Pudzian i poprawność polityczna

Też bym był agresywany jakby do samochodu pakowali mi się ludzie, niezależenie jakiego wyznania czy koloru skóry, przewóz takich osób śwodomy czy nie, kosztuje :
Nie oceniam zachowania kierowców (choć sam nie używam przemocy fizycznej wobec ludzi "chcących sprawić mi kłopoty": są służby porządkowe, jest prawo). Odnoszę się jedynie do podpisu pod klipem, który nijak się ma do jego treści.

Wpis Pudzianowskiego jest żenujący. Tym bardziej, że sam niegdyś korzystał z drogi na skróty przez co garował. Zapomniał wół, jak cielęciem był...
 
Nie oceniam zachowania kierowców (choć sam nie używam przemocy fizycznej wobec ludzi "chcących sprawić mi kłopoty": są służby porządkowe, jest prawo). Odnoszę się jedynie do podpisu pod klipem, który nijak się ma do jego treści.

Wpis Pudzianowskiego jest żenujący. Tym bardziej, że sam niegdyś korzystał z drogi na skróty przez co garował. Zapomniał wół, jak cielęciem był...
roznica jest taka, ze on wlasnie garowal, a arabusy nie beda garowac, robia co im sie podoba
 
roznica jest taka, ze on wlasnie garowal, a arabusy nie beda garowac, robia co im sie podoba
Może tak, może nie. Nie wiem jak to ma się do sprawy tego wpisu. Wiem natomiast, że Pudzianowski nie powinien wydawać sądów odnośnie "człowieczeństwa".
 
Może tak, może nie. Nie wiem jak to ma się do sprawy tego wpisu. Wiem natomiast, że Pudzianowski nie powinien wydawać sądów odnośnie "człowieczeństwa".
to, ze on swoja kare dostal, a wie, ze araby nie zostana ukarane za to co robia, to chce sam to zalatwic. ja tez takiego czegos nie popieram, no ale kurwa ta francuska policja to jest banda idiotow i patalachow
 
to, ze on swoja kare dostal, a wie, ze araby nie zostana ukarane za to co robia, to chce sam to zalatwic. ja tez takiego czegos nie popieram, no ale kurwa ta francuska policja to jest banda idiotow i patalachow
Fracuzka Policja jak dorwie zwykłego prostego 50 letniego nie znającego języka Jana Polaczka np kierującego ciężarówką to potrafi za kilka bzdurek 4000-5000 euro dowalić ale jak trafi na watachę nie przebierających w środkach i używających "rasizmu" jako tarczy to już jest bezradna.
 
to, ze on swoja kare dostal, a wie, ze araby nie zostana ukarane za to co robia, to chce sam to zalatwic. ja tez takiego czegos nie popieram, no ale kurwa ta francuska policja to jest banda idiotow i patalachow
oni to robia bo na tym polega ich interes
pozbyc sie uchodzcow i niszczyc polski transport
trzeba jeszcze dodac, ze to Francja jest glownie odpowiedzialana za to sie aktualnie dzieje w sprawie uchodzcow
 
Szady mógłbyś aplikować na stanowisko naczelnego Wprost albo Newsweeka.
Nie mam nic przeciw pobudzaniu aktywności forumkowiczów bodźcami niezbyt wysubliwmowanej proweniencji ale warto czasem przeczekać pierwszy impuls i zastanowić się czy warto.
Przykład sprzed tygodnia; wrzut tweetu zawodnika który funkcjonuje na cohones jako bohater nieprzetrawionej traumy w dodatku wrzutu dokonanego godzinę po spektakularnej porażce Szpilki z analogię dysonansu między tym jak miało być pięknie a jak się skończyło wyostrzyło dodatkowo drażliwość i pamięć szacownej loży szyderców. W konsekwencji suchy przetweet będący pewnie świadectwem etapu dochodzeniem Janka do siebie, próbą dodania sobie nieco animuszu i znakiem więzi ze społecznością fanów wyglądał jak prowokacja.

