Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Właśnie jak to jest z tym programem, bo np. na gali w Szwecji podobno był na każdym siedzeniu, a u nas...do kupienia za 80 zł?!
Właśnie mnie też to zdziwiło. Chyba wszędzie tak jak jest, że program masz na siedzeniu albo rozdają, a u nas sprzedawali :D
na UFC w Manchesterze jak byłem był za 15funtów do kupienia.
 
Tak jak mówiłem, teraz będą polowania. Dzisiaj w nocy było po 5 sztuk rękawic za 5000 pktów A. Johnsona i D. Cormiera. Są też teraz nawet stołki niebieski i czerwony z podpisem Dany :) Dodali też zdjęcia again Machida, Silva, Connor.
 
Last edited:
Zamówiłem zdjęcie z autografem Silvy.
Fajnie, w końcu ktoś coś zamówił, koniecznie daj znać kiedy dojdzie ;)

EDIT: I pamiętajcie żeby wybrać wersję plakatu z Rondą, bo aż 50 punktów dają ;)
EDIT2: 7 minut i 105 punktów później ;)
 
Last edited:
Właśnie się denerwowałem, bo sprawdzałem o północy - nic nie było, wstaję, sprawdzam o 7 rano - wszystkie poszły. Ehh.
 
Bo nie było nic ciekawego, ludzie zbierali punkty i czekali. Pojawiły się rękawice w takiej cenie to od razu każdy szturmował.
 
Ale to jest trochę bezsensu. Powinni podawać kiedy mniej więcej będą nowe rzeczy. Ci w USA mają spoko, a my co, mamy całymi nocami odświeżać czy coś czasem nie będzie?
 
A to nie jest czasem tak, że tam w tych nagrodach jest jedna rękawica z autografem a nie dwie? Bo jak czytam to widzę glove a nie gloves
 
Jedna jest.

No wiem, że mogą mieć w dupie, no ale kurna przynajmniej by napisali "16 kwietnia będą nowe przedmioty" to człowiek nie pójdzie spać.
 
A to nie jest czasem tak, że tam w tych nagrodach jest jedna rękawica z autografem a nie dwie? Bo jak czytam to widzę glove a nie gloves
5000 pktów za JEDNĄ rękawicę i z reguły dają ich 5. Nic na to nie poradzimy, trzeba sprawdzać co chwilę i tyle, niestety.



Widze ze nawet certyfikat autentyczności dają i koszulkę.
 
Last edited:
5000 pktów za JEDNĄ rękawicę i z reguły dają ich 5.
No widzę właśnie, dlatego o tym napisałem

A w mailach nic na ten temat nie ma, przynajmniej ja się nie spotkałem. Maile to jedynie z tygodniowymi aktualnościami czy czymś w tym stylu
 
W ogóle myślałem nad tym zdj Conora, ale jak widzę ten podpis to stwierdzam, że nie hah.
 
Ale 75 000 za stołek UFC z podpisem Dany to ładnie pojechali po bandzie :D za tyle punktów to bym zrobił zakupy roku w tym ich sklepiku :D
 
Pytanie jest takie, czy jak coś zamówimy, to dochodzi to na adres podany wcześniej na tym koncie, czy przy zamówieniu dodaje się osobno adres? :D
 
Odpowiedz brzmi: po zakupie wypełniamy w okienku gdzie się zamawia adres dostawy.
Imię nazwisko, ulica, ulica, miasto, województwo (w naszym przypadku), kraj, nr telefonu
 
No niby nic :) Nie kazali mi płacić, musiałem tylko wybrać czy przesyłka do USA czy do innego państwa i wpisać adres dostawy.
 
Kiedyś była taka
B-T7DfUCYAAuYHr.jpg

ma ją ktoś może? Dziwne, że nigdzie na lewo się ich nie da znaleźć.
 
Dziękuję obu panom za tapety. Ten Z Was który ma na imię Kuba to o ile jest z Wrocławia to możliwe że się znamy bo kojarzę nazwisko.
 
Dziękuję obu panom za tapety. Ten Z Was który ma na imię Kuba to o ile jest z Wrocławia to możliwe że się znamy bo kojarzę nazwisko.
Mam na imię Kuba i jestem z Rzeszowa ;) Co do tapety o której pisałem przed chwilą znalazłem w rozdzielczości 1366x768 jak kogoś interesuje.
 
Back
Top