Prime Show MMA

Red już tak słabo ciągnie, że musi sam wejść do klatki? Już mu nie chcą płacić za samo pierdolenie?
 
Widziałem tego łysego na HL3 , kawał chłopa, na nagraniach od razu oczy wyczuwają giga byczka od reszty.

Redzik ma jaja.


Ja się zastanawiałem czy on Boxdela pokona , a on do polskiego Dwaynea Johnsona startuje.

:applause::applause::applause:
 
Widziałem tego łysego na HL3 , kawał chłopa, na nagraniach od razu oczy wyczuwają giga byczka od reszty.

Redzik ma jaja.


Ja się zastanawiałem czy on Boxdela pokona , a on do polskiego Dwaynea Johnsona startuje.

:applause::applause::applause:
zgRedzik wyłapie na michę od przeciwnika i pójdzie spać
 
Widziałem tego łysego na HL3 , kawał chłopa, na nagraniach od razu oczy wyczuwają giga byczka od reszty.

Oczy mu czują, trzymajcie mnie.

Takie kwiatki właśnie kurwa potwierdzają tylko i wyłącznie to, że gość nie jest tym starym dziadem którego łatkę sami mu przyklepaliście a on tylko nie zaprzeczył i pociągnął temat, ameb na tym świecie nie brakuje.. jak widać na Cohones też, od razu z góry pozdrawiam chłopaków co będą chcieli za miesiąc mi przypomnieć że gość ma 60 lat :juanlaugh:
gdyby mi się tylko chciało to mógłbym wam zajebać całą stronę takimi cytatami i zdaniami które nawet ostatni wieśniak bez szkoły by złożył inaczej.
"Wyczuwają kogoś od reszty" to nawet nie ruszam, bo to jak z tym przysłowiem o gównie.

Oczy wyczuwają
Usta słuchają
Dupa patrzy
Kmwtw.

@Djuk94 tłumacz kolegę z wykopu i przypomnij mi że ten typ serio ma 60 lat bo Travoltę z tv zna. XD
 
Nie wiem czy to dobry pomysł, Konrad raczej taki prosty chłopak jest, w pozytywnym znaczeniu. Może tego nie ogarnąć :D
 
Bagieta spoko koleś taki fajny z ludu prosty budowlaniec.

Ps. może ktoś podać aktualna rozpiskę?

Norman Parke vs Grzegorz "Szuli" Szulakowski

Bombardier vs Stifler

Marcin Wrzosek vs Arab

Paweł Tyburski vs Soroko

Dominika Rybak vs TBA

Kapela vs TBA

Maciej Rataj vs Dzik

Mateusz "Milu" Mil vs Mikołaj Jędruszczak

Piotr Kaluski vs Red

Bagietka vs Pacio

Mega Kot vs TBA

Mielonidas vs Ztrolowany
 
Norman Parke vs Grzegorz "Szuli" Szulakowski

Bombardier vs Stifler

Marcin Wrzosek vs Arab

Paweł Tyburski vs Soroko

Dominika Rybak vs TBA

Kapela vs TBA

Maciej Rataj vs Dzik

Mateusz "Milu" Mil vs Mikołaj Jędruszczak

Piotr Kaluski vs Red

Bagietka vs Pacio
Dzięki!!! Dobra rozpiska. Ciekawi mnie z kim zawalczy kapela. Bo do Rybak raczej znajdą podobná wagowo dziewczynę
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Kim , cholera tak w ogóle jest ten Mega Kot. Skąd on się wziął, bo to dosyć kontrowersyjna postać jest jak na 50 plus. Ostro leciał na konfie wczoraj.Najwiecej to chyba powtarzając ,,Jasiu mogę Ci zwalić " :damjan:


Do tego Kapela coś gada, że on jest nadziany.
 
A robi afery? Tzw. otoczka dymowa freaków mnie akurat ziębi. Lepiej powiedz o co chodzi z tymi wszystkimi ekipami? Ten cały Pacio to wygląda na frajera na jeden strzał. Jaką on ekipę mógł założyć? Jakieś alkostreamy?
 
Back
Top