Prime Show MMA

O influenserskich dramach, a o czym ma gadać Seba, komu kieszeń zajebał zeszłej soboty?

Dawaj te pytania na konferencję gromdy 10 żeby rozkręcić towarzystwo, no pokaż że masz rację.

Słaby jesteś w te klocki

Tylko na szybko

- jakiej drużynie kibicujesz
- dlaczego nie lubisz swojego przeciwnika
- słyszałem, że ktoś z grupy X nazwał Cię od frajera.


Taka konfa robi spokojnie 300 k z nimi.


Potem idzie fala na X i cohones.

Siedem- Zawodnik567 widziałeś jak Percik nawalił Baranka. Ty gdzie on na codzien trenuje.

Tak to się dziś kręci, a ty mnie pytasz czemu Gromda nie wypaliła

Percik robi zaraz 50 k na instagramie.
 
Słaby jesteś w te klocki

Tylko na szybko

- jakiej drużynie kibicujesz
- dlaczego nie lubisz swojego przeciwnika
- słyszałem, że ktoś z grupy X nazwał Cię od frajera.


Taka konfa robi spokojnie 300 k z nimi.
-Chelsea London.
-Bo wygląda jak pedał.
-Damskie się nie liczy.

I kurwa po konferencji Mastermajndzie


Ja jestem słaby? Ty jesteś głupi.

Co nie @Dawid _Ozdoba-Legenda bracie?
@p0l0lolo co też byś się wypowiedział a nie.
 
Kudemą? Teraz mi z jakims gimperem wyskakujesz jak Filip z konopi, o co chodzi? Najebales się dziś?


Zapamietujesz swoje posty? Dopiero co napisałeś, że tylko podludzkie influ mogą gadać na programach. To jak Fame zrobił wczorajszy program?
 
Dla mnie podejrzany jesteś. Za dużo tego jakbyś kochał sebkowe wojny to byś bardziej to wspierał, a tu tylko inlu i influ.
 
Dla mnie podejrzany jesteś. Za dużo tego jakbyś kochał sebkowe wojny to byś bardziej to wspierał, a tu tylko inlu i influ.
Dla mnie to ty jesteś zelaznareka mitoman większy od drzewa no i co to zmienia redaktorze?

Klamies z jakimś AI a chłopaki udowodnili że to twoje konto a ja ci ufałem.

A ty w chuja poleciales oskarżając dobrych chłopaków o fotomontaż
 
Muran z szansą na kolejną, duża walkę.




Te konto to jedne z najdziwniejszych na X. Ma już ponad 10 lat, a facet żyje FF i strasznie tymi podludzkimi influ. Dosłownie tysiące wycinków z live tych podludzi. Teraz strasznie żyje tą galą Złotych Antosi.

Boje się takich ludzi :jjsmile: Ciekawe ile on ma lat w realu. Skoro konto na już ponad dyszke, a żyje jakimiś Dajczmanami i Franiami.
 
Last edited:
Właśnie chciałem to wrzucić, ja mam prostą receptę na spadająca oglądalność, więcej juzwiaka!


Jóźwiak czy nie Jóźwiak ile można lecieć na 20 twarzach proszę Was.

Ja chociażby dziś Labryga stoły rozwalał to już nie oglądam tych programów, bo mi się mordy przejadły.


Dziś Fame robi Cage Dawid Zalecki ,Szachta,Bomba,Cameraboy.

Ciekawe co powiedzą......heh
 
Last edited:
Partner życiowy Wayne co się kiedyś biła na Prime vs Papież


:beczka:

1768408735314.jpeg
 
I ty mówisz że nie żyjesz żelkami :juanlaugh:


Od kiedy para porno aktorów jest żelkami?


PS - na tego twitta trafiłem w ten sposób, że szalony reporter zastanawia się czy Papież kompletnie zniknę z neta , a Wayne mu odpisała, że rozmawiał z jej chłopem i dała screena. Taka to fascynująca historia.
 
Od kiedy para porno aktorów jest żelkami?


PS - na tego twitta trafiłem w ten sposób, że szalony reporter zastanawia się czy Papież kompletnie zniknę z neta , a Wayne mu odpisała, że rozmawiał z jej chłopem i dała screena. Taka to fascynująca historia.
No i ty tym nie żyjesz, to naprawdę widać na pierwszy rzut oka.

Gdybyś tak samo żył UFC albo chociaż KSW, to nikt na forum by się do ciebie nie przypierdalał.
 
No i ty tym nie żyjesz, to naprawdę widać na pierwszy rzut oka.

Gdybyś tak samo żył UFC albo chociaż KSW, to nikt na forum by się do ciebie nie przypierdalał.

Czym mam żyć w zawodostwie. Tam oprócz walk nic nie ma w obiegu.

A w ogóle już to pisałem wielokrotnie śledzę tylko topowa piłkę i friki.
 
Czym mam żyć w zawodostwie. Tam oprócz walk nic nie ma w obiegu.

A w ogóle już to pisałem wielokrotnie śledzę tylko topowa piłkę i friki.
To czego szukasz na forum o MMA, o walce która cię nie interesuje?

Bo ja właśnie zauważyłem że i sporcie to tyle co nic za to z wypiekami na twarzy byś pisał od rana do wieczora jakieś posty o popkulturze czy robił z igły widły przy okazji jakiejś mniejszej lub większej sytuacji.

Może ty idź na jakieś forum geopolityczne i tam ci będzie lepiej?
 
To czego szukasz na forum o MMA, o walce która cię nie interesuje?

Bo ja właśnie zauważyłem że i sporcie to tyle co nic za to z wypiekami na twarzy byś pisał od rana do wieczora jakieś posty o popkulturze czy robił z igły widły przy okazji jakiejś mniejszej lub większej sytuacji.

Może ty idź na jakieś forum geopolityczne i tam ci będzie lepiej?


A wiesz, że cohones ma masę userów których nie obchodzi wątek MMA?

I siedzą tylko w innych tematach.
 
Back
Top