W tym przypadku podobnie, przez szacunek dla zawodnika dałbym sobie spokój z tym tweetem. Pudziana byc może usprawiedliwiają emocje, że pojechał grubo za grubo to oględne stwierdzenie i życzliwe mu. W kazdym razie uznanie dla niego za ten wpis usprawiedliwiają tych mniej gramotnych którzy widzą w tej szarży szczerą bezkompromisowość w walce z politpoprawnością wspartą moralną racją z tytułu szkód jakie poniósł.
Trzycha ma moje moralne wsparcie, może nic nie znaczy ale niech wie, że to co tylko zasygnalizował a dopełnił nie rozwijając mnich3.0, (szacunek) pokrywa się z moją intuicją w temacie.
 
Nie oceniam zachowania kierowców (choć sam nie używam przemocy fizycznej wobec ludzi "chcących sprawić mi kłopoty": są służby porządkowe, jest prawo). Odnoszę się jedynie do podpisu pod klipem, który nijak się ma do jego treści.

Wpis Pudzianowskiego jest żenujący. Tym bardziej, że sam niegdyś korzystał z drogi na skróty przez co garował. Zapomniał wół, jak cielęciem był...

A w takiej sytuacji co robisz? Na policje dzwonisz? :lol:
Embedded media from this media site is no longer available

Ten kontynent już jest spalony, taka prawda. Europejczycy(to co z nich zostało po wojnach), zgodzą się na wszystko jeśli im się wmówi, że to jest dojrzałe i cywilizowane...
 
Last edited:
Widzę, że niektórzy bronią uchodźców z Syrii, argumentując to tym, że Francja, USA i inne kraje destabilizowały ten kraj i region, ale co w takim razie powiecie na np. uchodźców z Maroka czy Tunezji? Czy tam jest wojna? Czy tam ktoś ich poddaje represjom? Inne kraje afrykańskie i arabskie również?

Ja Pudziana popieram, musi dbać o swój interes i samochody, bo nikt za niego tego nie zrobi. Ktoś pierdoli, że od tego jest prawo i policja? No to widać, jak to działa we Francji, gdzie fale uchodźców atakują autokary z dziećmi, obrzucają kamieniami, wszystko w "walce o lepszy byt". Owszem, odpowiedzialność ponoszą za to lewicowo-liberalni politycy, ale czy to usprawiedliwia zachowanie tej dziczy? Czekam jeszcze na argument, że chrześcijanie też przecież są winni, bo robili krucjaty i kiedyś byli dzikusami mordującymi wszystkich odmiennej wiary. Ja nie wiem co się jeszcze musi podziać, żeby niektórzy otworzyli oczy, ale prawdopodobnie będą tacy zatwardziali obrońcy moralności i tolerancji, że nic tego nie zmieni.
 
I jeszcze jeden aspekt wpieprzania sie do tirow ,przeciez lazac po paletach mozna zniszczyc towar na bardzo duza kwote . Czesto zdarza sie,iz jest to ladunek wrazliwy .I ktos tu pisze.ze na filmiku sa agresywni kierowcy . A jacy maja byc ??? Przeciez przewoznik odpowiada za towar powierzony jego pieczy a czesto wartosc towaru to dziesiatki tysiecy euro (zazwyczaj ) .Przeciez zniszczenie takiego ladunku to kwestia byc albo nie byc danej firmy przewozowej,nie mowiac o kradziezach !
 
Niezależnie od pobudek jakimi kierują się uchodźcy bardziej na pałowanie zasługują politycy, których decyzje stanowią główną przyczynę problemu imigracyjnego. Patologia jest wszędzie, a niezrozumiałe dla nas zachowania uchodźców są spowodowane głównie odmiennością kulturową. Nie chcę nikogo bronić, ale wielu z nich emigruje, bo obiecano im łatwe życie, a ich niecywilizowane według naszych standardów zachowania wpisane w rutynę ich życia. Dlatego zanim doprowadziło się do tworzenia mezaliansu należało się zastanowić jaki będzie tego efekt. Opłakany w skutkach jak widzimy. Historia kołem się toczy, aktualna sytuacja jest prawie analogiczna do okresu gdy upadało Cesarstwo Rzymskie między innymi z powodu wcielania do armii barbarzyńców z plemion germańskich i innych.

