Prime Show MMA

Prime zrobiło sobie wielki strzał w kolano zapowiadając, że na 45k widzów będzie Niewolski, a był tylko jego głos z nagrania, które Muran puścił na telefonie
 
Na czym oglądamy dziś? Będzie lecieć normalnie?
To dzisiaj jest? Ale mają promocję chujową, nawet na tłiterku nikt o tym nie rozmawia, wszyscy wyjebane. Ja i tak się dziwie, że jeszcze próbują reanimować trupa, byłem przekonany, że dali sobie spokój.
 
Człowiek z kadry narodowej przegrywa w boksie na małe rękawice z freakiem, a w dużych rękawicach ma problem ze skonczeniami - jaka żenada
 
69fddfa53a7cca79b157ea50adbccf3bd113d6ebf96f2c02655a3a6bfcfca31f.png
 

w boksie by nie wygrał, to nie był boks, małe rękawice, dalej jestem niepokonany w boksie

Zero złotych dla Polskiego Związku Bokserskiego.
Boże. Człowiek z kadry narodowej przegrywa w boksie z freakiem, dostaje wpierdol...
Niby wiadomo inne rękawice, ale mimo wszystko.
Plus kogo on skończył przed czasem oprócz dumnego ćpuna Popka?
Bokser z kadry nie będący w stanie skończyć freaków oderwanych od kreski i kompa...
Wygrane na punkty w boksie na FameMma z mniejszymi rywalami...
Koleś jest skończony
 
Zero złotych dla Polskiego Związku Bokserskiego.
Boże. Człowiek z kadry narodowej przegrywa w boksie z freakiem, dostaje wpierdol...
Niby wiadomo inne rękawice, ale mimo wszystko.
Plus kogo on skończył przed czasem oprócz dumnego ćpuna Popka?
Bokser z kadry nie będący w stanie skończyć freaków oderwanych od kreski i kompa...
Wygrane na punkty w boksie na FameMma z mniejszymi rywalami...
Koleś jest skończony
Polski boks to gówno, zwłaszcza amatorski więc zero zdziwienia. Poza tym on od dawna nie trenuje.
 
Trochę MMA zabrało zdolnych chłopaków z boksu.

To nie jest najpopularniejszy sport walki w naszym kraju.
 
Myślę, że nie jeden z olimpijczyków starej daty w wieku 50 lat byłby w stanie upokorzyć tych freaków bez względu na wielkość rękawic :roberteyeblinking:
No właśnie nie, to jest zupełnie co innego, w poduchach defensywa wyglada zupełnie inaczej, sport zawodowy opiera się na automatyzmach wypracowanych przez lata, to że jesteś dobry zawodowcem w badmintona nie oznacza że w tenisie będziesz rozwalał amatorów trenujących jak zawodowcy. Zresztą większość pięściarzy którzy weszli do MMA ma z tym problem. Nawet taki Glówka nie wyglądał najlepiej z Gleba w stójce.
 
No właśnie nie, to jest zupełnie co innego, w poduchach defensywa wyglada zupełnie inaczej, sport zawodowy opiera się na automatyzmach wypracowanych przez lata, to że jesteś dobry zawodowcem w badmintona nie oznacza że w tenisie będziesz rozwalał amatorów trenujących jak zawodowcy. Zresztą większość pięściarzy którzy weszli do MMA ma z tym problem. Nawet taki Glówka nie wyglądał najlepiej z Gleba w stójce.
Jednak gdyby zawodnicy MMA próbowali walczyć w stójce z bokserami to tak średnio to wychodziło. Słynny Tim Silvia jak szybko przegrał z byłym mistrzem świata, bo ten jeszcze przed walką go prowokował, że nie ma odwagi walczyć w stójce.

Wiadomo, że duże a małe rękawice to nie jest to samo, ale Kasjo nie był w stanie skończyć nawet freaków w dużych rękawicach (oprócz ćpuna Popka). To fatalnie świadczy o jakości polskiego boksu amatorskiego. Nawet tłumaczenia "mało trenował" są słabe, bo pasowałyby raczej do walki ze sportowcem, a nie jakimś freakiem. A walki z mniejszymi zawodnikami jak Wrzosek czy Parke -w boksie nie wykorzystać przewagi masy do zwycięstwa przed czasem -porażka...
Ta walka z Boxdelem to też był kabaret
 
Jednak gdyby zawodnicy MMA próbowali walczyć w stójce z bokserami to tak średnio to wychodziło. Słynny Tim Silvia jak szybko przegrał z byłym mistrzem świata, bo ten jeszcze przed walką go prowokował, że nie ma odwagi walczyć w stójce.

Wiadomo, że duże a małe rękawice to nie jest to samo, ale Kasjo nie był w stanie skończyć nawet freaków w dużych rękawicach (oprócz ćpuna Popka). To fatalnie świadczy o jakości polskiego boksu amatorskiego. Nawet tłumaczenia "mało trenował" są słabe, bo pasowałyby raczej do walki ze sportowcem, a nie jakimś freakiem. A walki z mniejszymi zawodnikami jak Wrzosek czy Parke -w boksie nie wykorzystać przewagi masy do zwycięstwa przed czasem -porażka...
Ta walka z Boxdelem to też był kabaret
Uważam, że przypadek jednego amatora, który nigdy nie był tytanem pracy, od dawna nic nie trenuje, nie obrazuje kondycji polskiego boksu, abstrahując od mojej oceny tejże. A Twój przykład z Timem i Mercerem to jedyna sytuacja gdzie pięściarz wypadł dobrze.
Ja natomiast dodam jeszcze jeden przykład co do mej tezy: Jackiewicz vs Szulakowski
 
Uważam, że przypadek jednego amatora, który nigdy nie był tytanem pracy, od dawna nic nie trenuje, nie obrazuje kondycji polskiego boksu, abstrahując od mojej oceny tejże. A Twój przykład z Timem i Mercerem to jedyna sytuacja gdzie pięściarz wypadł dobrze.
Ja natomiast dodam jeszcze jeden przykład co do mej tezy: Jackiewicz vs Szulakowski
Bo bokserzy często nie przechodzą do Mma. Nawet jeśli są bankrutami mającymi 40 lat to lepiej płacą w boksie.

Jackiewicz to hm. Chłop jest starszy od Kasjo, dużo starszy, więcej przyjętych ciosów i dużo walk bez chęci wygranej tylko dla kasy.
Tylko mimo wszystko nie dostał takiego wpierdolu od prawdziwego sportowca a nie freaka który pewnie tyle kasy wydał na swoją twarz, że boi się sparować.
Kurcze wydał na operacje, że nawet zdziwić się nie może na czole
 
Back
Top