Prime Show MMA

@Dawid _Ozdoba-Legenda


HL 3 i Prime 2 dla mnie prywatnie 100 razy lepsze na papierze od nudnego F14 zawalone żelami.

Jeśli mam być szczery to na HL3 czekam, może oprócz walki Lukastv vs Kossakowski na każdą waleczkę.

Na Fame14 ciekawiły mnie z 2-3.
 
Last edited:
To PRIME się szykuje nawet niezłe. Czekam na rywali Tyboriego i Kapeli. Jakby jeszcze udało im się dopiąć Jace Muranskiego z Oświęcimskim i jego żonę :redford:
Jaca oficjalnie i otwarcie mowi ze jego kolejna walka bedzie dla fame. Ja mam tylko jedno zyczenie zeby nie zestawiali walki wrzoska z parke bo to na prawde bez sesnu wtedy. Niech sobie ich do fenu przeniosa. To nie to co fani freakow chca tam ogladac. Jozwiak jak to czytasz to wiesz co.
 
@ZELAZNAREKA dziennikarz weszło nie przyjął walki z Kapelą.



Kapela podobno jest chętny na walkę z Kamerzystą, ale czy to będzie on to nie wiem.


Oficjalnie

1653916518613.png
 
Soroko jest zbyt mocno odklejony, nigdy nie wiadomo co koles moze odjebac, szanujmy sie... dobry wariat, ale styki za mocno popalone

Parke - Wrzosek czy nie?
Kasjusz nie walczy?
 
Soroko ma papiery by zarobic milion złotych na freak fightach. Będzie ostatnim frajerem jeśli zarżnie sobie taką kurę.
banke może zarobić:anal, don diego, w sumie denis może też no i żelów albo dildosderek z 2mln subów nie licze bo to inna para kaloszy.... takie patole jak soroko mają za bardzo zryty beret, zresztą czy amadeusz erarri skosil banke mimo że dawno juz powinien? a soroko jest bardziej wybuchowy-pierdolnięty
 
Prezes poddymia :lol:

jóźwiak wszedł do frików w dobrym momencie i jak na jego mikre zasięgi może miec "zwrot" X razy .większy niz powinien normalnie..nastepuje przesycenie żelkami a i nawet bad boy po ostatniej konferencji juz tak nie jara, a jak dostanie łomot od kubiszyna to bedzie karkiem walącym 70kilowych szpagaciarzy na cytryne i nic więcej
 
czy amadeusz erarri skosil banke mimo że dawno juz powinien? a soroko jest bardziej wybuchowy-pierdolnięty


Ferrara myślę, ze na luzie na freakach zarobił już od 300 k do 500 k. Młody Muran podobnie.

Ten związek Zusje + Ferrara to ładnie się obłowi.


No jeśli Soroko jest ciężkim narkomanem , to może byc ciężko o tą bańkę.
 
Popek + jakis łysy kark w strefie Cringu, jak bedzie smigac na yt to nawet zobacze co oni tam gadaja o tych walkach, bo te Fejmy czy HL to wrzucają jakiś zelkowych Platynovów, Japczanów czy innych Popów, ze tego g...a nie chce się tykać, ale tu moze byc fajnie.

 
Ale po co ta Strefa Cringe'u? Loża Szyderców to już odgrzewany kotlet? Prędzej czy póżniej takie pierdolenie w trakcie gali zwyczajnie zaczyna irytować?
 
Back
Top