Prime Show MMA

Brawo Łukasz Parobiec, teraz na pewno za to ustawisz się do końca życia i psychika nie będzie cierpieć
Bo wojownikiem trzeba być w sercu, a wiadomo że każdy wojownik tego Waszego światka serce ma w kieszeni
 
No ośmieszył się Łukasz, a pisanie teraz o hejterach i zazdrości, obnaża prawdziwe powody wcześniejszych pretensji do Gromadzkiego. Jak już koledzy wyżej napisali, niech se robi co chce, tylko niech nie pierdoli głupot o jakiś kodeksach, wartościach, etc. Zwykły najemnik i tyle. Jak każdy prawie z nas. Nie ma co dorabiać ideologii zbędnej
Ogólnie nie ma co dorabiać filozofii do zwykłego mordobicia, a że po walkach na gołe łapy można mieć duże rachunki medyczne to...
 
Będzie tego więcej, nie ma dobrego tematu, a jak jest to ich nie stać i wpierdalają wynalazki mieszane z domestosem i trutką na szczury. Styki popalone w moment, a później się odpierdala takie akcje.
Ten tazzy wydaje sie niebezpieczny. Liściuje przypadkowe osoby i odpierdziela chore akcje, oraz wypisuje oświadczenia samobójcze.
Niestety w życiu tak jest, ze jak sie zarobi bańkę to dobrze postarać się ja utrzymać.
 
Ten tazzy wydaje sie niebezpieczny. Liściuje przypadkowe osoby i odpierdziela chore akcje, oraz wypisuje oświadczenia samobójcze.
Niestety w życiu tak jest, ze jak sie zarobi bańkę to dobrze postarać się ja utrzymać.
Problem w tym, że bańka przy kilku ostatnich latach z siostrą inflacją to jest sporo, ale ciężko dobry dom za to wybudować. Takie pieniądze rozpływają się w momencie gdy jesteś debilem.
 
Problem w tym, że bańka przy kilku ostatnich latach z siostrą inflacją to jest sporo, ale ciężko dobry dom za to wybudować. Takie pieniądze rozpływają się w momencie gdy jesteś debilem.
Już bez przesady z tym domem, zależy pewnie od lokalizacji, ale postawisz dom i za 600k. No chyba że chcesz się budować na jakimś Wilanowie czy w Sopocie przy molo, to na teren ci banka zbraknie.

Za milion spokojnie wybudujesz dom i to nie jakiś chujowy.
 
Już bez przesady z tym domem, zależy pewnie od lokalizacji, ale postawisz dom i za 600k. No chyba że chcesz się budować na jakimś Wilanowie czy w Sopocie przy molo, to na teren ci banka zbraknie.

Za milion spokojnie wybudujesz dom i to nie jakiś chujowy.
Dokładnie w milionie złotych przyzwoity dom postawisz.
 
Jóźwiak mądrala, a sam by oddychał i nie wyszedł . Zmiana zasad po walkach.. profeska
 
ale ciężko dobry dom za to wybudować
Żeby budować dom, a raczej żeby go nie musieć nagle sprzedawać, warto mieć perspektywę stabilniejszych dochodów przez najbliższe 10 lat. Ale jak słusznie zauważyłeś, kiedy ktoś jest debilem to szacowanie przyszłości pod kątem pieniężnym to niewykonalne zadanie.
 
Back
Top