Prime Show MMA

ce920d77cae1e74dafe6562d5f56d29e53689f9fd7cec9caf09e212ecf96fa23.jpg
 
@Cassius42 Ciężko im będzie znaleźć drugą starą babę, żeby Murańscy zaliczyli hat-tricka. Zresztą ten teatrzyk Murana jeszcze się nie znudził? Widzę, że Wiewiórki też rozkręcili biznes rodzinny we freak MMA, no kto by się spodziewał, że rak trudno oderwać się od koryta :lol:
 
Raczej kwestie bezpieczeństwa bo pewnie by Lechia przyjechała, pojawiła się Elana, a jeszcze do tego Zawisza. Niezły kocioł mógłby z tego być, ale wiadomo debile tego nie zrozumieją. Szkoda, że w ogóle bandyci są promowani...
ci kibole powinni skończyć w piwnicy Pudziana aby on ich dociążał.
Banda zjebów z tej zjebanej polskiej piłki ligowej...
Za dużo sobie pozwalają a za te wydarzenia na HL Policja powinna im zrobić ściężkę zdrowia
 
ci kibole powinni skończyć w piwnicy Pudziana aby on ich dociążał.
Banda zjebów z tej zjebanej polskiej piłki ligowej...
Za dużo sobie pozwalają a za te wydarzenia na HL Policja powinna im zrobić ściężkę zdrowia
Mam takie samo zdanie bo te zjeby żyją z krzywdy ludzkiej, a takich do pieca wsadzać bez żadnych skrupułów. Jeszcze teraz dają im zarabiać na jakiś bitkach...
 
ci kibole powinni skończyć w piwnicy Pudziana aby on ich dociążał.
Banda zjebów z tej zjebanej polskiej piłki ligowej...
Za dużo sobie pozwalają a za te wydarzenia na HL Policja powinna im zrobić ściężkę zdrowia

Kiedyś zacząłbym wyzywać Ci matkę... teraz jako były, aktywny "inaczej" kibic przyznaję Ci rację. Naprawdę niewielu jest takich, którzy potrafią się bić. Silni są tylko w grupie i uwielbiają zasadzki 20 vs 5. Może nie wszyscy, ale na pewno większość to debile bez żadnego charakteru i zasad (tak, zasad).

Ja zakończyłem zabawę w kibica 10 lat temu, jak wskoczyła mi 2 z przodu. Więc te haniebną historię tłumaczę niedojrzałością. Teraz czasy się już totalnie pojebały, wyświetlanie w mediach i na jakichś galach. Przecież ten Masiak robi z siebie pośmiewisko większe niż Denis. Najlepsze jest jak chcesz pogadać i wyjaśnić jakieś tematy po latach, żeby idąc na mecz z synem jakiś ogr (przyjaciel czy tam brat) nie wykręcił afery, to nie ma szans. Spotkanie 1 vs 20 albo idź szukaj inne wydarzenie sportowe. Kibolstwo w skrócie.
 
Last edited:
Kiedyś zacząłbym wyzywać Ci matkę... teraz jako były, aktywny "inaczej" kibic przyznaję Ci rację. Naprawdę niewielu jest takich, którzy potrafią się bić. Silni są tylko w grupie i uwielbiają zasadzki 20 vs 5. Może nie wszyscy, ale na pewno większość to debile bez żadnego charakteru i zasad (tak, zasad).

Ja zakończyłem zabawę w kibica 10 lat temu, jak wskoczyła mi 2 z przodu. Więc te haniebną historię tłumaczę niedojrzałością. Teraz czasy się już totalnie pojebały, wyświetlanie w mediach i na jakichś galach. Przecież ten Masiak robi z siebie pośmiewisko większe niż Denis.
Boże chłopie ile ja się nasłuchałem bzdur o kibolach. Że to ludzie z zasadami: tak Denis chwalący, że jakieś przygłupy w kilku napadły na nastolatka z szalikiem.
Że to szacunek, zasady, te Jurasy ,,jak można rzucić koszulkę legii" Jebać Legie za ich kibiców: co to pojeby kibole Legii przyjadą do Poznania do jakieś kuźwa jakieś ściany, mury pomazane. Żeby jeszcze zrobili ładne grafitii, ale nie...

Co tam jeszcze: ale bandyci ale charakterni. Tak w Krakowie są zasady takie, że kto ostatni się rozjebie to frajer :korwinlaugh:

Ale za patryjoici wielcy: tak. Zgadzam się. Zwłaszcza ta grupa kiboli zajmująca się przemytem Arabów z Białorusii :waldeklaugh:

Plus wielką tajemnicą nie jest jak kibole szantażują właścicieli klubów piłkarskich co kończy się tym, że ludzie nie chcą inwestować w polską piłkę.
Ani złotówki polska piłka ligowa nie powinna dostawać od państwa i samorządów, a państwowe firmy powinny przestać sponsorować to coś to może wyrośnie po upadku coś zdrowego...
 
Dokładnie tak jest, znam to doskonale. Tam już 10 lat temu chodziło tylko o pieniądze, więc teraz jest tylko gorzej. Kibice mianują się ludźmi charakternymi i z zasadami, ale to jest jeden wielki oksymoron. Naprawdę dziwię się, że można mieć +25 lat i odpierdalać taki szajs. Kiedyś było o tyle spoko, że trenowali Krav Magę i niewielu normlanych na nich trafiało. Bo kto normalny chce uczyć się kopać w jaja? Teraz chodzą do normalnych, sportowych klubów.
 
Last edited:
Dokładnie tak jest, znam to doskonale. Tam już 10 lat temu chodziło tylko o pieniądze, więc teraz jest tylko gorzej. Kibice mianują się ludźmi charakternymi i z zasadami, ale to jest jeden wielki oksymoron. Naprawdę dziwię się, że można mieć +25 lat i odpierdalać taki szajs. Kiedyś było o tyle spoko, że trenowali Krav Magę i niewielu normlanych na nich trafiało. Bo kto normalny chce uczyć się kopać w jaja? Teraz chodzą do normalnych, sportowych klubów.
:mjsmile:
 
Dokładnie tak jest, znam to doskonale. Tam już 10 lat temu chodziło tylko o pieniądze, więc teraz jest tylko gorzej. Kibice mianują się ludźmi charakternymi i z zasadami, ale to jest jeden wielki oksymoron. Naprawdę dziwię się, że można mieć +25 lat i odpierdalać taki szajs. Kiedyś było o tyle spoko, że trenowali Krav Magę i niewielu normlanych na nich trafiało. Bo kto normalny chce uczyć się kopać w jaja? Teraz chodzą do normalnych, sportowych klubów.
w dużej mierze to albo bandyci albo tacy pożyteczni idioci jak dorosłe dzieci ala Jurkowski, którzy płaczą "jak on mógł rzucić koszulkę z logiem mojej Legii, to świętość" i jednocześnie "państwo przestańcie mi kibiców prześladować, to marginez, marginez, nic nie znaczący"
Poziom umysłowy dorównujący tym lewackim wariatom....
 
I prawackim wariatom (Braun powodujący Jaszczura i oburzający się Nergalem)
Chciałem napisać że kibole kojarzą się z prawicą więc to oni są często prawackimi wariatami ale w sumie: w więzieniach głosują głównie na partie Tuska czyli może jednak to kibolstwo to lewactwo. W końcu zostali aresztowani za przemyt Arabów z Białorusi

Edit: a w Krakowie są ustawki kibole z homokomando? :korwinlaugh:
 
Back
Top