Projekt Wojownik

Prowoj, po pierwsze gratuluję spełniania marzeń i celów. Nie oglądałem jeszcze wszystkich filmików i nie wiem czy zdołam je obejrzeć ale będę na pewno śledził nowe produkcje.
Wyjdzie może głupio z mojej strony ale wewnętrzny głos każe mi to napisać.
Wiem, że filmik z tarczowaniem jest z grudnia, być może poprawiłeś z trenerem już ten aspekt i teraz mnie wyśmiejesz ale podczas uniku rotacją za bardzo pochylasz się w przód i opuszczasz tułów oraz głowę. Tracisz przez to przeciwnika z pola widzenia i narażasz się na kilka okrutnych ataków: kopnięcie, podbródkowy,kolano. Widziałem gości którzy w rękawicach bokserskich wsadzali takim uppercuty i przeważnie kończyło się to okropnymi przestawieniami/złamaniami nosa. W przypadku rękawic mma o coś takiego może być tylko łatwiej. Oczywiście nie uważam się za jakiegoś guru w tych sprawach i ostatecznie to co robisz zależy od ciebie. Wyrażam tylko swoją opinię, która mam nadzieję zostanie odebrana jako pomocna rada a nie obraza.
Powodzenia i pozdrawiam.
 
Pytanie: nie miałeś wrażenia, że mata w SWD jest strasznie szorstka? Miałem przyjemność tam się kulać i strasznie dziwnie mi się trenowało na tej macie (nie wiem czy to moje jakieś przyzwyczajenia, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy).

A tak swoją drogą, cieszy mnie, że krakowskie kluby stają się celem wizyt zawodników z całego kraju.

Trenowałem też w paru klubach i wolę jednak te maty śliskie ;) Tam rzeczywiście była tak jak napisałeś szorstka więc większość osób używała ochraniaczy na kolana aby sobie ich nie pozdzierać :)

@prowoj w ogóle, jak wrażenia z gymu, naprawdę taki na styl amerykański jakie to tam są? :)

Dużo miejsca, ogólnie jakoś troche mało światła, dwie a'la klatki plus dużo worków jak w ameryce :D
Poza tym obok zaraz wielka siłownia więc cały klub prezentował się bardzo "bogato" :)


Prowoj, po pierwsze gratuluję spełniania marzeń i celów. Nie oglądałem jeszcze wszystkich filmików i nie wiem czy zdołam je obejrzeć ale będę na pewno śledził nowe produkcje.
Wyjdzie może głupio z mojej strony ale wewnętrzny głos każe mi to napisać.
Wiem, że filmik z tarczowaniem jest z grudnia, być może poprawiłeś z trenerem już ten aspekt i teraz mnie wyśmiejesz ale podczas uniku rotacją za bardzo pochylasz się w przód i opuszczasz tułów oraz głowę. Tracisz przez to przeciwnika z pola widzenia i narażasz się na kilka okrutnych ataków: kopnięcie, podbródkowy,kolano. Widziałem gości którzy w rękawicach bokserskich wsadzali takim uppercuty i przeważnie kończyło się to okropnymi przestawieniami/złamaniami nosa. W przypadku rękawic mma o coś takiego może być tylko łatwiej. Oczywiście nie uważam się za jakiegoś guru w tych sprawach i ostatecznie to co robisz zależy od ciebie. Wyrażam tylko swoją opinię, która mam nadzieję zostanie odebrana jako pomocna rada a nie obraza.
Powodzenia i pozdrawiam.

