Prime Show MMA

Prime Show MMA wie, co z kolejną galą tej federacji? - Teraz skupiłem się głównie na walce, ale z tego, co słyszałem, to ma być w tej połowie roku jeszcze gala. Już jest termin, ale oczywiście nie mogę go zdradzić. To będzie na pewno jeszcze w tym półroczu - zdradził Cichy. Dziennikarz portalu MMA.pl odniósł się też do kontraktowych afer zawodników z freakową organizacją.

- Nie wiem, jak wygląda sytuacja "Skolima", ale ten jego post po śmierci Mateusza Murańskiego, w którym zawarł temat, żeby Paweł Jóźwiak oddał mu pieniądze... To było tak niesmaczne, że szkoda gadać. A Esmeralda? Nie przyjechała na program. Powiedziała, że ma zepsuty samochód, nie dojechała, a jak PRIME powiedział, że wyśle jej samochód, to nie odbierała już telefonu. Więc wiesz, jeśli ktoś nie spełnia warunków kontraktowych, dostanie prędzej czy później jakąś karę, a ona tam robiła takie cyrki... - skomentował najgłośniejsze ostatnie przypadki.

- Ludziom się wydaje, że to oni są dla federacji, a tak naprawdę to federacja jest dla nich. Niektórzy zostali odkopani, niektórzy zostali wypromowani przez PRIME, a teraz mają jakieś problemy. Na przykład Ola Okrzesik, czy ktoś inny, powiedział, że wszystko mają uregulowane. To nie jest tak, że wszyscy nie dostali, tylko niektórzy, do których były jakieś pretensje. Wolałem nie zabierać głosu, teraz jakoś za dużo trochę powiedziałem, ale każdy ma swoje kontrakty i niech ich pilnuje - dodał. - Jak masz kontrakt, trzeba go wypełniać. Jak go nie wypełniasz, to później możesz mieć problem - skwitował.
 
Jóźwiak vs Hornik coraz ciekawiej.



Chcesz mieć ładną panią to zapierdalaj na nią. 50 letni Jóźwiak musi się upokarzać żeby zarobić parę złotych, robiąc za małpę którą oglądają widzowie, którzy mogliby być jego wnukami.
 
Chcesz mieć ładną panią to zapierdalaj na nią. 50 letni Jóźwiak musi się upokarzać żeby zarobić parę złotych, robiąc za małpę którą oglądają widzowie, którzy mogliby być jego wnukami.


Do Najmana to on potrzebuje 20 sekund.
 
W wywiadach, na konferencjach, generalnie biorąc udział w tej zabawie dla dzieciaków. Stary koń, nigdy nie miałem o nim wielkiego mniemania ale myślałem, że jednak ma trochę więcej w mózgu.
 
W wywiadach, na konferencjach, generalnie biorąc udział w tej zabawie dla dzieciaków. Stary koń, nigdy nie miałem o nim wielkiego mniemania ale myślałem, że jednak ma trochę więcej w mózgu.


Widziałem Jóźwiaka na konfach czy wywiadach. I nie widziałem aby się ,,upokarzał" Jedynie zarzucam mu to że Boxdel który wyzwał go o k...w od 200 do 300 razy. Nigdy nie powinien mu podać ręki po walce.
 
@PanMac

Z mojej perspektywy interesu to się cieszę nawet że Jóźwiak wszedł we freaki bo to dziś topowa żywa postać kadry FMa w Polsce.

A potem media piszą o patologiach jak tu 9 na 10 chłopa to ledwo kroki stawia bo tak są wyprani z życia.


Reporter i Jóźwiak to dziś top FMa.
 
Pamiętając jakie dziewczyny posiada Prime. To konfrontacja Stasia z Kotelewską czy Malubą byłoby arcy ciekawe.

To nie trupy jak w HL czy Fame. Brać tylko popcorn.
 
Prime najwyżej zaoszczędzi i zrobi galę gdzieś w Ząbkach czy Grodzisku Mazowieckim. Muszą, bo od tego zależy ich wiarygodność. Niech nawet oszczędzą i wezmą same swoje gwiazdy plus małych influenserów. PR liczy się w tej branży.

Już tam walić przepłaconych ludzi typu Popek. Dawać gwiazdy Prime plus ewentualnie jakieś mniejsze osobistości. Np. Sobota czy ta laska co przegrała z Hornik na Prime. Była ładna i to starczy. No i Klaudusiek, która nadal ma kontrakt z Prime. Ona to jest petarda.
 
Dla mnie to mogą zrobic i u mnie w garażu. Najważniejsze by konfy oddały.


Mam już serdecznie dość stypy Fame i HL z jednym dobrym panelem na całą kartę.

Pamiętacie?
 
Jest tam 1 walka, na którą mocno czekam Bagieta vs Kapela


Oj dobra walka. Sam z chęcią zobaczę.

Ja jeszcze czekam na Rataj vs Dzik oraz galowo strasznie lubię walki Soroko i Ztrolowanego.

Ogólnie Prime ma dla mnie fajną kadre.

Dużo tam żywych ludzi a nie truposzy.

Jeszcze dać Malubie i Koteleckiej wygadaną rywalkę z konfliktem to możesz brać 5 ton popcornu.
 
Back
Top