Pudzian i poprawność polityczna

Jak to nie usprawiedliwia ? Wlasnie ,ze usprawiedliwia "czyli winni jednak nie uchodzcy, a Ci co ich wpuszczaja? " cytat z Kokosa .Winni sa i jedni i drudzy koniec kropka .
czyli dla Ciebie uchodzca wojenny z Syrii jest na rowni z panstwami Unii? ciezko mi sie z tym zgodzic, ja jednak wiecej wymagam od panstw
Pierdolisz wac Pan
Znasz koszt kary za takie Przewinienie jak złapia za niby przemyt?
I co ma do tego płaca minimalna W De , nawet nie potwierdzona do konca do Sytuacji we Francji

A co oni właza tylko do Polakow , inne auta omijaja?
to, ze Francja i Niemcy nie sa przyjazne polskiemu przewoznikowi, a sa wrecz wrodzy
placa minimalna DE, ogromne kary na polskich przewoznikow we Francji i to nie tylko za uchodzcow
kary za przekroczenie o 2km/h
http://40ton.net/nagly-naplyw-manda...redkosci-we-francji-nawet-za-o-2-kmh-za-duzo/
Polska to lider transportowy i myslisz, ze im sie to podoba? to sa dzialania majace na celu zniszczeniu poslkiego transportu
to ci co ich wpuszczają zachowują się gorzej niż zwierzęta i obcinają ludziom głowy, bo nie rozumiem?
czekam na jeden dowod obciecia komus glowy przez uchodzce w Unii
 
@Trzyha Owszem, polski przewoźnik nie jest lubiany przez zachodnie firmy głównie ze względu na Pseudo firmy które biorą bez głowy samochody w leasing i potem biora ładunki ponizej godziwej stawki byle by zestaw jezdził, bo z czegos musi opłacic ratę.... ale temat głownie tyczy sie zachowania uchodźców w porcie, oni nie wybierają tylko samochodów polskich, robią to samo z niemieckimi, francuskimi, słowackimi,czeskimi, etc... tak że tłumaczenie że są to działania mające na celu dojebanie polskim przewoźnikom jest średnio trafne.... z resztą usprawiedliwianie zachowania imigrantów tym że w jakimś tam stopniu francja na to pozwala jest średnio na miejscu, gdyż normalny cywilizowany człowiek takich rzeczy nie robi...
 
Po prostu śmieszy mnie że Mariusz tak się uniósł bo mu plandeki pocieli, ale masz rację @allladino nie wiem ile to kosztuje
Jak pracowalem z tirowcami okolo 15 lat temu to bylo pare tysiecy,teraz pewnie duzo wiecej. Ty bys sie dopiero o ten lakier wqr..l i bys sie wcale nie smial,moge sie zalozyc :crazy:
 
@Trzyha Owszem, polski przewoźnik nie jest lubiany przez zachodnie firmy głównie ze względu na Pseudo firmy które biorą bez głowy samochody w leasing i potem biora ładunki ponizej godziwej stawki byle by zestaw jezdził, bo z czegos musi opłacic ratę.... ale temat głownie tyczy sie zachowania uchodźców w porcie, oni nie wybierają tylko samochodów polskich, robią to samo z niemieckimi, francuskimi, słowackimi,czeskimi, etc... tak że tłumaczenie że są to działania mające na celu dojebanie polskim przewoźnikom jest średnio trafne.... z resztą usprawiedliwianie zachowania imigrantów tym że w jakimś tam stopniu francja na to pozwala jest średnio na miejscu, gdyż normalny cywilizowany człowiek takich rzeczy nie robi...
Podbijam
@Trzyha sobie ubzdurał, że jest specjalistą od konfliktu w Syrii, bo przeczytał parę artykułów w internecie ;)
 
@Trzyha Owszem, polski przewoźnik nie jest lubiany przez zachodnie firmy głównie ze względu na Pseudo firmy które biorą bez głowy samochody w leasing i potem biora ładunki ponizej godziwej stawki byle by zestaw jezdził, bo z czegos musi opłacic ratę.... ale temat głownie tyczy sie zachowania uchodźców w porcie, oni nie wybierają tylko samochodów polskich, robią to samo z niemieckimi, francuskimi, słowackimi,czeskimi, etc... tak że tłumaczenie że są to działania mające na celu dojebanie polskim przewoźnikom jest średnio trafne.... z resztą usprawiedliwianie zachowania imigrantów tym że w jakimś tam stopniu francja na to pozwala jest średnio na miejscu, gdyż normalny cywilizowany człowiek takich rzeczy nie robi...
to niech francuska policja sie nimi zajmie, czemu nic z tym nie robia? jak policja na to pozwala to zle o nich swiadczy
 
nowa zestwa na naczepę ok 5000 zł... więc można sie wkurwić jeśli zostanie zniszczona..