Dzięki wielkie za opinie :) Oczywiście odebrana jako pomoc i spróbuje na to zwrócić większą uwagę przy kolejnych treningach. Możliwe że takie zachowanie występuję u mnie tylko przy pracy "na tarczach" więc nie powinno być tak źle ale wiem że asem nie jestem i dużo jeszcze przede mną :)
Pozdrawiam
 
Kolejny odcinek i kolejny klub.
W związku z tym że u nas nie ma w środę treningu wybieram sie do pobliskiego (25km) klubu by posparować z innymi ludźmi w innym miejscu :)
Niedługo będę kleił film z treningu ze Strusem.
Wizyta była mega udana!
Pozdrawiam
 
Z uśmiechem na twarzy prezentuję film z treningu, który odbył się w Warszawskim Centrum Atletyki, pod okiem Piotrka Strusa!
Nockę zarwałem żeby go wreszcie zmontować i jak najszybciej wstawić w objęcia internetu. :)
Mam nadzieję że i Wam się spodoba.
Jak macie jakieś pytania to śmiało, z ogromną przyjemnością będę odpowiadał :)
 
Trochę trawy w sałatce ;-))) Fajny materiał. Myślę, że mimo wszystko i Piotrek nie sądził przed konkursem, że trening ze zwycięzcą będzie w pewnym stopniu i przydatny jemu samemu. Teraz czekać na polecenie od Piotrka i szansę w KSW ;-) Ciekaw jestem jak kondycyjnie na jego tle wyglądałeś?
 
Z uśmiechem na twarzy prezentuję film z treningu, który odbył się w Warszawskim Centrum Atletyki, pod okiem Piotrka Strusa!
Nockę zarwałem żeby go wreszcie zmontować i jak najszybciej wstawić w objęcia internetu. :)
Mam nadzieję że i Wam się spodoba.
Jak macie jakieś pytania to śmiało, z ogromną przyjemnością będę odpowiadał :)

Przyjemnie się oglądało;) Wszystkiego dobrego, pozdro!
 
kiedy planujesz zacząć się napierdalać zawodowo? czy miałeś jakieś propozycje?
gdzie oprócz tych wypadów do różnych klubów trenujesz na codzień?
może byś coś nagrał o swojej suplementacji i diecie, może też jakieś około treningowe rzeczy?
 
Z uśmiechem na twarzy prezentuję film z treningu, który odbył się w Warszawskim Centrum Atletyki, pod okiem Piotrka Strusa!
Nockę zarwałem żeby go wreszcie zmontować i jak najszybciej wstawić w objęcia internetu. :)
Mam nadzieję że i Wam się spodoba.
Jak macie jakieś pytania to śmiało, z ogromną przyjemnością będę odpowiadał :)

super, chyba nagroda nie mogla trafic w lepsze rece
w kilku poprzednich filmikach przyzwyczaiłeś mnie że dużo gadasz, tutaj zabraklo mi troche komentarza :)
 
Popieram Fresha, trochę więcej prywaty. Trening całkiem przyjemnie się oglądało, dzięki za kolejny materiał. I życzę powodzenia w dalszej przygodzie z mma.
 
kiedy planujesz zacząć się napierdalać zawodowo? czy miałeś jakieś propozycje?
gdzie oprócz tych wypadów do różnych klubów trenujesz na codzień?
może byś coś nagrał o swojej suplementacji i diecie, może też jakieś około treningowe rzeczy?

Teraz chce wskoczyć na jakąś ALMME w Full contact żeby poobijać się bardziej na zasadach zawodowych, uderzenia w parterze w twarz, brak ochraniaczy na golenie itp.
Żadnej propozycji nie dostałem jeszcze, chyba sami tak raczej nie szukają amatorów, do PLMMA trzeba samemu się zgłosić raczej :)
Trenuje na codzień w oddziale Academi Gorili w Skierniewicach.

@prowoj przygotowujesz się obecnie do jakiś zawodów/walki??

Jestem teraz za granicą, wypadłem przez to z treningów na dwa tygodnie bo klubu już teraz tutaj nie ma.
Wrócę i zobacze jak forma na macie, prawdopodobnie w maju wystartuje.
 
Chyba każdy kiedyś spróbował swoich sił na popularnym bokserze. tutaj możecie obejrzeć mój wyczyn :crazy:
Oczywiście co maszyna to przy takim samym uderzeniu wynik będzie inny, ale pobawić się można. :smile:
 
Po raz pierwszy będzie odcinek z dietą.
Zawarte w nim informację dotyczą piętnastu podstawowych produktów które sportowiec powinien mieć w kuchni i na których powinien bazować żeby jego odżywianie było zdrowe.
 
