Powrót Krakowskiej Faveli do Browaru Lubicz

Dobrej zabawy jutro! Gdyby nie wesele, na które idę w sobotę, to chętnie obejrzałbym galę w Waszym towarzystwie.
Oby kiedyś wypaliło.
Też mam wesele w sobotę, a na zlot wpadnę :beer: Inna kwestia, że nie pobaluje za długo
chyba, że alkohol mną zawładnie :mamed:
 
Też mam wesele w sobotę, a na zlot wpadnę :beer: Inna kwestia, że nie pobaluje za długo
chyba, że alkohol mną zawładnie :mamed:
Do Krakowa nie mam jakoś specjalnie daleko (120km), jednak logistycznie jest to nie do ogarnięcia :/
 
Ktoś będzie wcześniej niż 19 ? bo w sumie mam wolne wiec wychylił bym coś wcześniej :werdum:
 
A ja się przeziębiłem na procesji i nie wiem, czy będę jutro pił alkohol.
:joe:
 
Po odebraniu przyjezdnych jeszcze planujemy obskoczyć chinola. Swoją drogą napiłbym się na szybko jakiejś wódki albo whisky, bo wystarczy, że będę musiał się męczyć przy browarze podczas oglądania KSW.
Hmm, a może @SCStunner weźmie litr bimbru i zrobimy na rampampamie w plenerze? A jak nie zdążymy całego to się schowa.
 
Owszem, ale na samą koszulę będzie idealnie. Także liczę, że dotrzymasz szyku razem ze mną :)
Cholera, myślałem bardziej o stylizacji w stylu @Comber , czyli szorty i polo wpierdolo, bo pogodynka.pl mówi, że ciepło tam macie w mieście smogu. Ile tam teraz jest u Was stopni?
 
Cholera, myślałem bardziej o stylizacji w stylu @Comber , czyli szorty i polo wpierdolo, bo pogodynka.pl mówi, że ciepło tam macie w mieście smogu. Ile tam teraz jest u Was stopni?
Chuj by wyczuł, na wsi teraz siedzę i rozkoszuję się brakiem smogu i przestrzenią :D ale dobra, sam wyskoczę w koszuli, ktoś kurwa tradycję musi kultywować. U mnie na chacie chłodzę piwka, więc jak zajedziemy to machniemy po jednym:)
 
Back
Top