Pudzian i poprawność polityczna

Raczej jej brak :crazy: Pudzian dobry chłop i faktycznie jak się to ogląda to się scyzoryk w kieszeni otwiera.
 
Pudzian już miał przeboje z bejsbolem za młodu tak więc wierze mu na słowo:wink: dobrym jest miotaczem podobno:lol: to jest kurwa plaga i już chyba za późno żeby to wytępić:sad:
 
Podoba mi się to, że Mariusz mówi otwarcie to co o tym sądzi. Można powiedzieć, że problem bezpośrednio go dotyczy i żaden jebany kolorowy homoś nie będzie mu mówił kogo ma tolerować.
 
Wyobrażacie sobie to? Wbijacie do naczepy, a w środku pudzian z baseballem? Co tam pudzian, wbijacie do naczepy, a tam Bazelak wyjeżdża z obrotówką!
 
Najlepsze jest to,ze problem jest od dawna znany i nikt nic z tym nie robi w imie poprawnosci politycznej a Pudzian jak ciapatemu przypier..li bejsbolem to 10 lat wyhaczy .Qrwa poprawnosc polityczna to jakas choroba jest .W Szwecji na strzezonym parkingu Sheratona gdzie jest monitoring i ochrona ciapaty degenerat zgwalcil na smierc kobiete i nikt takze w imie poprawnosci politycznej nie reagowal .
 
Biedny Pudzian, ofiara czystej złośliwości migrantów.

Ps
Z klipu wcale nie wynika by kierowcy byli atakowani. Jak na moje oko to oni są agresywni.
 
Biedny Pudzian, ofiara czystej złośliwości migrantów.

Ps
Z klipu wcale nie wynika by kierowcy byli atakowani. Jak na moje oko to oni są agresywni.
Też bym był agresywany jakby do samochodu pakowali mi się ludzie, niezależenie jakiego wyznania czy koloru skóry, przewóz takich osób śwodomy czy nie, kosztuje :

"
W razie wykrycia nielegalnych imigrantów zarówno kierowcę, jak i przewoźnika czeka kara finansowa. Pierwszy z nich musi liczyć się z wydatkiem rzędu 400-800 £ za każdego nielegalnego imigranta. Kara przewidziana dla przewoźnika jest jeszcze dotkliwsza i wynosi od 800 do 1200 £ za każdą osobę. Warto zaznaczyć, że za zapłatę kary przez kierowcę odpowiada przewoźnik, co obciąża go dodatkowo, a dochodzenie roszczeń regresowych między nim a kierowcą jest w praktyce mało skuteczne.

W przypadku wykrycia nielegalnych imigrantów w pojeździe dla ukarania nie ma znaczenia brak winy kierowcy, czy jego przyczynienie się. Jeśli doszło już do wykrycia nielegalnych pasażerów, dalsze postępowanie odbywa się według reguł prawa brytyjskiego. Co do zasady, obciążonym przysługują dwie możliwości – złożenie odwołania (objection) w ciągu 28 dni od ukarania, które może doprowadzić w praktyce do obniżenia kary, albo apelacja (appeal)."

http://www.log24.pl/artykuly/nielegalny-imigrant-na-pace,4805
 
800funtow za jednego , czyli pewnie pensja kierowcy moze na jedzenie mu zostanie ,wiec nie wiem dlaczego mnih i trzyha bronicie tych szmaciarzy
 
Mariusz dobry biznesmen, 5 zlotych by wyciagnal drugiemu z dupy, skoro chce gonic imigrantow z Polski tzn. ze nikt tam nawet gladzi nie umie klasc.
 
Back
Top