W takim razie cofam swoje słowa, rozumiem czemu się wkurzył.

to niech francuska policja sie nimi zajmie, czemu nic z tym nie robia? jak policja na to pozwala to zle o nich swiadczy

Z nimi chyba nic się nie da zrobić i to jest problem, nie ma ich gdzie i jak odesłać. W Calais jest masakra od tylu już lat, w samym Paryżu też w zeszłym roku trafiłem na takie spore pole namiotowe w gorszej dzielnicy. Na oko było tam z 300 - 400 namiotów i chyba do dziś z tym nic nie zrobili.
 
to niech francuska policja sie nimi zajmie, czemu nic z tym nie robia? jak policja na to pozwala to zle o nich swiadczy


to że pozwala to jest osobna kwestia, ale tak jak napisałem wyżej to nie usprawiedliwia imigrantów którzy niszczą naczepy oraz towaru które sa przeworzone... a bardzo często są też agresywni podczas pruby pozbycia sie ich z naczepy... żaden cywilizowany człowiek takich rzeczy nie robi.:wall:
 
W takim razie cofam swoje słowa, rozumiem czemu się wkurzył.

no szczególnie że jeśli Mariusz często wysyła samochody na GB to nie było to pierwszy raz. a czysty zarobek za transport załóżmy PL -GB nie pokryje kosztów jakie trzeba ponieść przy wymianie.
 
no szczególnie że jeśli Mariusz często wysyła samochody na GB to nie było to pierwszy raz. a czysty zarobek za transport załóżmy PL -GB nie pokryje kosztów jakie trzeba ponieść przy wymianie.
Tym bardziej, że Mario poruszył też kwestię uszkodzonego ładunku.
Dodatkowo jak ktoś wyżej pisał, przewoźnik dostaje kary za każdego przewożonego imigranta o którym nawet nie ma pojęcia.
Czyli Pudzian jak najbardziej miał prawo tak zareagować.
 
czekam na jeden dowod obciecia komus glowy przez uchodzce w Unii



Co prawda uchodźca z somalii, ale połowa syryjskich uchodźców też jest z somalii...

Z nimi chyba nic się nie da zrobić i to jest problem, nie ma ich gdzie i jak odesłać. W Calais jest masakra od tylu już lat, w samym Paryżu też w zeszłym roku trafiłem na takie spore pole namiotowe w gorszej dzielnicy. Na oko było tam z 300 - 400 namiotów i chyba do dziś z tym nic nie zrobili.

To nie jest kwestia tego, że nie ma ich jak i gdzie odesłać, tylko z jewropejskich władz nikt nie chce ich nigdzie odsyłać, a wręcz przeciwnie...
http://www.express.co.uk/news/uk/65628/Secret-plot-to-let-50million-African-workers-into-EU
https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Nikolaus_von_Coudenhove-Kalergi

"
Coudenhove-Kalergi is recognized as the founder of the first popular movement for a united Europe."

a tu jego cytat
"
The man of the future will be of mixed race. Today's races and classes will gradually disappear owing to the vanishing of space, time, and prejudice. The Eurasian-Negroid race of the future, similar in its appearance to the Ancient Egyptians, will replace the diversity of peoples with a diversity of individuals."

i drugi
"
Instead of destroying European Jewry, Europe, against its own will, refined and educated this people into a future leader-nation through this artificial selection process. No wonder that this people, that escaped Ghetto-Prison, developed into a spiritual nobility of Europe. Therefore a gracious Providence provided Europe with a new race of nobility by the Grace of Spirit. This happened at the moment when Europe's feudal aristocracy became dilapidated, and thanks to Jewish emancipation."
 
Tym bardziej, że Mario poruszył też kwestię uszkodzonego ładunku.
Dodatkowo jak ktoś wyżej pisał, przewoźnik dostaje kary za każdego przewożonego imigranta o którym nawet nie ma pojęcia.
Czyli Pudzian jak najbardziej miał prawo tak zareagować.

przytoczę Ci sytuacje z mojej firmy, wieźliśmy jakieś elementy meblowe, w porcie władowano się 5 tych "niewinnych" uchodźców i przez to że nie patrzyli na nic tylko chodzili po towarze po wykonanym transporcie dostaliśmy obciążenie na prawie 20 tys zl. szczęście że udało sie to załatwić przez ubezpieczyciela, ale to ile nerwów kosztowało to mnie i szefów to inna sprawa...
 
