Prime Show MMA

@Bezimienny - ten debil bagieta wydał książkę o byciu psem
1695852392129.png
 
@Bezimienny - ten debil bagieta wydał książkę o byciu psem
View attachment 79175
jego zbytnio nie śledziłem. Czasami na tych shortsach na YT się wyświetlał.
Teraz każdy YT wydaje książki :korwinlaugh:
BTW czy ja dobrze widzę, że on ma tatuaż na dłoni? Ciekawostka: policjanci nie mogą mieć tatuaży na szyi i dłoni oraz muszą meldować przełożonym opuszczenie terytorium UE na dłużej niż chyba dwa czy trzy dni nawet podczas urlopu :roberteyeblinking:
@Karateka@ takie zakazy to przegięcie? Łukasz Warzecha lubi to :siuu:
To jest w ogóle ciekawy temat przemilczany trochę jak wyglądają w Policji i w reszcie budżetówki różne dziwne przepisy.
 
Sierżant Bagieta to były policjant (pies czy jak to zwał) który zrezygnował ze służby. Kierowały nim różne względy: przede wszystkim miał inne wyobrażenie jak to wygląda , a potem zobaczył to od środka. Była też afera z dowódzcą że kręcił filmiki na YT. Na tych filmikach nie było nic co zdradzało tajemnicę. Ot gadał sobie np. czy dobra była interwencja pokazywana w tel., czy mało nie zesrał się jak podbiła do niego banda kiboli...... Oglądałem kilka jego filmików, merytoryczne , czasem z humorem,
Drugi Bagieta to przygłup budowlaniec. To nie ten napisał książkę. Prawdopodobnie uważa że książki są dla debili.
 
Sierżant Bagieta to były policjant (pies czy jak to zwał) który zrezygnował ze służby. Kierowały nim różne względy: przede wszystkim miał inne wyobrażenie jak to wygląda , a potem zobaczył to od środka. Była też afera z dowódzcą że kręcił filmiki na YT. Na tych filmikach nie było nic co zdradzało tajemnicę. Ot gadał sobie np. czy dobra była interwencja pokazywana w tel., czy mało nie zesrał się jak podbiła do niego banda kiboli...... Oglądałem kilka jego filmików, merytoryczne , czasem z humorem,
Drugi Bagieta to przygłup budowlaniec. To nie ten napisał książkę. Prawdopodobnie uważa że książki są dla debili.
No tak. Ten pies nie ma nic wspólnego z Prime ani frikami. Przynajmniej na razie.
 
Znowu te gówno reanimują? Widze kasjuszka spina sie z mocno bijącym Tuburskim, mimo że niedawno dostał łomot od typa ktory nie zdołał graplingowo przygotować się pod anala. Juz wole walki wieprza boxdila, najmana i Wiewióra z Polakiem i Tanculą niż te ich srajm sroł.
 
w ramach ciekawostki powiem, że Rataj może być w średniej formie xD moja narzeczona prowadzi zajęcia w klubie, w którym Chmielewski przygotowuje tego pajaca, no i regularnie wyprasza go z sali, bo próbuje się wjebać na część sali, na której nie powinien być
 
Szulim Jackiewicz to tragedia walka, jak Rafcio się nie będzie bawił tylko się wkurwie to każdego z tych co się biją na tych frikowych galach nokautuje w której minucie sobie postanowi, tak jak Kazika. W sumie z Wrzoskiem mogłoby mieć to sens ale raczej z nikim innym. A jak Rafał wyjdzie zrobić sparing to będzie nudna decyzja, jak już ma się bić to powinni mu dawać jakichś klaunów którzy go podkurwią.
:najmancoty:
Od razu widać że nie masz pojęcia o typowaniu walk.
 
Jak by ktoś słyszał o jakimś konkursie na Primme niech da znać. Blisko mam to mogę wpaść, ale 100 zł za ten cyrk nie dam.
 
Back
Top