Prime Show MMA

Kossakowski powiedział że ubije Kamerzystę za jakieś zarzuty ala pedofilskie /nie znam sprawy/ i za znęcanie się nad chorym w filmiku na yt, więc serio kochani tam będzie gorąco.
 
Dziś F2F Soroko vs Stifler , ale przez tego drugiego niestety totalnie odpuszczam to wydarzenie. :boss: Gdyby był dobry sebix byłoby inaczej , no ale cóż.

Na dodatek Stifler to taki top 5 wku...jacych mnie zawodników w freak MMA.
 
Last edited:
Dział Onet Sport pisze już o Kasjo

,, wielka gwiazda " :frankapprove:



Choć szczerze czy nie ma w tym lekkiej racji? Medialnie moim zdaniem w SW wyżej stoi dziś tylko od niego Artur Szpilka i prawie emerytowany Mamed Khalidov.
 
Kossakowski oczywiście, że zrobi wszystko by wygrać z kamerzystą, ale nie dlatego bo jest motywowany konserwatywnymi wartościami, bardziej dlatego że poczuł co to znaczy nie mieć pieniędzy.

Co do YouTube to jego brak konsekwencji jest rażący
pytanie czy mu tyle wypłacą. Boxdel kpił z PrimeMMA mówiąc, że jak są tacy pewnie wypłaty to niech wezmą zaliczką, albo poproszą o depozyt i że ta spółka jest tak rozpisana aby szybko się ulotnić i nic nie zapłacić:korwinlaugh:
 
pytanie czy mu tyle wypłacą. Boxdel kpił z PrimeMMA mówiąc, że jak są tacy pewnie wypłaty to niech wezmą zaliczką, albo poproszą o depozyt i że ta spółka jest tak rozpisana aby szybko się ulotnić i nic nie zapłacić:korwinlaugh:

Prime nie jest biedny. To jest Fen + Polsat.


Mam nadzieję że kolejne galę będą w tej otoczce jak teraz bo już się stypiarstwo rzuca , że za grubo, a potem będą oglądać Japczany vs Pasuty.
 
@Vassago

Pamiętasz jak pisałeś że Soroko to będzie mistrz freak mma i nikt go tu nie poskłada?

Stifler/Lupa/Tyburski to sprawdzą niedługo.

O ile Stiflera raczej zrobi. To 2 kolejne nazwiska będą ciekawe.
 
Prime nie jest biedny. To jest Fen + Polsat.


Mam nadzieję że kolejne galę będą w tej otoczce jak teraz bo już się stypiarstwo rzuca , że za grubo, a potem będą oglądać Japczany vs Pasuty.
może mi powiedzieć co ma Polsat wspólnego z bogactwem Prime?
Po drugie: od kiedy FEN jest bogaty?
 
@Bezimienny


Od kiedy powstała era freak fightu. Narodziły się 3 ważne jednostki tego działu.

@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks

Oraz główny dowodzący ja @ZELAZNAREKA .

Widzisz bywa tak , że z tej trójki zawsze wyczuwaliśmy bunt na statku.

Następuje tzw odklejenie. Dotknęło to m.in @Assocati i @Jeffrey.

Jeffrey człowiek , który codziennie narzekał na freaki , uważał że wszystko co zaczyna się w USA jest najlepsze , strasznie się zachłysnął braćmi Paul. Gdy jak zwykle dobrze przewidziałem trendy , że freak boks szybko padnie. Nadszedł czas pożegnać tą dwójkę.


Od pewnego czasu te odklejenie zauważam u Ciebie Bezimienny.

Możesz być alfą w Polityce, ale tu jest gruba ryba jaką jestem ja i @Dawid _Ozdoba-Legenda . Tu tak łatwo to nie przejdzie.

@Vassago już dawno wie jak diabelsko niszczę na argumenty.

@Bezimienny
Dla twojego dobra odpuść. Ze mną się nie da wygrać na tym forum.
może mi powiedzieć co ma Polsat wspólnego z bogactwem Prime?

Ma i to dużo.
 
@Bezimienny


Od kiedy powstała era freak fightu. Narodziły się 3 ważne jednostki tego działu.

@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks

Oraz główny dowodzący ja @ZELAZNAREKA .

Widzisz bywa tak , że z tej trójki zawsze wyczuwaliśmy bunt na statku.

Następuje tzw odklejenie. Dotknęło to m.in @Assocati i @Jeffrey.

Jeffrey człowiek , który codziennie narzekał na freaki , uważał że wszystko co zaczyna się w USA jest najlepsze , strasznie się zachłysnął braćmi Paul. Gdy jak zwykle dobrze przewidziałem trendy , że freak boks szybko padnie. Nadszedł czas pożegnać tą dwójkę.


Od pewnego czasu te odklejenie zauważam u Ciebie Bezimienny.

Możesz być alfą w Polityce, ale tu jest gruba ryba jaką jestem ja i @Dawid _Ozdoba-Legenda . Tu tak łatwo to nie przejdzie.

@Vassago już dawno wie jak diabelsko niszczę na argumenty.

@Bezimienny
Dla twojego dobra odpuść. Ze mną się nie da wygrać na tym forum.


Ma i to dużo.
126316818_3501270019950219_1911109634605877434_n.jpg
 
Gość, co zaatakował Sobote sam okazał się konfidentem. Po walkach Żuroma i Soboty dojdzie do spotkania, na którym Andrzej wyda osąd co dalej z Sobotą.
 
@Filip! @ZELAZNAREKA Myślicie, że już w niedziele Ozdóbka pojawi się na konfie FAME jako zawodnik na następne gale?
I kogo typujecie na rywala młodego Murana, skoro Tańcula nie będzie walczył na tej gali, a Szeliga walczy z Arabem.
Nie wiem kompletnie kto dla Murana jak nie Tańcula, a Szeli walczy z Arabem. Ozdoba na konferencję może przyjedzie ale zobaczymy, a ogłoszenia na 14 gale chyba będą na 2 konferencji albo gali.
 
Back
Top