Projekt Wojownik

sorki jakoś mi to umkneło. Co do założyciela tematu, fajna inicjatywa i wydajesz się być sympatyczną osobą. Jakie plany masz w związku ze startami ?
 
Sorki że z opóźnieniem odpisuje ale trening itd.
Co do wieku, tak 22 lata, trenuję w Skierniewickim Klubie Karate Kyokushin lub inaczej Fight Club Skierniewice bo oprócz karate od paru lat jest tam również Muay Thai i MMA.
Poza tym co do planów.
Myśle teraz popracować troche na siłowni ze względu na to że nigdy tam nie byłem. Wiem że każdy profesjonalista trenuję również na siłowni dlatego mi tego teraz potrzeba. Po wakacjach spróbuje swoich sił w Full Contact na ALMMA i jak wszystko będzie szło dobrze to spróbuje zawodowo.
Pozdrawiam. :)
 
No to odpalam Waść MóJ Fanpejdż Mameda i oczekuj na zwiększenie liczby wyświetleń. Podoba mi sie podejście, z lekkim humorkiem (jak dla mnie zbyt lekkim) - jest git!



E. Jak mówiłem, tak zrobiłem:



https://www.facebook.com/Mamed.Khalidov.in.UFC



Nie zawiedź nas teraz, będziemy Cię obserwować! :-)
 
a mógłbyś opowiedzieć coś wiecej o trenerach i zawodnikach z którymi trenujesz?
 
Kaczka az szkdoa ze zaniedbujesz funpage z taka iloscia lajkow :(



fajny gest z tymi koszulkami od mmarocks
 
Miałem mały przestój związany ze sprawami osobistymi ale już jestem w nowym odcinkiem a w nim wyniki z badanie jakie miało na celu analize składu mojego ciała. Chętnych zapraszam do obejrzenia. Komentarze mile widziane. Pozdrawiam :)
Link tutaj
 
Ciekawe. Nigdy nie sprawdzałem jak to wygląda u mnie, a chętnie bym to zrobił :-D Widać, że masz przerwę hehe, ale kiedyś trzeba :-)
 
Zdecydowanie za mało. No sorry, ale to nie może być 8.9%. Na pewno nie na taką sylwetkę ( Bez urazy).
 
Według mnie też coś poszło nie tak. Sam widzę że mam tłuszczu jakieś 20%. Nie przeszkadza on w wygrywaniu zawodów ale wygląda nieładnie więc niedługo się go pozbęde. :) Poza tym po prostu skorzystałem z okazji że było takie badanie u mnie w klubie. Niedługo pewnie wybiorę się do dietetyka z prawdziwego zdarzenia i wtedy powinno wyjść wszystko jak należy. Cieszę się że się udzielacie w tym temacie. Pozdrawiam wszystkich z uśmiechem na twarzy :)
 
Imho 17-20%. Albo właśnie 18.9% tylko wkradł się jakiś błąd/błędy czy coś. Pozdro :-)
 
A sprawdź tutaj-u mnie wynik był taki sam jak na profesjonalnym urządzeniu w klubie:







http://potreningu.pl/kalkulatory/tluszcz
 
Wtrącę się delikatnie. Badania na sprzęcie jak ten polegającym na przepływie prądu przez ciało jest mało skuteczne. Przebadałem się kilka razy i wyszło mi za każdym razem, uwaga: 2% tłuszczu, którego masa to ponoć 1,6 kg. Wynik badania zależy od wielu zmiennych, nie tylko tego ile wypijemy wody czy zjemy, ale także od zakresu badania urządzenia (jak sądzę), który części osób nigdy nie pokaże realnych wartości (z powodu rodzaju skóry czy innych zmiennych zależnych od genetyki). W kwestii badań te uznałbym za ciekawostkę, a sam poradziłbym zrobienie ich na czymś co nie polega na "wierze" w prąd i przelicznik, tylko na realnym, jak najwierniejszym badaniu, które nie zależy od miliona zmiennych.



Oczywiście to moje zdanie, jednak patrząc na wyniki badań z takich urządzeń nie uwierzę w ich wyniki, bo wzrokowo można lepiej ustalić poziom np tłuszczu niż na podstawie omów i jakichś dziwnych przeliczników w wątłym silniku maszyny.
 
Masutatsu - Na tym wyszło 16.65% co by się bardziej zgadzało z wyglądem niż 9% :-)
 
Strasznie lipny ten pomiar. Waga i wzrost nie powiedzą, ile masz tłuszczu. Bardzo dużo zależy od budowy ciała w poszczególnych partiach. Oni chyba przyjęli, że jesteś przypakowanym kulturystą. Do tego mimo wszystko ciut brakuje.
 
To musiałeś jakoś zle policzyć ten obwód w pasie ;p, jeśli się nie badasz na profesjonalnym sprzęcie to najlepsza metoda to chyba z mierzeniem obwodów, można sobie gdzieś to na necie znaleźć, więc jak komuś się chce pobawić to może probować i wynik będzie napewno bliższy prawdziwego.
 
Nie wiem już jak ja to w nocy robiłem, ale faktycznie, teraz miałem już na plusie 7,68% choć mało danych potrzebują, wzrost się nie liczy? Jeden też może mieć talię rozbudowaną, w sensie mięśni brzucha, a jeden kreować oponę ;) Jakby tak potrzebowali więcej informacji to bym był bardziej przekonany, ale tyle procent mogłoby i być, choć już myślałem, że nie mam za bardzo co spalać, choć ostatnimi czasy chcę popracować nad mięśniami by je trochę wzmocnić i zwiększyć.
 
Na tym kalku od Ma-suta , zakładając , że nadal mam metr w pasie, tłuszczol mam na poziomie prawie 20 % - czyli cienizna
 
Pas, ale nie tam, gdzie zakłada się pas ;) Bo napisali w nawiasie "talia" to rozumiem, że niezależnie czy kobieta czy mężczyzna to mają się mierzyć w tym samym miejscu, a jednak talia u kobiet jest tam, gdzie mają talię, a nie noszą pasek :D W pasie faktycznie powinno być chyba więcej, a już zwłaszcza u kobiety z tego wyidealizowanego 90-60-90, różnica, między talią, a miejscem, gdzie noszą pas i mają biodra to jednak aż 30cm :D
 
ja mierzyłem tym kiedyś



allegro.pl/kaliper-faldomierz-miernik-tluszczu-instr-polska-i4164316729.html







Wyszło 8%
 
zefir88 - w odcinku pt. "historia medali" odpowiedziałem na Twoje pytanie. Następne walki dopiero po wakacjach. Niestety w lato wylatuje za granice i nie bedzie mnie w Polsce więc i udział w ALMMA'ch odpada. Poza tym przez ponad pół roku co miesiąć miałem mniej więcej zawody i chce troszke teraz zluzować. Pozdrawiam
 
Back
Top