Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Ci co odpowiedzą na wszystkie poprawnie dostaną 500pkt na koniec bonusowo. Czyli może dostać jedna, a może dostać sto, czy tysiąc osób. Jest tego jednak dużo przez cały rok i raczej trudno będzie mieć akurat ten każdy wtorek wolny i być przy kompie, no ale to się zobaczy.
 
@bart123
No i wszystko jasne ;)) podziękował. Mam nadzieje, ze jeden wtorek odpuscicie bym mogl Was dogonic, jedzcie gdzies na wakacje czy cos, haha ;)
 
Tym razem cięższa Trivia. Może niech eksperci się wypowiedzą. Pasuje mi BJ Penn.

Kiedy?: UFC 46 January 31, 2004

Przeciwnik: Matt Hughes


Cytat z jego strony:
"At “UFC 35: Throwdown” Penn squared off with Jens Pulver for the UFC’s first ever lightweight title. After 25 minutes of action (5 rounds) Penn failed to capture the title and was also handed his first professional loss in the process.
Penn returned still hungry for the belt and was able to notch two consecutive victories after the Pulver loss to earn another shot at the vacant lightweight title. At “UFC 41: Onslaught” B.J. faced off with one of his former opponents, Caol Uno. His history with Uno, however, did not repeat itself, and Penn was again unable to obtain the UFC championship belt due to a judges majority draw ruling over the title fight.
On January 31, 2004 Penn returned to the Mixed Martial Arts Promotion that got him started (UFC) to face a man who at the time was on a thirteen fight winning streak and seemed near invincible after six successful title defenses inside the UFC octagon. It was this fight against Matt Hughes at “UFC 46: Supernatural” that Penn made his third attempt at earning a UFC title, this time, in the UFC’s welterweight division. It took Penn just four minutes and thirty-nine seconds to best the champ and end the fight after a dominating opening and a quick rear naked choke to secure the UFC’s welterweight titl
 
@bart123
Ja tez nie wiem, ale poszedłem Twoim tropem i nawet na wikipedii:

Po zwycięstwie na mundialu BJJ zainteresował się MMA i podjął trening przekrojowy (m.in. zaczął ćwiczyć boks). W maju 2001 roku stoczył swój pierwszy zwycięski pojedynek w UFC, wygrywając z Joeyem Gilbertem. Później dwukrotnie – w 2002 i 2003 roku – bezskutecznie walczył o mistrzostwo UFC w wadze lekkiej. W końcu w 2004 roku wywalczył swój pierwszy pas mistrzowski – w wadze półśredniej – pokonując Matta Hughesa poprzez duszenie w pierwszej rundzie. Po tej walce odszedł z UFC, za co odebrano mu mistrzostwo.

http://forum.mmajunkie.com/forum/threads/ufc-rewards-trivia-questions.68382/
 
kiedy dostaję się 500pkt za poprawne wszystkie odpowiedzi z tych wtorkowych pytań ?
 
kiedy dostaję się 500pkt za poprawne wszystkie odpowiedzi z tych wtorkowych pytań ?
W grudniu 2016r, lub w styczniu 2017. Teraz dostajesz 25pkt, a bonus to już zależy czy wszystko miałeś dobrze i czy nie pominąłeś żadnej Trivi. Jeszcze chyba z 48 tygodni i tyle samo pytań :D
 
Łącznie wychodzi 1800pkt za wszystko(przy uwzględnieniu 52 tyg. w roku) jak ktoś zaliczy wszystko więc i tak nieźle.
 
Jak tam chłopacy, sprawdzaliscie maila? Spadki czy awanse? Niektorzy sobie chyba odpuscili bo wbilem z 8 na 5 pozycje. A Wy jak?
 
U mnie 305 miejsce, w porównaniu ze styczniem awans o 15 miejsc, więc pnę się w górę:dance:Jak się rejestrowałem i zebrałem ok. 2tys to miałem 1170 miejsce, więc pewnie ok. 3-4tys się w to chociaż zaczęło bawić. Teraz już te towary tak nie idą szybko jak podnieśli te ceny, więc pewnie trochę osób zrezygnowało.
 
BJ Penn
UFC 46
Matt Hughes

Zamysł pytania jest nie "przegrał dwie walki", tylko "nie wygrał dwóch pierwszych walk".
Penn najpierw przegrał, potem remisował o pas i dopiero w trzeciej walce go zdobył. I to by się zgadzało z tym, że dwóch pierwszych nie wygrał, ale też nie przegrał, bo remis to nie porażka. I to właśnie takie odpowiedzi będą poprawne.
 
Podobnie było z tą pierwszą Trivią. Ludzie wpisywali z Strikeforce chyba Cormiera, a chodziło tylko o organizacje UFC. Wtedy uznali dwie odpowiedzi, ale z naciskiem na UFC co zaznaczyli, więc zawodników szukam tylko w UFC.

p.s. Hashtagi dalej działają.
 
Last edited:
Jak tam chłopacy, sprawdzaliscie maila? Spadki czy awanse? Niektorzy sobie chyba odpuscili bo wbilem z 8 na 5 pozycje. A Wy jak?

Siedzę Ci na ogonie
zxcvbn.png
 
Back
Top