Prime Show MMA

Dobski się pokrętnie tłumaczy że wysyła go koleś z redakcji , ale sam nie ukrywa że ciekawą go kulisy oraz sam pisał że widział konfe ,, bo to ciekawi ludzi" :lol:
Ciekawe czy pójdzie sam, czy zabierze kogoś :pociesznymirek:
 
Akurat on jako dziennikarz wprost.pl guzik będzie miał z zainteresowania Freak mma.

Kasę potężna to na tym dziś kosi Cichy , Kaniowski i Msciwujewski.

Czyli jeszcze gorzej. Przecież to Wprost jako jedni z pierwszych dużych tytułów zrobili relację z gali Fame MMA. Oczywiście wszystko w ramach moralnego "know how" i innych bzdur. Po 2,5 roku znowu kolejny dziennikarz Wprost chce zobaczyć freak MMA od kulis? Aha. Do kogo ta ściema?

 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Wiesz co mnie najbardziej bawi z krypto który pisał o tym , że Cios go denerwuje, że facet serio musi strasznie omijać freak fighty skoro zna Ciosa , który wypłynął z mega ,,podziemnego " VIP MMA.

Coś słabo , omija te freaki :lol: :lol: :lol:
Bardzo słabo.
 
Jeśli Wardęga zarobił milion zł , to jestem ciekaw ile milionów zarobił na yt SBM Label/ ponad 3 mld wyświetleń / , a szczególnie Mata. Pewnie 100-500 mln zł.

:korwinlaugh:
Dobra dla beki pociagne temat: powiedz mi czym się różni Mata od Wardegi?
Hm: czy Mata był na karcie na czasie w większości krajów gdzie jest YT?
Czy Matę oglądali ludzie nie tylko mówiący po polsku?
Boże kim ty jesteś?
 
Dobra dla beki pociagne temat: powiedz mi czym się różni Mata od Wardegi?
Hm: czy Mata był na karcie na czasie w większości krajów gdzie jest YT?
Czy Matę oglądali ludzie nie tylko mówiący po polsku?
Boże kim ty jesteś?


Dobra lepiej kończ ten temat, bo mógłbym cie łatwo zniszczyć. Jakiś tam Wardęga to pikuś przy Macie ziomek.

Sbm label robi nawet napisy angielskie do jego utworów , bo facet potrafi mieć w pol roku 60 mln na yt. I tak Mata łapie się na karty na czasie obcych państw.

Jeśli myślisz że Wardęga że swoim psem był na karcie na czasie na yt w paru państwach i dzięki temu zarobil. 1 mln. To serio się zastanawiam czy 12 lat już skończyłeś.
:putinlaugh:
 
@Bezimienny

Muszę jednak jeszcze napisać 3 grosze. Walisz niemal prace magisterskie w polityce i tak łatwo dałeś się zrobić ?

Człowieku gdyby na yt byłoby na psie człowieku zarobić od tak 1 mln złotych, to powstałoby z 60 giga firm by stworzyć 105 takich pająków


I tak sobie taki Wardęga zarobił bańkę , a reszta śpi, tak ? Kto Cię zrobił w tym temacie jak dziecko ?

Hehe.
 
Wyjaśniony
Zrzut ekranu (8).png
 
Dobra lepiej kończ ten temat, bo mógłbym cie łatwo zniszczyć.
ej ale dawaj. Jestem gotów na awanturę. Dlaczego stosujesz taktykę: hej odpaliłem armaty a później ,,ej ja wcale nie jestem artylerzystą?".
Dawaj dawaj.
Dawaj: który kawałek Maty był na prawie wszystkich kartach na czasie od Polski przez Argentynę, Japonię i Australię?
Powód jest prosty: znęcanie się nad niepełnosprawnym przez kamerzystę...
 
No kuźwa czytam tych ludzi jak książki. Czytam. Czasami mam wrażenie że dział freak MMA jest dla twardych, bo słabi strasznie szybko tu padają.

