Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Spoko, długo nie czekam (w piątek wziąłem ramkę Conora z walki z Aldo) i ciekawy byłem jak to wygląda bo pierwszy raz wziąłem coś z przesyłką.

Midern dostał ramke chyba po 8 dniach, a ja zamówiłem książke 24 grudnia i jeszcze w czwartek nie była wysłana także różnie to bywa, na rękawice też sporo czekałem
 
Ja niedługo będę brał i chciałbym wiedzieć co wpisywać w okienku state providence kraj województwo? Podał by ktoś przykład na fałszywych danych..
 
Stronka działa. Twitter też się załadował. Widocznie były jakieś globalne problemy :D

Kurde, oby dali książkę. Może być za 12k. Miał gostek sprawdzać, czy dostępne i czy ewentualnie może wrzucić.
 
- Rękawice z podpisami: Dillashaw (15k), Pettis (12k) i Werdum (15k)
- Zaktualizowane zdjęcie ramki z Lawlerem po UFC 195

Nie biorę nic, wstrzmuję się, zbieram dalej.
 
- Rękawice z podpisami: Dillashaw (15k), Pettis (12k) i Werdum (15k)
- Zaktualizowane zdjęcie ramki z Lawlerem po UFC 195

Nie biorę nic, wstrzmuję się, zbieram dalej.
Żeby sprawdzić co może ewentualnie wrzucą trzeba śledzić Fanatics Authentic. A jak obserwują ich od jakiegoś czasu, to właściwie nie robią nic żeby poszerzyć swój asortyment.
 
Jaka jest różnica między

Retweetem a

Used Twitter Hashtag, bo oba mi nie wchodzą na raz ?
Retweet to podanie dalej tweeta, możesz tak zrobić z dwoma dziennie, za co dostajesz 20 punktów.
Use tweeter hashtag- przed galami UFC dodaje do swoich tweetów hashtag (np #UFCBoston) i jeżeli udostępnisz 2 takie tweety, to możesz zgarnąć kolejne 20 punktów.
Najlepiej podać dalej tweety z ich profilu, które już zawierają ten hashtag, bo udostępniając dwa dostajesz od razu 40 punktów.
 
Dziś przyszło cudeńko, książka jest MEGA:dance:

SV4Afpc.jpg

L9pFTR4.jpg

gwl2xxd.jpg

X89WuGN.jpg
 
Nowe pytania - co poniedziałek, nowe nagrody - co środę. Na nasz czas to godz. 24, czyli pierwsze minuty wt/czw.
 
Szkoda tylko, że tak bidnie ostatnio z tymi nagrodami.
Też spodziewałem się, że po tak dużych galach będzie wysyp nowych przedmiotów. Ale jak widać nie, i nie zanosi się na poprawę. Od kilku miesięcy dają to co mieli ciągle na stanie, a do oferty nie dochodzi nic nowego(oprócz kilku ramek po każdej gali).
 
Znaczy się kiedyś była blokada i nie można było się logować do dwóch urządzeń na raz, ale czy to dalej działa to nie wiem.
 
Znaczy w sensie jednocześnie się nie da, tak normalnie to nie ma problemu.
Brat mieszka za granicą i chciałem mu swojego FP pożyczyć i zastanawiam się czy po prostu tylko nie odpali czy zablokują konto od razu w razie jakbyśmy akurat w tym samym momencie chcieli oglądać.
 
Back
Top