Zawodnik567
ONE FC Heavyweight
O influenserskich dramach, a o czym ma gadać Seba, komu kieszeń zajebał zeszłej soboty?
Dawaj te pytania na konferencję gromdy 10 żeby rozkręcić towarzystwo, no pokaż że masz rację.
Słaby jesteś w te klocki
Tylko na szybko
- jakiej drużynie kibicujesz
- dlaczego nie lubisz swojego przeciwnika
- słyszałem, że ktoś z grupy X nazwał Cię od frajera.
Taka konfa robi spokojnie 300 k z nimi.
Potem idzie fala na X i cohones.
Siedem- Zawodnik567 widziałeś jak Percik nawalił Baranka. Ty gdzie on na codzien trenuje.
Tak to się dziś kręci, a ty mnie pytasz czemu Gromda nie wypaliła
Percik robi zaraz 50 k na instagramie.



Ciekawe ile on ma lat w realu. Skoro konto na już ponad dyszke, a żyje jakimiś Dajczmanami i Franiami.
