Powrót Krakowskiej Faveli do Browaru Lubicz

Pamiętaj: w sweterku-tak
W swetrze-nie ( bo nie poruchasz).
Ps. Nie bierz nic do siebie, chcę dobrze.
Ps. Mnie się wydaje, że Ty ten sweter jakby wszystkim na przekór zakładasz. Toć weź zwykły t- shirt, cokolwiek..
:beer:
Wiedziałem, że coś jest ze mną nie tak. Dzięki :robbie:
Ale ze sweterka nie zrezygnuję :mamed:
 
Kogoś tam ochrona pałowała, hehe. Ale ogólnie było grubo i spokojnie. Fani disco polo są świetni :D
 
Panowie z chęcią bym wpadł, ale to trochę tak jak z obsługą lokali - wszyscy się bawią, a tu trzeba pracować:) Muszę pilnować, żeby wszystko było na stronie na czas, co byście nie musieli hejtery hejtować :D
 
Panowie z chęcią bym wpadł, ale to trochę tak jak z obsługą lokali - wszyscy się bawią, a tu trzeba pracować:) Muszę pilnować, żeby wszystko było na stronie na czas, co byście nie musieli hejtery hejtować :D
A Młody Borowik, Logan, Duibertowa i inni święci to od czego są? Szef ma prawo wyskoczyć na piwko, ważne żeby dobrze ekipę poustawiał.
 
Kogoś tam ochrona pałowała, hehe. Ale ogólnie było grubo i spokojnie. Fani disco polo są świetni :D
Ja teraz w robocie będę miał jakąś gwiazdę disco star :joe:

Panowie z chęcią bym wpadł, ale to trochę tak jak z obsługą lokali - wszyscy się bawią, a tu trzeba pracować:) Muszę pilnować, żeby wszystko było na stronie na czas, co byście nie musieli hejtery hejtować :D
Wybaczymy. Wbijaj. Najwyżej @MysticBęben napisze wyniki trzynastozgłoskowcem. W końcu za coś mu płacicie do cholery
 
Kogoś tam ochrona pałowała, hehe. Ale ogólnie było grubo i spokojnie. Fani disco polo są świetni :D
Zgadzam się. Byłem kiedyś na Toples, maniury bardzo przyjacielskie, typy też weseli, ubawiłem się. Nie wiem tylko skąd krew na chodniku jak wychodziliśmy. :D
 
Panowie, czy czujecie ten rosnący temperament? :mamed:

Tak w ogóle, to team Zombie, Kamil i koleś z Ani Mru-Mru. Potem ewentualnie negatywny doping dla kulturysty, ale wątpię, żeby jeszcze ktoś na ekran patrzył wtedy :DC:
 
Panowie, czy czujecie ten rosnący temperament? :mamed:

Tak w ogóle, to team Zombie, Kamil i koleś z Ani Mru-Mru. Potem ewentualnie negatywny doping dla kulturysty, ale wątpię, żeby jeszcze ktoś na ekran patrzył wtedy :DC:
Od wczorajszej wizyty. To będzie piękny wieczór.
 
Już się nie mogę doczekać,a jutro wjeżdżam w takim stylu.
14tv1u.jpg
 
Back
Top