Ja przy gruszce robiłem podobnie jak w podejściu nr 2. W szoku byłem, że się udało 999 niezależnie na jakiej gruszce i gdzie by to nie było. Dwa inne strzały w granicach 920-940. No, ale nigdy w inny dzień i na innych gruszkach nawet nie zbliżyłem się do tego wyniku, gruszka gruszce nierówna :D

Materiał o żywieniu ciekawy, choć raczej niezaskakujący dla kogoś kto się choć trochę zna, trochę humoru też było. Git :-)
 
Witam wszystkich forumowiczów :smile:
Właśnie opublikowałem nowy odcinek który zawiera informację o całym moim dniu posiłkowym, jeśli ktoś ciekawy to zapraszam do oglądania. :)

Poza tym muszę przyznać że czytam sporą część tematów i jak widzę jaką imprezę mieliście w Viva la Pinta i na UFC to strasznie mi smutno że nie mogłem gdzieś Was zobaczyć z braku czasu :(
Jedynie udało mi się piątke przybić z @Szady ale spieszył za potrzebą :)
Widziałem też kogoś na mieście z taką samą koszulką jaką ja miałem :) cohones/mma z czerwonymi plamami i ręką :yahoo:
Wydaję mi się że forum przejdzie małą rewolucję gdy już mieliście okazję się poznać a ja chyba zacznę się więcej udzielać na forum bo tylko piszę w swoim temacie a Wasze czytam ale praktycznie wcale się nie udzielam (ze strachu? nie wiem).
W każdym razie pozdrawiam wszystkich :) :heart:
 
Prowoj, Ty naprawdę tak mało jesz? Jak rozumiem dieta jest nastawiona na redukcję? Jeśli powiedziałeś to nie dosłyszałem.
 
Uznajmy, że ta moja piątka to była od całego cohones. :)
Widziałem też kogoś na mieście z taką samą koszulką jaką ja miałem :) cohones/mma z czerwonymi plamami i ręką :yahoo:
Jeśli miał okulary i był wysoki, to wtedy spotkałeś Dżihadosa. :)
chyba zacznę się więcej udzielać na forum bo tylko piszę w swoim temacie a Wasze czytam ale praktycznie wcale się nie udzielam (ze strachu? nie wiem).
Pisz śmiało. Ludzie, którzy trenują i mogą podzielić się wiedzą są zawsze mile widziani tutaj. :)
 
Prowoj, Ty naprawdę tak mało jesz? Jak rozumiem dieta jest nastawiona na redukcję? Jeśli powiedziałeś to nie dosłyszałem.

Jeżeli chodzi o mnie to okres masowy trwa u mnie tydzień po zawodach. Później już trzymanie wagi i jak wiem mniej więcej kiedy zawody to zaczynam mocniej trenować i redukować. Mam bardzo ciężko utrzymać wagę która zrobię do zawodów, gdyby nie to, pewnie bym częściej startował a takto muszę do każdych zawodów miesiąc meczyc sie z robieniem wagi.
"Takie geny" :D
 
Z tego co kojarze to żadnych okularów nie widziałem u jegomoscia. szczupły, średniego wzrostu, chyba blondyn, gdy sie mineliśmy wymieniliśmy sie skinieniem głów (
w celu uznania wysokiej klasy gustu ubioru ;D )
@Mort to Ty byłeś?
 
Jakiś czas temu w Sieradzu zadebiutowała gala MMA o nazwie CRANK. Jako że pochodzę z miasteczka obok, nie mogłem opuścić i udałem sie na to wydarzenie. Gala oczywiście bez fajerwerków i złotych konfetti po walce wieczoru, ale za to walki oglądało się ciekawie i z przyjemnością.
Wrzucam małą relację z tej gali i zapraszam do oglądania ;)
P.S. Dziękuje za zdjęcie Łukaszowi Bosackiemu oraz @Krzysztof Skrzypek :crazy:
 
Back
Top