Czytam coś tam przeczytam, ale obecnie na przykład takiego Famemma programowo w ogóle nie oglądam. Wczoraj wbiłem tylko na 30 sekund zobaczyć kto jest w turnieju. Dla mnie to się niczym nie różni już od konf KSW i UFC i dlatego rzuciłem. O Prime pisałem, że oglądam tylko konfy i z F2F widziałem tylko Kapela vs Papjez. Sportem na galach FF, też się interesuje co już dawno pisałem. Niestety turniej K-1 kadrowo cienko wygląda, ale i tak jestem ciekawy ścieżki takiego Alberto albo przynajmniej walki Izu vs Kubiszyn itp.