Projekt Wojownik

Powodzenia na zawodach. Robisz świetną robotę promując sporty walki od kuchni, a nie tylko od tej oficjalnej strony. Dzięki i czekam na kolejne odcinki.
 
Dzięki wielkie, dam z siebie wszystko :)
Taka mała ciekawostka wygrałem konkurs od Bobby Burger i po zawodach będę miał trening z Piotrkiem Strusem. Będzie na pewno odcinek.
Pozdrawiam :)
 
Siemanko,
Tutaj możecie obejrzeć przykładowy trening kickbokserski.
Parę technik i light sparingi.
Niedługo wrzucę ostatni filmik z przygotowań z pracy na tarczach.
Następne już będą tylko zawody. :)
 
A nie wiem czy to było we wcześniejszych filmikach czy nie, ale mianowicie w jakiej wadze latasz?
 
Widzę, że nowi "śledzący" dołączają ;-D Materiał nic nowego dla mnie już, czekam na materiał z zawodów i spotkania z Piotrkiem :-D Jeszcze raz powodzenia!
PS: Mojso, nie wiem w jakiej zawalczy, ale na pewno zakres kogucio-lekki. Chyba się niewiele zmieniło od 1 strony tematu pod tym kątem ;-)
 
Na dziś dzień waże 72,8 z rana. Zawalczę w kat 70kg.
Baju: Dzięki wielkie, porównywanie mnie do topowych sportowców daje niezłego powera :D
Dziś albo jutro wstawie filmik z pracy na tarczach - dynamicznych.
Później już tylko walki :)
Pozdrawiam
 
Po ostatnim treningu parę minut popracowałem na tarczach.
Wydaję mi się że wyszło całkiem nieźle tym bardziej że byłem świeżo po treningu i na diecie ketogenicznej :D
Zawody coraz bliżej a ja już spać nie mogę z wrażenia.
Waga 71,6 kg z rana.
Jestem tak naładowany energią że nie mogę spokojnie wyczekać tych walk.
 
Jeszcze raz powodzenia. Ogarnij jak najwięcej materiałów z zawodów, nawet i godzinny, najwyżej na części podziel ;-D Tak, żeby każdą walkę można było obejrzeć + jakieś kulisy jak będzie opcja. Pozdro!
 
Siemanko,
Ja właśnie dotarłem do domu po zawodach.
Niestety nie udało sie zabrać złota o którym marzyłem ale wracam do domu z brązowym medalem!
Pierwsza i drugą walkę wygrałem.
W półfinale przegrałem przez decyzję sędziów.
Wygrałem za to walkę o 3 miejsce a 1 zdobył ten gość z którym wcześniej nie udało mi się wygrać!
Na pewno nie czuję się przegrany :D Teraz jeszcze wiecej pracy i treningów!
Niedługo filmy z walk i kulisy :)
Pozdro!
Więcej info na Fanpage'u póki co :)
Zdjęcie po ostatniej wygranej.
 
Wrzucam pierwszą walkę,
Jutro będą kolejne dwie i ostatnia za dwa dni :)
Pozdrawiam wszystkich :)
 
No rywal chyba oglądał filmy i bał się stójki na maxa, ale obalenia też mu nie poszły, elegancko skontrowałeś lub sweepnałeś. Aż szkoda, że nie można było GnP na głowę ;-) Brawo. Czekam na pozostałe walki :-)
 
Chyba każdy rywal bał się stójki nie wiem czemu :p Ja chciałem się sprawdzić a po każdej akcji próbowali mnie wszyscy obalić.
Niestety większośc walk to parter.
Łapcie kolejną.
Niestety dopiero jutro następna, dzisiaj już nie dam rady.
 
Walka półfinałowa, moja druga porażka która przyjąłem na klatę :D
Czy jest mi smutno?
Niekoniecznie, na pewno wyciągnę wnioski i będę trenował jeszcze ciężej!
 