@defthomas tu nawet nie chodzi o to ile to kosztuje tylko o sam fakt że jakieś ścierwo nagminnie coś niszczy co należy do Ciebie( w tym wypadku do Mariusza). Wartość tego jest najmniej ważna i nawet gdyby kosztowało 1 zł to i tak można się wkurwić będąc właścicielem firmy. Będzie tylko gorzej a wydarzenia Sylwestrowe z Europy tylko mnie utwierdziły w tym:sad:
 
Panowie opamiętajcie się trochę z tymi "ścierwami" i "śmieciami". Jeśli nie przez wzgląd na "cywilizowanie", na które się co chwila powołujecie, to z uwagi na to, że różni śmieszni "społeczniacy" się kręcą w internetach i wysyłają donosiki na policję za takie teksty (kolega z Policji był ostatnio przesłuchać chłopaczka, który pisał to i owo o Romach/Cyganach...)
 
Panowie opamiętajcie się trochę z tymi "ścierwami" i "śmieciami". Jeśli nie przez wzgląd na "cywilizowanie", na które się co chwila powołujecie, to z uwagi na to, że różni śmieszni "społeczniacy" się kręcą w internetach i wysyłają donosiki na policję za takie teksty (kolega z Policji był ostatnio przesłuchać chłopaczka, który pisał to i owo o Romach/Cyganach...)
jak ktos niszczy cudza rzecz to jest smieciem, ale rozumiem o co ci chodzi. ja nigdy nie powiedzialbym o nich wszystkich, ze sa smieciami czy scierwami, bo znam ich wielu i sa normalnymi w porzadku ludzmi, ale wiedz, ze my tu mowimy tylko o tych, ktorzy zagrazaja europejczykom, a nie o tych, ktorzy sie asymiluja i zyja z nami w zgodzie. to sa dwa rozne rodzaje ludzi, moi koledzy muzulmanie sami ich okreslaja mianem gowna i ich nienawidza, za to, ze pozniej sa postrzegani przez ich pryzmat
 
jak ktos niszczy cudza rzecz to jest smieciem, ale rozumiem o co ci chodzi. ja nigdy nie powiedzialbym o nich wszystkich, ze sa smieciami czy scierwami, bo znam ich wielu i sa normalnymi w porzadku ludzmi, ale wiedz, ze my tu mowimy tylko o tych, ktorzy zagrazaja europejczykom, a nie o tych, ktorzy sie asymiluja i zyja z nami w zgodzie. to sa dwa rozne rodzaje ludzi, moi koledzy muzulmanie sami ich okreslaja mianem gowna i ich nienawidza, za to, ze pozniej sa postrzegani przez ich pryzmat
Ja tam tylko na język zwracam uwagę. "Śmieci" jest sporo i wśród nas i czasem jak widzę i słyszę rodzimych Sebixów, to jestem przekonany, że wiele ich nie różni od kryminalnych imigrantów.
 
Ja tam tylko na język zwracam uwagę. "Śmieci" jest sporo i wśród nas i czasem jak widzę i słyszę rodzimych Sebixów, to jestem przekonany, że wiele ich nie różni od kryminalnych imigrantów.
ja jednak widze roznice, bo takie sebixy nie gwalca kobiet ani dzieci, jak juz to mozna wylapac w ryja od nich, a takie araby stoja kurwa w 6 pod lidlem i zaczepiaja same kobiety, a jak widza jakiegos koksa, ktory sie do nich zbliza to spierdalaja. (historia z wiochy obok)
 
Pracując w jednym z zachodnich krajów UE z ciekawości pytałem się rodowitych mieszkańców ( białych ) co sądzą o polakach, czarnych i arabach.
Wyszło że do polaków nic nie mają bo ciężko pracują ( i dalej mają opinie że dużo pijemy wódki) , o czarnych mówili że są niegroźni chociaż mogliby starać się więcej pracować i mniej brać socjale, a arabów nie znoszą bo nie chcą pracować, biorą socjale i są agresywni ( gangi, narkotyki itd).
A to że "kolorowi" nie bardzo chcą pracować to chyba prawda, bo będąc w kilku zakładach spotkałem jednego czarnego i jednego araba reszta osób była biała z różnych państw Europy :wink:
 
ja jednak widze roznice, bo takie sebixy nie gwalca kobiet ani dzieci, jak juz to mozna wylapac w ryja od nich, a takie araby stoja kurwa w 6 pod lidlem i zaczepiaja same kobiety, a jak widza jakiegos koksa, ktory sie do nich zbliza to spierdalaja. (historia z wiochy obok)
Ja tam nie wiem, ale w Anglii i Walii najliczniejszą grupą narodową w więzieniach są Polacy (choć pewnie jest ich też więcej w populacji). Tak czy inaczej z Polski po wejściu do Unii wyjechał "kwiat" naszej młodzieży, która jednak jest bliższa kulturowo jakiemukolwiek społeczeństwu zachodniemu niż goście z Afryki/Azji.
 
Back
Top