Prime Show MMA

@Bezimienny


Mnie to wk...a ten płacz o freak MMA. Ja ciągle powtarzam , nie pasuje,nie oglądaj , nie interesuj się. Jak ja np nie interesuje się NBA,NFL czy tenisem to do dziś nie obejrzałem ani jednego całego meczu.

Problem z freak MMA jest taki , że to jest cholernie zjawiskowy dla mnie problem psychologiczny na olbrzymią skalę.

Mianowicie ludzie którzy piszą o wielkiej patoli itp...oni sami to śledzą.

To jest dla mnie kuźwa niepojęte.

To tak jakbym oglądał Klan na TVP i codziennie mówił ,, kuźwa ale nudny ten serial"


@Bezimienny

O co tu k...a chodzi ?????!!!!!
 
I jak ta gala się sprzedaje?
Patrze na te wyświetlenia i szału nie ma w porównaniu do Fame.
Śmieszne będzie, jeśli Kasjo założy wór pokutny i pójdzie do Swarzędza pogodzić się z Rozparą, a gratuluje pomysłu ze szklankami i posłaniem dziecka na taka patologię: ojciec roku :jarolaugh::muttley::korwinwhat::roberteyeblinking:
 
I jak ta gala się sprzedaje?
Patrze na te wyświetlenia i szału nie ma w porównaniu do Fame.
Śmieszne będzie, jeśli Kasjo założy wór pokutny i pójdzie do Swarzędza pogodzić się z Rozparą, a gratuluje pomysłu ze szklankami i posłaniem dziecka na taka patologię: ojciec roku :jarolaugh::muttley::korwinwhat::roberteyeblinking:


Konfa Prime 2 zrobiła duży rozgłos.
 
W jednym ten dziennikarzyna GW miał rację, to jest walka o dostęp do tortu i wpływów finansowych z tegoż. Internet przejmuje rynek medialny od telewizji jak kiedyś telewizja przejęła od radio. Teraz trwa przepychanka o najlepsze miejsce przy stole, a powód krytykowania jest drugorzędny. Wyzywanie się od patoli oczywiście chybiony, bo nie chodzi o moralność, a pieniądze.
 
BTW ciekawi mnie, kiedy YouTube i facebook będą musiały żądać potwierdzenia pełnoletności od użytkowników. Już zaczynają z YouTube Premium.
Też to byłoby fair wobec telewizji. W TV nawet zaczeli sutki na filmach cenzurować a jeszcze parę lat temu TVN puszczał rozbierane sesje z TOP Model w czasie obiadowym w sobotę :korwinlaugh:
 
W jednym ten dziennikarzyna GW miał rację, to jest walka o dostęp do tortu i wpływów finansowych z tegoż. Internet przejmuje rynek medialny od telewizji jak kiedyś telewizja przejęła od radio. Teraz trwa przepychanka o najlepsze miejsce przy stole, a powód krytykowania jest drugorzędny. Wyzywanie się od patoli oczywiście chybiony, bo nie chodzi o moralność, a pieniądze.

I dlatego też trwa walka o zniszczenie freak MMA. Wasyl też już podkręca coraz bardziej wrotki.

Jestem pewny że ,,sportowy stół " czeka z utęsknieniem na śmiertelne KO na freak gali, tam pójdzie wtedy tyle noży w plecy takiego Rozpary , że o Panie.

Sportowe MMA i boks w Polsce zauważyli , że freak to nie przelewki i zabiera widza.


Tak szczerze ? Czy media jakoś strasznie przejęły się Walusiem ? Nie, bo punvhdown #nikogo.

Ale zobaczycie co będzie na śmierci freak MMA. Potop to mało powiedziane.
 
Kto by pomyślał , że pierwszą walką na gołe pięści w freak MMA będzie Kamerzysta vs Ziemowit Kossakowski.

Życie poraz kolejny zrobiło nam mega psikusa.