Nie ma co się dziwić Mariuszowi, który patrzy z perspektywy przedsiębiorcy będącego ofiarą ataków imigrantów. Jego nie interesują przyczyny kryzysu, ale skutek pod postacią zniszczonej floty. Widzi związek przyczynowo skutkowy pomiędzy zachowaniem imigrantów, a jego uszczerbkiem, więc nic dziwnego, że dla niego sprawa jest czarno biała w tym przypadku.
 
Last edited:
Proszę Panów. Wszedłem w ten temat zdrowy, a opuszczam go prawie na noszach. Musimy pomyśleć nad jakimiś oznaczeniami: content rakotwórczy - bądź coś podobnego. #TeamPudzian
 
Proszę Panów. Wszedłem w ten temat zdrowy, a opuszczam go prawie na noszach. Musimy pomyśleć nad jakimiś oznaczeniami: content rakotwórczy - bądź coś podobnego. #TeamPudzian
No, ale, że Ty Jakubie przeciwko Mariuszowi?!
 


Jak ich wpuszczą do Polski to trzeba będzie się zacząć uczyć nowych kroków tanecznych .... szykują się dyski na wypasie



Doczekamy się drugiego średniowiecza :evil:
 
#TeamPudzian
kij.gif
 
Tych wszystkich jebanych multikulti lewaków powinni wysłać do muslimskich obozów i wazelina im na drogę. . . raz dwa zweryfikowali by swoje poglądy.
 
fot. Wikipedia
Prokuratura bada, czy Mariusz Pudzianowski groził uchodźcom. Wszczęto postępowanie sprawdzające w sprawie agresywnych wpisów sportowca na Facebooku - dowiedział się reporter Radia ZET Mariusz Gierszewski.
http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiado...y.-Prokuratura-wszczela-postepowanie-00018212
hehe

Czyli imigranci zarobkowi mogą napadać na ciężarówki, ale mówienie o obronie tych ciężarówek to już grożenie i agresywne wpisy. KUR&!# MAĆ, w jakim zjebanym świecie przyszło nam żyć. Serio, powinna nastąpić druga epoka lodowcowa czy jakaś inna katastrofa kosmiczna.
 
Czyli imigranci zarobkowi mogą napadać na ciężarówki, ale mówienie o obronie tych ciężarówek to już grożenie i agresywne wpisy. KUR&!# MAĆ, w jakim zjebanym świecie przyszło nam żyć. Serio, powinna nastąpić druga epoka lodowcowa czy jakaś inna katastrofa kosmiczna.
w polskim gdzie jak zrobisz cos zlodziejowi mozesz isc siedziec, po wpisach Pudziana widac, ze nie ma pojecia o prawie i bedzie mial przez to problemy
 
Serio, powinna nastąpić druga epoka lodowcowa czy jakaś inna katastrofa kosmiczna.

Też czasem myślę, że przydałby się jakiś reset ludzkości, bo to co się odpierdala obecnie, to przechodzi jakiekolwiek pojęcie.

Robimy akcję wsparcia dla Mariusza?! :D
 
w polskim gdzie jak zrobisz cos zlodziejowi mozesz isc siedziec, po wpisach Pudziana widac, ze nie ma pojecia o prawie i bedzie mial przez to problemy

To nie domena Polski. Cały świat zaczyna głupieć. To lewacka logika doprowadzi do tego, że za X lat do głosu dojdą nacjonaliści i faszyści, bo ludzie będą mieli dość.
 
Back
Top