Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Hmm, ja tam nie widzę chyba żadnego podstępu jeśli chodzi o Twitter Handle. No bo co mogą z tym zrobić? Gdyby to było jeszcze takie konto, gdzie faktycznie człowiek się udziela, ma znajomych itp. A to tylko nabijania pkt . :crazy:
 
Dużo lepsze te ramki z kawałkiem maty niż bez? Bo kusi wziąć cruza za 7,5k
Bez maty ramka jest trochę mniejsza jeżeli chodzi o Cruza (u Holm była duża). Ramka taka sama jak z mata, ja zawsze patrze i tak, żeby były fajne zdjęcia z walki. Wgl taka ramka po 90 dolarów chodzi!
 
Hmm, ja tam nie widzę chyba żadnego podstępu jeśli chodzi o Twitter Handle. No bo co mogą z tym zrobić? Gdyby to było jeszcze takie konto, gdzie faktycznie człowiek się udziela, ma znajomych itp. A to tylko nabijania pkt . :crazy:
No właśnie ja mam normalne konto. Nie mam potrzeby zakładania fejków.
 
Bez rasowych nagród na jedno konto od kwietnia zeszłego roku mam członkostwo Fight Club(z dodatkami), Fight Passa co jakiś czas(ale raczej ESC mi wystarcza), książkę Rondy, teraz idzie Visual History i jeszcze ponad 8k na koncie, czyli na te mniejsze ramki by starczyło, ale zbieram na lepsze. Jak ktoś lubi się bawić na dwieście kont to jedzie na dwieście, jak ktoś jedzie na jedno to z tego jednego uzbiera w ciągu roku na te 2-3 ramki, czy rękawice. Łącznie więc zebrałem 25k w niecałe 9 miesięcy. I nie zbieram jakoś szczególnie ostro, może z 2 razy coś wrzuciłem na Insta, a czasem nawet nie włażę w ogóle na stronę, czy RT.

Trochę dziwi mnie, że pytają o TT Handle skoro konto ma się połączone ze stroną. Chyba jednak stracę te 25pkt, bo coś to podejrzane:hitman:
Też mnie to dziwi, ale po co pkt masz tracić. Wpisz tam cokolwiek ;)
 
tak, w okienku state/province wpisujesz województwo, lepiej wpisuj bez polskich znaków bo wtedy u nich krzaczki wychodzą i może dłużej iść przesyłka
 
Już nie pamietam, jak wygląda formularz. Jak wybierasz kraj, to jest tam opcja "Spoza USA", klikasz i wybierasz Polskę. W state/province daj województwo. i tak jak Majkelos pisał, dawajcie wszystko bez polskich znaków. Ponoć to w czymś pomaga, mi jedna nagroda doszła bez problemu.
 
Nie było dzisiaj tych pytanek z UFC? Poniedziałek. Czy przeoczyłem?

Dopiero teraz widzę to Twitter Handle, tam się wpisuje nazwę na TT jooo?
 
Nom, słabo. Bilety do Pittsburgha i na ważenie do Londynu....

Zastanawiam się, czy Trivia będzie taka niekłopotliwa, czy będzie poziom się zwiększać. Do tej pory wszystko co znalazłem było na Wikipedii, ale angielskiej :p
 
Last edited:
Ja żaluje, że nie załapałem się na pierwsze pytanie Trivii, ale ciekaw jestem jak rozegrają na koniec roku? U nas (cohones) to większość będzie (tak myślę) miała kazde pytanie dobrze i kto dostanie te 500pkt? Ja tam i tak sie ciesze sie za kazde 25tygodniowo ;)
 
Back
Top