie, w sumie nie mieliśmy okazji zobaczyć na co go stać a Walusia wygrana była fartem, taka byla jaka-szczęściem kontuzji Bazelaka.


(czytaj to z puntku^widzenia promocyjnego :-)
 
Panie Bazelak wczoraj zostałeś zdemaskowany, ale widzę, że się nie poddajesz i w zaparte bronisz swojej przegranej :-)
 
Back
Top