Powrót Krakowskiej Faveli do Browaru Lubicz

Snapchat-2122570523189645799.jpg
@Orest pozdro mordo. Wyjaśnij mi tylko dlaczego tak napierdala mnie górna część czaszki i mamy wszystko załatwione :mamed:
 
fajny zlocik, czas zajebiście z Wami szybko zlecial do tej 2-20, pogoda zajebioza cieplutka, spac mi się nie chcialo ani zmeczony tez nie bylem mimo wstania o 6.00, az sie nie chcialo wracac:\\, wewiur dzis pewnie nie może mówić , ale od czasu do czasu trzeba sobie glosu :D

pochwalcie sie @Masu czy wam smakowaly jego burgery:coffeepc:

przez caly caly zlot myslalem ze mat01 to SCStunner i na odwrót , dopiero na koncu mi ktos powiedzial >.> pewnie dlatego ze mat01 mialbyc przede mna przed 19, lub zle przeczytalem

dzieki dla Wewiur'a ze mnie odprowadzil bo bym nie trafil i zostal tam do rana i spał na dworcu jak na hardkorowego fana mma przystało

cala podroz spalem, wiec wypoczalem, teraz mozna znow aktywnie go spedzic! do nastepnego!
 
Zamówiłeś 2 burgery,jednego dla siebie a drugiego dla @Seven25 który nawet nie chciał burgera :D Kelner podał burgery jak już poszedłeś ale spoko nie było problemu- @MysticBęben się nimi zajął.
Ło kurwa. To nie dziwne, że nie pamiętam powrotu. Martwi mnie tylko informacja od mBanku, że jakaś transakcja nie została zrealizowana, ze względu na limity zakuów przez internet...

PS Pamiętam, że wielkopańskim gestem rzuciłem stówe na stół(3 piwa za 15 zł), więc burgery to i tak prezent odemnie :DC:
 
@Masu to miły krasnolud, gdyby nie zaaplikowal mi długopisu do piwa i nie ujebal koszulki rzucając glutenem, to naprawdę bym go polubił. Tak mniej więcej - działo sie coś ciekawego po gali do jakiej 4 rano? Ostatnie co pamiętam to kieliszek wódki w Banjaluce, później już powrót taksą z Comberem, Orestem i matem, który lekko utracił swoją moc SuperBombera
P.S. Też nie zdążyłem na pociąg. Czekałem na dworcu jebane 3 godziny, żeby finalnie spoznic się o 2 minuty na peron, caly czas siedzę na warszawskim dworcu czekając na przesiadkę #jebac
 
Back
Top