Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Fight pass miesięczny wrócił ale jak próbuję wykupić za kod promocyjny to wyskakuje błąd:
*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.
Ktoś ma podobnie czy to tylko u mnie?
 
Fight pass miesięczny wrócił ale jak próbuję wykupić za kod promocyjny to wyskakuje błąd:
*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.
Ktoś ma podobnie czy to tylko u mnie?
Miałem tak samo,3 maile z supportem i mi aktywowali jak im podałem kod.
 
  • Like
Reactions: A.M
Powiem Wam, ze znowu obejrzalem walke Conor vs Diaz i znowu sie podjaralem, chyba sam sobie pierdolne taka ramke, raczej nie powinno byc tu zadnej filozofii? Co sie bede UFC R prosil, a co.
 
Hej ludziska, niby znam angielski, ale nie wiem...nie przywrocono wysylki europejskiej, ale jak to rozumiec? Póki co nie przywrocono czy nie przywrocono i nigdy nie przywroca? Da sie kontekst jakos wyciagnac?
Póki co nie przywrócono.

Niech przywrócą, do ramki z Conorem, wziąłbym teraz tą z Diazem :)
 
Też bym brał ramkę Diaza! Generalnie i tam ma zablokowane konto. A mojego Cruza z ramką, zamówionego w styczniu jeszcze, nie dostałem i już chyba nie dostane :(
 
Zaomiwelm sboei kiszake, npaislai mi ze nei ma ndal wsyelk za garince. Odadil mi pykunt. Zaomiwelm ta ktrea uopimknowa za w smeiu dizseseic tsyeiyc, zclyi msza do wkyrzoytsnaia sot dlocow, ale jszeecz nic nei dotslaem. Fjaan srpaaw by blya.
 
Hmm, może jeszcze się ogarną i oddadzą, zobaczymy.

W piątek o tej porze, ciężko się czyta szyfr :D
 
Powiem Wam, ze na Diaza strrrrrrrrrrasznie jestem napalony, badz co badz, jest to kawalek "historii". Fajnie, ze jednak nie skreslili nas tylko moze przywroca, tchneliscie we mnie nadzieje. Jak za trzy miechy nie wroci shipping to chyba sam zaczne produkowac takie ramki i pierdoly ;p zdjecie, druk, opierdole jakos i taki bedzie ze mnie kuzwa ju ef si fans łatching araund de world :<
 
Taka rada:

Nie ma zncazeina kojnoleść ltier skadającyłch się na dane sołwo. Wanże jset tyklo to, żbey pirewsza i osatntia lteria były na soiwm mijsecu; ptzosaołe mgoą być w cakowłitym niedzłaie, a mimo to nadal nie ponwinśimy meić prombleów z pczerzytaenim tego tesktu.
Jerzy Vetulani
(Literówki w tym tekście są celowe)

Czasem jak piszecie tym szyfrem to ciężko się domyślić. To może Wam pomóc :wink:
 
Back
Top