A komu potrzebne gołe pięści we freak MMA? Znowu będzie jakaś kontuzja. Już nie mówię o K-1 czy boksie. To jest przepis na totalne zamulanie.
 
Przecież Kossak i Kamerzysta tam się pozabijają. To są 2 koguciki.

Wątpię. Albo spuchną po minucie, albo będzie "ała, nie widzę na łokieć/nadgarstek/bark". Wardęgą też był bojowy, ale po dwóch walkach zrezygnował bo zdał sobie sprawę, że szkody na zdrowiu nie są warte świeczki.
 
Wątpię. Albo spuchną po minucie, albo będzie "ała, nie widzę na łokieć/nadgarstek/bark". Wardęgą też był bojowy, ale po dwóch walkach zrezygnował bo zdał sobie sprawę, że szkody na zdrowiu nie są warte świeczki.


Wiesz co dla fanatyka prawicy jak Kossakowski znaczy honor ?

On będzie nieustępliwy do końca.
Fanatyk polityczny to największe ,,sk....ele" na świecie.

Dostaną 15 razy , wstaną 16 raz.
 
Wiesz co dla fanatyka prawicy jak Kossakowski znaczy honor ?

On będzie nieustępliwy do końca.
Fanatyk polityczny to największe ,,sk....ele" na świecie.

Dostaną 15 razy , wstaną 16 raz.

Aha. Styl bazowy: polityka? To gadka dla dzieci. Nie takim sztywniakom zmiękła rura jak dostali dwa razy po pysku :cool:
 
Miałem tego nie wykupowac i obejrzeć z lewego streamu. Jadę specjalnie szybko po meczu do dziewczyny i oglądam to SHOW xddd
 
Myślę, że to cyniczna poza jedynie
oj myślę, że Kossakowski poznał ,,luksusu" bycia dziennikarzem, jak mało jest z tego kasy. Dostał później pracę w TVP, teraz tego nie ma. Jak on zobaczy "nawet" 100 tys. zł to będzie chciał urwać głowę kamerzyście. A ten patol: przecież to ćpun, pijak -co on może...

A co do tego, że tam są dzieci: ja pójdę krok dalej. Dlaczego YOuTube nie oznacza tych treści z gal freakowych jak tylko dla dorosłych? Zdupy mówił, że YouTube od niektórych jego widzów wymagał skanu dowodu osobistego...

Ciekawa teza.


Piękne chyba bankructwo jak to Boxdel mówił...
... gdyby ROzpara zarządzał KSW to miałbyś potężne sieci franczyzowe i zamiast siłowni byłoby mnóśtwo KSW Gym. Po 2009 roku mnóstwo osób traktowało KSW i MMA jako synonimy....
Rozpara to jeden z największych mózgów w polskim MMA i nie mają dziurawych umów jak KSW i FEN oraz nie straszą jakimiś śmiesznymi karami 800 tys. EUR jak KSW jednego z Turków...
 
oj myślę, że Kossakowski poznał ,,luksusu" bycia dziennikarzem, jak mało jest z tego kasy. Dostał później pracę w TVP, teraz tego nie ma. Jak on zobaczy "nawet" 100 tys. zł to będzie chciał urwać głowę kamerzyście. A ten patol: przecież to ćpun, pijak -co on może...

A co do tego, że tam są dzieci: ja pójdę krok dalej. Dlaczego YOuTube nie oznacza tych treści z gal freakowych jak tylko dla dorosłych? Zdupy mówił, że YouTube od niektórych jego widzów wymagał skanu dowodu osobistego...

Kossakowski oczywiście, że zrobi wszystko by wygrać z kamerzystą, ale nie dlatego bo jest motywowany konserwatywnymi wartościami, bardziej dlatego że poczuł co to znaczy nie mieć pieniędzy.

Co do YouTube to jego brak konsekwencji jest rażący
 
Back
Top