Powrót Krakowskiej Faveli do Browaru Lubicz

Poważnie? Czyli trzeba na długi rękaw chyba.
Jest gorąc, więc wpadam w następującym anzugu:
- sandały (plus skarpety - jakby się chłodno zrobiło, mam wrażliwe stopy)
- szorty (właściwie to spodenki gimnastyczne, bo w żadne szorty z zeszłego lata się nie wbiję)
- modne polo
- bluza, jakby zaczęło padać
W sumie to już dziś wyskoczyłem na kopiec, kto mnie jeszcze nie widział, łapcie fotę, łatwiej będzie się odnaleźć.
e68910a400218d974c87cb8f
 
Kurde, tak właśnie pomyślałem - nigdy nie wiesz, kto siedzi po drugiej stronie... Jakby tak na jakimś zlocie ujawnił się ktoś pokroju Gracjana - Cohones chyba by go przeżuło i wypluło, nietolerancyjna banda wieprzów :mamed:
 
Cholera, wolny dzień i nie mogę sobie poradzić z rosnącym temperamentem. Poza tym, co przygotować na obiad?? Ważne sprawy
 
Dobra, dojebalem jak Bozin klatę i tricepsa, teraz obiadek, potem 35-30 km na rowerze, prysznic i libacja.
 
@Orest albo @Comber, podajcie nazwę tego chińczyka na którego idziemy po odbiorze mnie i Mata z dworca, sprawdzilbym wcześniej menu, żeby zaoszczędzić czasu na miejscu, mam zawsze problem z zarciem u skosnych
 
@Orest albo @Comber, podajcie nazwę tego chińczyka na którego idziemy po odbiorze mnie i Mata z dworca, sprawdzilbym wcześniej menu, żeby zaoszczędzić czasu na miejscu, mam zawsze problem z zarciem u skosnych
Nie wiem jak się nazywa ta knajpa chociaż chodzę tam od 10 lat :mamed: Ja wybiorę za Ciebie i będzie pan zadowolony:D
 
Nie wiem jak się nazywa ta knajpa chociaż chodzę tam od 10 lat :mamed: Ja wybiorę za Ciebie i będzie pan zadowolony:D
O kurwa, dobra inba. Jak mi wybierzesz jakieś suche danie (bo jak powszechnie wiadomo w chinczykach jest tylko jeden podział - na suche kurczaki w cieście i na takie oblesne wolowiny w 5 smakach w chujowej zalewie i kilogramem warzyw), to wchodzę w to
 
O kurwa, dobra inba. Jak mi wybierzesz jakieś suche danie (bo jak powszechnie wiadomo w chinczykach jest tylko jeden podział - na suche kurczaki w cieście i na takie oblesne wolowiny w 5 smakach w chujowej zalewie i kilogramem warzyw), to wchodzę w to
Jest coś takiego jak chrupiący kurczak, którego sam wezmę. Bo mają w ofercie mam nadzieję @Orest?
 
Nie wiem jak się nazywa ta knajpa chociaż chodzę tam od 10 lat :mamed: Ja wybiorę za Ciebie i będzie pan zadowolony:D
Gdzie ta chińska?
O kurwa, dobra inba. Jak mi wybierzesz jakieś suche danie (bo jak powszechnie wiadomo w chinczykach jest tylko jeden podział - na suche kurczaki w cieście i na takie oblesne wolowiny w 5 smakach w chujowej zalewie i kilogramem warzyw), to wchodzę w to
Kurczak po wietnamsku, w sosie słodko kwaśnym i w chrupiącej panierce to miłość mojego życia. Polecam chińską koło ronda młyńskiego, haong nhi 2 :bleed:
 
Ja już siedzę w pociągu od 1.5h przeszło. Jak ja kurwa nienawidzę komunikacji publicznej. Nie pomagają nawet rasistowskie piosenki na yt (no offence @Vic3k). Będę chyba pierwszą osobą w historii, która będzie szczęśliwa wjezdzajac do Krakowa :D
 
15y94pg.jpg

Niepowtarzalna okazja, żeby nauczyć się najwyższej klasy zapasów #pozdrodlakumatych
Ja bym wysiadł i spytał się pierwszego lepszego napotkanego przechodnia gdzie trenują ci legendarni polscy mistrzowie, co mistrzów z USA rozwalają z jedną ręką zawiązaną za plecami i z butami zapaśniczymi związanymi razem sznurówkami. Definitywnie najlepsze miejsce do trenowania zapasów. Cain i DC tu byli, ale okazali się za słabi. Też byś zrezygnował jakby ktoś wykonał na tobie pina czytając jednocześnie "Wojnę i Pokój" (wersje drukowaną, a nie e-booka), Jakich rasistowskich piosenek słuchasz ? Honor ? Konkwista ? Ich Troje ?
 
Ja bym wysiadł i spytał się pierwszego lepszego napotkanego przechodnia gdzie trenują ci legendarni polscy mistrzowie, co mistrzów z USA rozwalają z jedną ręką zawiązaną za plecami i z butami zapaśniczymi związanymi razem sznurówkami. Definitywnie najlepsze miejsce do trenowania zapasów. Cain i DC tu byli, ale okazali się za słabi. Też byś zrezygnował jakby ktoś wykonał na tobie pina czytając jednocześnie "Wojnę i Pokój" (wersje drukowaną, a nie e-booka), Jakich rasistowskich piosenek słuchasz ? Honor ? Konkwista ? Ich Troje ?
Ich Troje <3 Nie no, jestem fanem Moonmana i Johny'ego Rebela. Utwory takie jak 'Alabama Nigger' i 'Send 'em all back to Africa' niemal przyswiecaja mi w życiu. Co do zapasów, to zgaduje, że u Krzyśka w ZGSTDKWGiC Zapasy Zgierz, ale to tylko blind bet :popcorn:
 
Ich Troje <3 Nie no, jestem fanem Moonmana i Johny'ego Rebela. Utwory takie jak 'Alabama Nigger' i 'Send 'em all back to Africa' niemal przyswiecaja mi w życiu. Co do zapasów, to zgaduje, że u Krzyśka w ZGSTDKWGiC Zapasy Zgierz, ale to tylko blind bet :popcorn:
Redneck 28 - White Man marches on z płyty Spirit of the South
 
Back
Top