Prime Show MMA

32 osoby na jednej liście.
Kuźwa ale wybór chyba całą młodzieżówkę wzięli na listy :siuu:

@Karateka@ Cichy to wzmocnienie? :korwinlaugh:

To zależy czy będzie aktywny w kampanii. Jak będzie aktywny to duze osłabienie, bo to kretyn. Jak Cichy będzie bardzo cichy to neutralnie, może trochę na plus, bo jakąs tam ma popularność.
 
ja pierdolę najpierw platfusy biorą te idiotki teraz konfa bierze tego kretyna
No nic, czekam na stonogę :beczka:
Mówiąc poważnie to ja pierdole te konfederację jak oni biorą takich ludzi kurwa jak cichy, do polityki.... A miałem głosować właśnie na konfederację, a tak dla jaj i dla odmiany ale teraz to chuj w dupę i chyba nie pójdę wogole głosować.
Cichy, Klimek, czekamy na Zenka spod sklepu.
 
To zależy czy będzie aktywny w kampanii. Jak będzie aktywny to duze osłabienie, bo to kretyn. Jak Cichy będzie bardzo cichy to neutralnie, może trochę na plus, bo jakąs tam ma popularność.
Chłopie, właśnie ci co go znają, ze względu na to że to lekki półgłówek prawdopodobnie nie oddadzą głosu na ich partie, jak w moim przypadku.
 
Obrzydliwa kreatura. Ten sam sort co Turski. Kolejny co traci status człowieka w imię pieniądza i poczucia władzy. Tfuu mu na ten łysy łeb!
jeszcze pewnie był rudy ale dla zmyłki wyłysiał :siuu:

Ale mógłby ściągnąć z Konfederacji paru narodowców wariatów do walki z tęczowymi wariatami :korwinlaugh:
 
Obrzydliwa kreatura. Ten sam sort co Turski. Kolejny co traci status człowieka w imię pieniądza i poczucia władzy. Tfuu mu na ten łysy łeb!
Głosowanie na Cichego powinno być równoznaczne z ubezwłasnowolnieniem, renta plus prawny opiekun.
Edit. Gość obdarzony charyzma starego sandała. Ale czuję żebry na ostro. Będzie zapierdalane na kolanach, w niejedna dupę jeszcze wlezie do wyborów, a na koniec zbierze 6 głosów.
 
Last edited:
Podniecony.



Doborowe towarzystwo

555D122B-0C73-4B75-9B40-8F1BD3A7B694.gif
 
Back
Top