Powrót Krakowskiej Faveli do Browaru Lubicz

Jak czytam jakikolwiek temat, w którym pojawia się @duubertowa to przypomina mi się pewna scena z pewnego filmu...
eurotrip-nude-beach-girl-o.gif
giphy.gif
 
Panowie, tylko teraz niech każdy pamięta, że nie otwieramy żadnego wspólnego rachunku, tylko każdy płaci za siebie i to najlepiej przy barze.

Dobrze prawisz Waść. Przeca wówczas świadomie lub nie (bo po %%%%) , można tak ściemnić z kasą , że głowa mała.
Ba, na 100 % kelner może ściemnić, co pewnie robią!
 
Dobrze prawisz Waść. Przeca wówczas świadomie lub nie (bo po %%%%) , można tak ściemnić z kasą , że głowa mała.
Ba, na 100 % kelner może ściemnić, co pewnie robią!
Ja w BL jeszcze nie byłem - ale ponoć przekręty na słodzie do piwa za 6pln/sztuka obrosły już legendą
 
Coś w tym jest :DC:
Ale w temacie faveli to akurat sama sarmacka szlachta. A sarmaci, jak wiadomo, nie nosili jednego kutasa na wierzchu, tylko dwa kutasy przypasane po bokach kontusza, lub żupanu.
Żupan to zostaw kaście :D, a co do rachunku jestem zaaaaa, już kiedyś o tym rozmawialiśmy ;)
 
Ja też raczej na luzie buty wpierdolki i koszulka do tego jakieś spoko spodnie i bedzie, @Masu zawsze przychodzi w jakiś modnych koszulkach :mamed:
 
Ja bez niespodzianek. W sweterku (ale tym razem będzie niebieski).

@duubertowa a Ty w czym się pojawisz? Jakaś specjalna kreacja przyszykowana już, czy w piątek ostatnie przymiarki będą?
 
Ja bez niespodzianek. W sweterku (ale tym razem będzie niebieski).

Pamiętaj: w sweterku-tak
W swetrze-nie ( bo nie poruchasz).
Ps. Nie bierz nic do siebie, chcę dobrze.
Ps. Mnie się wydaje, że Ty ten sweter jakby wszystkim na przekór zakładasz. Toć weź zwykły t- shirt, cokolwiek..
:beer:
 
Panowie jak z miejscami? Na ile osób sala i ile nas jest? Kumpel coś wspominał, że mógłby się ze mną zabrać więc wole dopytać.
 
Back
Top