No dając materiały dajesz w tym wypadku "niestety" im pole do rozkminy nad tym co potrafisz. Fakt, że są to głównie stójkowe materiały powoduje myślenie, że masz tam dziury...Idą Ci w nogi, a zaraz leżą na plecach lub klepią RNC jak w ćwierćfinale ;-)

Półfinał. Rywal niezłe warunki na 1 rzut oka. Stójki popróbował, nie sądzę by miał w niej przewagę mimo zasięgu, ale kolan w klinczu chyba ciut więcej zadał. Chyba lepszą opcją było to zerwać i próbować dalej z dystansu, ale łatwo mówić i z boku i po fakcie...W parterze jednak pierwszy, który potrafił utrzymać dostatecznie długo by wygrać to kontrolą. Szkoda, ale widać, że rywal już "nie z 1 łapanki", no i jak pisałeś wygrał turniej ostatecznie.
 
Ostatatnia walka o 3 miejsce do obejrzenia, niedługo zabieram się za klejenie kulis.
Szkoda mi trochę właśnie tego przegranego półfinału bo wiem że jakbym wiele rzeczy zrobił inaczej to wynik byłby inny ale ważne ze nie wracam z niczym. :)
 
Siemanko.
Kurz na brązowym medalu po ostatnich zawodach już zaczyna się osadzać więc to już czas na pokazanie światu jak wyglądały tegoroczne Mistrzostwa Polski ALMMA!
Materiał dość obszerny ale tak szczerze mówiąc to na samych zawodach między walkami nie dzieję się prawie nic.. Jest tylko meczące czekanie.
Życzę wszystkim Wesołych Świąt i miłego oglądania!
 
Jakimś trafem przeoczyłem wrzut walki o 3 miejsce. Szybko i sprawnie i znowu poddanie, brawo. Walka o 3 miejsce w żadnym sporcie nie jest łatwa, pokazuje kto mimo porażki w poprzedniej walce czy meczu potrafi się podnieść i zawalczyć by zakończyć turniej zwycięstwem. Ponadto jak nasz pogromca wygrywa to można mieć poczucie, że srebro było w naszym zasięgu i to kwestia losowania była czy srebro czy brąz ;-)
Dzięki za wrzuty walk i kulis, o co prosiłem :-D + za koszulkę Rocksów oczywiście :-D Dobry bonus, myślałem, że to taki image, a to jednak jak hokeiści w pucharze stanleya w NHL. Po pucharze przychodzi czas strzyżenia i golenia ;-) Wesołych Świąt również i powodzenia w dalszej karierze!
 
Siemanko.
Materiał dość obszerny ale tak szczerze mówiąc to na samych zawodach między walkami nie dzieję się prawie nic.. Jest tylko meczące czekanie.

A co chciałbyś, aby się działo? Pytam się z perspektywy gościa, który kiedyś startował na amatorskich zawodach (w siatkę co prawda :P) i jedyne, prócz oglądania meczów i pogadanek z ludźmi, nie działo się nic innego...taka aura ;)

Wesołych Świąt wzajemnie :)
 
W oczekiwaniu na telefon od P. Strusa, wybrałem sie na ścianke i nagrałem taki luźny odcinek.
Nic szczególnego więc nie zapraszam jakoś specjalnie do oglądania :D
 
Siemanko,
Ostatnio wybrałem się do Krakowa i przy okazji odwiedziłem Szkołe walk Drwala gdzie zrobiłem jednego dnia 3 treningi. Mogłem nagrać tylko trening zapaśniczy i właśnie możecie go obejrzeć.
Prowadził trening Sebastian Kotwica który właśnie dzisiaj zawalczy na gali TFL w Lublinie.
Zapraszam do oglądania ;)
Pozdrawiam.
 
Pytanie: nie miałeś wrażenia, że mata w SWD jest strasznie szorstka? Miałem przyjemność tam się kulać i strasznie dziwnie mi się trenowało na tej macie (nie wiem czy to moje jakieś przyzwyczajenia, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy).

A tak swoją drogą, cieszy mnie, że krakowskie kluby stają się celem wizyt zawodników z całego kraju.
 
Back
Top