Prime Show MMA

Dobra Joker, sorry ale dostajesz 1 ostrzeżenie do banicji. Daje Ci jeszcze 2 szansę.

Cały czas ewidentnie odklejka Cię zaatakowała i trzyma nadal.

Sorry ale jestem zasadowcem i trzymam się swojej polityki.


Majaczysz? Co to k..a znaczy majaczysz. Jak można do mnie wyskakiwać z takim tekstem.

Tu się już ostro wnerwiłem. Tego już za wiele.
 
hahahahahahahahahahahahahahahahaha

88581b457d27a521a3904f3cb4f9ee9d
 
Dobra Joker, sorry ale dostajesz 1 ostrzeżenie do banicji. Daje Ci jeszcze 2 szansę.

Cały czas ewidentnie odklejka Cię zaatakowała i trzyma nadal.

Sorry ale jestem zasadowcem i trzymam się swojej polityki.


Majaczysz? Co to k..a znaczy majaczysz. Jak można do mnie wyskakiwać z takim tekstem.

Tu się już ostro wnerwiłem. Tego już za wiele.
Taki zasadowiec ktory blokuje innych bo mieli racje kto wygra walke :jarolaugh:
 
Dobra Joker, sorry ale dostajesz 1 ostrzeżenie do banicji. Daje Ci jeszcze 2 szansę.

Cały czas ewidentnie odklejka Cię zaatakowała i trzyma nadal.

Sorry ale jestem zasadowcem i trzymam się swojej polityki.


Majaczysz? Co to k..a znaczy majaczysz. Jak można do mnie wyskakiwać z takim tekstem.

Tu się już ostro wnerwiłem. Tego już za wiele.
Banuj od razu, w chuju Cię mam, tyle mogę powiedzieć.

Próbowałem Cię wielokrotnie bronić przed innymi userami, traktować normalnie i z szacunkiem, ale jesteś tylko małym, smutnym siusiaczkiem, co nie ma poza internetem życia, a i tak to życie w internecie to straszna lipa, masz się za eksperta, a każdy tutaj ciśnie z Ciebie bekę i tego starczego pierdolenia mają tak bardzo dość, że pod byle pretekstem wzywają tu administrację z nadzieją, że ktoś Cię w końcu odjebie.

Zero umiejętności rozmowy, zero retoryki, taktu, ładu. Kompleksów w pizdu.

Jak nie jesteś jeszcze za stary, to poszukaj sobie terapii.

Wszyscy koledzy, którzy go tutaj cisnęli, podczas gdy ja go broniłem - zwracam honor, mieliście rację.

DYMY O PAPIEŻA. Tego brakowało w polskich frik fakjach!!!

o czym mowa? :o
 
Dobra koleś już tak nie płacz, bo sam szukałeś spiny i wyczuwałem to od dawna. Teraz lecisz i tyle, a internetem to właśnie nie żyje, bo jak ktoś mnie wnerwi to leci, bo jesteście tylko śmiesznymi kwadratami, które mam w 4 literach gdy mnie wnerwią , idzie ban i z głowy. :cool:

Za to w cholerę kocham te forum. Czyścisz chwasty i trawa nadal ładnie rośnie. Ja nie mam czasu na popierdółki.
 
Back
Top