Pudzian i poprawność polityczna


Kurwa, jak nakręcą filmik z tego to będzie hit Internetu, polskiego na pewno. Pudzian, uchodźcy, bitka, kontrowersje - ciężko upchać tyle czynników gwarantujących oglądalność w jednym filmiku.
 
800funtow za jednego , czyli pewnie pensja kierowcy moze na jedzenie mu zostanie ,wiec nie wiem dlaczego mnih i trzyha bronicie tych szmaciarzy
Bo chcą być tacy alternatywni i postępowi:)
 
tak jak pisałem w HP, nie dziwię sie wcale Mariuszowi, z własnego doświadczenia wiem ile problemów i niepotrzebnych kosztów. i najgorsze jest to że z tym nikt za wiele nie robi.... ; /
 
tak jak pisałem w HP, nie dziwię sie wcale Mariuszowi, z własnego doświadczenia wiem ile problemów i niepotrzebnych kosztów. i najgorsze jest to że z tym nikt za wiele nie robi.... ; /
A da niektórych tutaj nic się nie dzieje. Nawet Def się chyba nabija z Mariusza, przykre.
 
A da niektórych tutaj nic się nie dzieje. Nawet Def się chyba nabija z Mariusza, przykre.
Ale Def inaczej już śpiewał jak mu w Paryżu ludzi zabijali, a przypominam, że to ten sam sort ludzi.
 
A da niektórych tutaj nic się nie dzieje. Nawet Def się chyba nabija z Mariusza, przykre.
pretensje nie do uchodzow, a do ludzi ktorzy ich tu wpuszczaja
oni zachowuja sie logicznie idac tam gdzie lepiej/bezpieczniej i nikogo to nie powinno dziwic
 
pretensje nie do uchodzow, a do ludzi ktorzy ich tu wpuszczaja
oni zachowuja sie logicznie idac tam gdzie lepiej/bezpieczniej i nikogo to nie powinno dziwic

owszem, ale nie usprawiedliwa to tego że wchodza na naczepeę, niszczą towar, i nikt im nic z tego nie robi..... firmy ponoszą gigantyczne koszty, ale to jest spoko bo niedny kurwa imigrant chce dostać sie do GB i mu wolno..... Gdybym ja lub normalny obywatel EU zrobił cos podobnego to miał by problemy za zniszczenie mienia... a tutaj.... to jest chore....
 
i gdzie te 500 tysiecy terrorystow? zaraz mi znajdziesz jeden przypadek gdzie ktos kogos zabil, co wcale nie jest dziwne przy ponad milionie uchodzcow
o ile dobrze pamietam to Polska pomogla zdestabilizowac Irak, a Francja Syrie

jak jesteś taki za to przyjmij do siebie kilku...
 
za ich zachowanie jest odpowiedzialna Francja, a im na reke zeby niszczyli polskie ciezarowki i mogli spieprzyc do Wielkiej Brytaniij
ja nie mam zamiaru nikogo przyjmowac, ale kto sieje wiatr, ten zbiera burze
my mamy szczescie, ze nas to poki co ominelo, a te male incydenty to zaplanowane dzialanie Francuzikow, ktorzy glownie przyczynili sie do konfliktu w Syrii
 
no tak bo jak ktos nie chce ich bic/zabijac to zaraz jest trollem
dla Ciebie to banda muslimow atakuje Europe, ale to niestety bardziej skomplikowana sprawa
No i co z tego,ze bardziej skomplikowana ? Prawda jest taka,ze jak bedziemy ich wpuszczac to predzej czy pozniej dojdzie do bardzo krwawej wojny cywilizacj i kazdy kto ma 2 komorki szare o tym wie .
 