Tą odklejke dopiero co Ci pisałem. I o to Bezimienny który w polityce wydaje się bystry, tutaj zgłupiał i wymyślił sobie, że Wardęga zarobili 1 MILION złotych na psie pająku. Co jest niesamowita bzdurą.

I wiesz czemu już wygrałem, bo nie powinieneś mnie pytać o te karty na czasie Maty jakie państwa/ tu już widać , że włada tobą strach i się gubisz, powinieneś jak w polityce napisać czemu żadne firmy nie zbudowały super psa pająka, bo by zarobiły 3 mln.

Wiesz czemu , bo nie masz danych dlatego nie możesz szybko odpisać mi na 3 strony /hehe/


A skoro Wardęga jest milionerem ,tak ?


To czemu w Cagu specjalnym przed swoją ostatnią walka niemal się nie rozpłakał ,żeby dali mu kolejną walkę przed operacją nogi.

To ten Wardęga taki bogaty i tak strasznie ryzykuje zdrowiem. Ojoj , ale jak to.


@Bezimienny

Ja niszczę na argumenty. Nie wygrasz tej wojny.

W tym dziale są twarde sk....czybyki. największe na tym forum.
Uważam , że przerasta cię ciężar tego działu mordka.On nie jest dla każdego.
 
Last edited:
@Bezimienny

Muszę jednak jeszcze napisać 3 grosze. Walisz niemal prace magisterskie w polityce i tak łatwo dałeś się zrobić ?

Człowieku gdyby na yt byłoby na psie człowieku zarobić od tak 1 mln złotych, to powstałoby z 60 giga firm by stworzyć 105 takich pająków


I tak sobie taki Wardęga zarobił bańkę , a reszta śpi, tak ? Kto Cię zrobił w tym temacie jak dziecko ?

Hehe.
a on nie zarobił przypadkiem 300 tysięcy?
 
PPV wykupione, moja dziewczyna zna dobrze ze szkoły tą Wiolę Kotelecką xd więc obejrzy ze mną z przyjemnością.
Czekam na większość walk, świetna rozpiska, super otoczka.
Kaniowski mnie wkurwia wraz z Cichym dwóch przygłupich dziennikarzy.
Ależ bym chciał zwyciestwa tego gamonia Kapeli xd
 
Puściłem sobie jeszcze raz te nagranie kobietek gdzie wyrywają sobie włosy. 3 zdania Cichego pod rząd.

,,Oliwia dawaj !!!"
,,Ale kłaki poszły"
,,Klaudia jesteś nimfomanką?!"

:putinlaugh:


On z tej 3- Kaniowski, Mściwujewski , Cichy . Jest najlepszy do konf. Jedzie po bandzie. Tamci nie mają aż takich jaj.
 
Puściłem sobie jeszcze raz te nagranie kobietek gdzie wyrywają sobie włosy. 3 zdania Cichego pod rząd.

,,Oliwia dawaj !!!"
,,Ale kłaki poszły"
,,Klaudia jesteś nimfomanką?!"

:putinlaugh:


On z tej 3- Kaniowski, Mściwujewski , Cichy . Jest najlepszy do konf. Jedzie po bandzie. Tamci nie mają aż takich jaj.
Cichy ?! przecież to stypiarz i wgl bezstronny jest. Nie chcę go. Gościu nie ma dykcji dodatkowo, paskudny i wgl wywalić go.
 
Cichy ?! przecież to stypiarz i wgl bezstronny jest. Nie chcę go. Gościu nie ma dykcji dodatkowo, paskudny i wgl wywalić go.


Przecież Cichy potrafił powiedzieć na konfie do Kapeli ,chamie odpowiadaj na pytanie"

Kaniu i Mciwuj za 76 lat by tak się nie wypowiedzieli.
 
Przecież Cichy potrafił powiedzieć na konfie do Kapeli ,chamie odpowiadaj na pytanie"

Kaniu i Mciwuj za 76 lat by tak się nie wypowiedzieli.
nudziarz, stypiarz, tylko dlatego tak powiedział bo nie lubi Kapeli i wie, że Kapela nic mu nie zrobi.

Chcę kogoś z zewnątrz absolutnie.
 
Back
Top