Prime Show MMA

Okaże się jeszcze, że Soroko wróci do pudła.

:no no:
Ja bym jej nie brał do końca na poważnie, laska wyglada jak taka typowa osiedlara.
Soroko pewnie z nią zerwał czy coś to ta teraz robi mu syf.

Nie oceniajmy kogoś przedwcześnie, zobaczymy jak to się potoczy.
 
Wracajac do tematyki MMA po dlugiej, swiateczno - noworocznej przerwie znalazlem wiele ciekawych, nowo ogloszonych zestawien. Jednak Kossakowski vs Kapela to hit, ktory bije na glowe wszystkie inne. Chyba pierwszy freek fight od czasu Najman vs Pudzian, ktory mnie autentycznie jara.
 
Wracajac do tematyki MMA po dlugiej, swiateczno - noworocznej przerwie znalazlem wiele ciekawych, nowo ogloszonych zestawien. Jednak Kossakowski vs Kapela to hit, ktory bije na glowe wszystkie inne. Chyba pierwszy freek fight od czasu Najman vs Pudzian, ktory mnie autentycznie jara.
czy to kwestia szczególnej sympatii bądź jej braku w stronę któregoś z panów?
 
Zależy, pamietam jedna z dziewczyn z która się umawiałem tez powiększała trochę usta ale w takim stopniu ze wyglądało to spoko.
Ta Fagate bym puknął, dobrze wyglada.
z tym, że obok łóżka na ciężkie poranki do potrzebowałbyś albo miski do rzygania, albo wiedźmińskiego miecza na potwory - na 100% jak zmyje się z niej tapetę, to mogłaby dorabiać jako straszydło w domu strachów
 
z tym, że obok łóżka na ciężkie poranki do potrzebowałbyś albo miski do rzygania, albo wiedźmińskiego miecza na potwory - na 100% jak zmyje się z niej tapetę, to mogłaby dorabiać jako straszydło w domu strachów
Jeżeli o Fagatke to masz racje, różnica jest dość spora gdy nie ma tapety.
:frankapprove:
7B7232B2-ADFE-46AA-BE59-6AA2C06C5E0C.jpeg
033AA2BD-F963-4DAA-A7FD-A74B710A7D28.jpeg
 
Ktoś siedzący w youtuberkach napisze mi jak Brunetka zdobyła fejm. Myślę że to może być ciekawa historia.
 
Jozwiak sam w wywiadzie przyznał ze ostatnia karta FEN była mocna a sprzedaż nie porywała.
Aktualna karta sobotniego FEN jest chujowa a kolejne dużo lepsze nie będą bo wszyscy pójdą do KSW. :crazy:
A mógł zostać wspolwlascicielem Prime to został z FEN.
:matt:
 
Jozwiak sam w wywiadzie przyznał ze ostatnia karta FEN była mocna a sprzedaż nie porywała.
Aktualna karta sobotniego FEN jest chujowa a kolejne dużo lepsze nie będą bo wszyscy pójdą do KSW. :crazy:
A mógł zostać wspolwlascicielem Prime to został z FEN.
:matt:
trochę taki Sapkowski polskiego mma/freak mma
 
trochę taki Sapkowski polskiego mma/freak mma
Z ta różnica ze Sapkowski po premierze gry sporo zarabiał na samej sprzedaży książki a Jozwiak z kolei narzeka na wyniki ppv ;)

Jeszcze niewiadomo jak dobrze wypadnie Prime ale wszystkie znaki na niebie wskazują ze Jozwiak będzie sobie pluł w brodę ze nie skorzystał z okazji.

FEN będzie teraz powoli tonęło, nawet nie powoli w sumie.. sobotnia karta nie wróży jakiejś super sprzedaży.
 
Z ta różnica ze Sapkowski po premierze gry sporo zarabiał na samej sprzedaży książki a Jozwiak z kolei narzeka na wyniki ppv ;)

Jeszcze niewiadomo jak dobrze wypadnie Prime ale wszystkie znaki na niebie wskazują ze Jozwiak będzie sobie pluł w brodę ze nie skorzystał z okazji.

FEN będzie teraz powoli tonęło, nawet nie powoli w sumie.. sobotnia karta nie wróży jakiejś super sprzedaży.
Jóźwiak myśli, że jest człowiekiem przyszłości jednocześnie będąc człowiekiem przeszłości, ze swoim nastawieniem, ograniczeniem umysłowym i zmienianiem zdania co chwila.
 
no raczej ze szpitala ciężko będzie jej zawalczyć ;d

centralnie powinni typiarę ubezwłasnowolnić, tyle co ona odjebała, to aż głowa pęka
To młoda dziewczyna i przydalby się jej facet który by ją jakoś ukierunkował.
Ten jej były to widać było ze to zjeb.
 
Back
Top