za ich zachowanie jest odpowiedzialna Francja, a im na reke zeby niszczyli polskie ciezarowki i mogli spieprzyc do Wielkiej Brytaniij
ja nie mam zamiaru nikogo przyjmowac, ale kto sieje wiatr, ten zbiera burze
my mamy szczescie, ze nas to poki co ominelo, a te male incydenty to zaplanowane dzialanie Francuzikow, ktorzy glownie przyczynili sie do konfliktu w Syrii
Widac jakies masz pojecie o sytuacji w porcie w Calais
Skurwesynstwo czarne było tam na duzo wczesniej przed kryzysem imigracyjnym, w huj tego scierwa przylazło z Afryki przez Maroko Hiszpanie i Pozniej Francje
Wpierdalali sie na naczepy i kiero miał problemy, oni nie byli zadnymi uchodzcami tylko zwykłe bydło co spierdalało do Europy, Nie mieli zadnej wojny tylko ciasgneli po sociala do Europy
 
za ich zachowanie jest odpowiedzialna Francja, a im na reke zeby niszczyli polskie ciezarowki i mogli spieprzyc do Wielkiej Brytaniij
ja nie mam zamiaru nikogo przyjmowac, ale kto sieje wiatr, ten zbiera burze
my mamy szczescie, ze nas to poki co ominelo, a te male incydenty to zaplanowane dzialanie Francuzikow, ktorzy glownie przyczynili sie do konfliktu w Syrii

ale to nie znaczy ze można ich całkiem usprawiedliwiać:boystop:
 
No i co z tego,ze bardziej skomplikowana ? Prawda jest taka,ze jak bedziemy ich wpuszczac to predzej czy pozniej dojdzie do bardzo krwawej wojny cywilizacj i kazdy kto ma 2 komorki szare o tym wie .
czyli winni jednak nie uchodzcy, a Ci co ich wpuszczaja?
Widac jakies masz pojecie o sytuacji w porcie w Calais
Skurwesynstwo czarne było tam na duzo wczesniej przed kryzysem imigracyjnym, w huj tego scierwa przylazło z Afryki przez Maroko Hiszpanie i Pozniej Francje
Wpierdalali sie na naczepy i kiero miał problemy, oni nie byli zadnymi uchodzcami tylko zwykłe bydło co spierdalało do Europy, Nie mieli zadnej wojny tylko ciasgneli po sociala do Europy
no to pretensje do panstwa Francuskiego, bo jakby chcieli to zrobiliby z tym porzadek
cos mi sie wydaje, ze maja to w dupie, ze niszcza polskie ciezarowki, a nawet sie ciesza, bo Polacy mocno zdominowali rynek transportu
dla przewoznikow katastrofa to placa minimalna wprowadzone przez Niemcow na polskich przewoznikow, a te pociete plandeki to drobnostka
 
Przecież @Trzyha nie usprawiedliwia złodziei czających się na ciężarówki tylko pokazuje, że ich działalność jest pokłosiem decyzji złodziei w garniturkach. Niech Pudzian wyskoczy z tym bejsbolem do Angeli i s-ki.
 
Przecież @Trzyha nie usprawiedliwia złodziei czających się na ciężarówki tylko pokazuje, że ich działalność jest pokłosiem decyzji złodziei w garniturkach. Niech Pudzian wyskoczy z tym bejsbolem do Angeli i s-ki.
Jak to nie usprawiedliwia ? Wlasnie ,ze usprawiedliwia "czyli winni jednak nie uchodzcy, a Ci co ich wpuszczaja? " cytat z Kokosa .Winni sa i jedni i drudzy koniec kropka .
 
czyli winni jednak nie uchodzcy, a Ci co ich wpuszczaja?

no to pretensje do panstwa Francuskiego, bo jakby chcieli to zrobiliby z tym porzadek
cos mi sie wydaje, ze maja to w dupie, ze niszcza polskie ciezarowki, a nawet sie ciesza, bo Polacy mocno zdominowali rynek transportu
dla przewoznikow katastrofa to placa minimalna wprowadzone przez Niemcow na polskich przewoznikow, a te pociete plandeki to drobnostka
Pierdolisz wac Pan
Znasz koszt kary za takie Przewinienie jak złapia za niby przemyt?
I co ma do tego płaca minimalna W De , nawet nie potwierdzona do konca do Sytuacji we Francji

A co oni właza tylko do Polakow , inne auta omijaja?
ze maja to w dupie, ze niszcza polskie ciezarowki
 
Back
Top