Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Oczywiście zaliczą wszystkie 3 odpowiedzi włącznie z DC, ale poprawnie w/g Rewards to jednak:


@midern - ankiety będą w każdym tygodniu. Jeszcze 51 zostało w tym roku :)
 
Brak książki:cry:Jest za to ramka z Holly za 7,5k i z Robbie za 14k. Reszta to bilety i wstęp na ważenie.
 
Mam wrażenie, że te akcje o których informują są dużo słabsze od tych co wrzucają z zaskoczenia. Ale Holly wycenili trochę chamsko, wiem, że to ma swoje odniesienie do tego co jest na stronie UFC Store, ale to jednak mistrzyni nawet jeśli ciągle bardziej wierzą w Rondę.
 
Brat mówi, że jak uzbiera 400 pkt i zobaczy jakie zdjęcie będzie u Robbiego to chyba kupuje tę ramkę.
 
Zastanawiam się nad Holly Holm, ponieważ ilość pkt, które musiałbym wydać jest satysfakcjonująca, ale nie jestem jakimś fanem jej, no nie wiem.
 
Myślałem chwilę o Holm, ale zrezygnowałem. Po pierwsze, brak kawałka maty. Po drugie, słabe główne zdjęcie, gdzie wygląda, jakby Ronda walczyła bez problemu. Po trzecie, słabe zdjęcie z pasem małe (nie z okresu walki, a z sesji po walce). Po czwarte, nie jestem wielkim fanem WMMA i HH. Zachowam te punkty na inną okazję.
 
Ach, skusiłem się na Holly, mała ilość punktów odegrała ogromny wpływ na moją decyzję :D
Autografy Cro Copa, Asi, Griffina i jeszcze 10 innych osób z UFC wraz z taką ramką będą super wyglądały :D
 
Poprawili coś stronę Rewards, bo szybko śmiga i nie wraca mi do strony account ciągle.
Nie podoba mi się ramka z Lawlerem, nie biere.
 
9568_752174781585128_5482685185596341560_n.jpg
 
@theMat mmmmm, zajebista gablota w chvj!!!

Ja mam Lawlera i jestem mega zadowolony, czy te magiczne pytania dzis byly?:p

P.s. mat, dobra jest ta gra, ice hockey czy jak to tam sie zwie, miazga :D
 
Ich 3PM PT to 24 naszego czasu i od tego momentu mają pojawiać się co poniedziałek pytania.

//I jest nowe pytanie, ale uszkodzone(puste).
 
Last edited:
U mnie pytanie, a raczej to co tam było zniknęło. Wyglądało na uszkodzone, bo zawieszało stronę, a jak się załadowało to puste w środku.
 
Pytanie do tych co już brali nagrody z przesyłką do Polski. Oni przysyłają jakiegoś maila z informacją o wysyłce żeby mieć numer i ją śledzić czy samemu się trzeba o to upomnieć?
 
No właśnie pisałem do nich o ten kod w zeszłym tygodniu, napisali że paczka będzie wysłana do końca tamtego tygodnia i kody wysyłają ale coś cisza
 
Spoko, długo nie czekam (w piątek wziąłem ramkę Conora z walki z Aldo) i ciekawy byłem jak to wygląda bo pierwszy raz wziąłem coś z przesyłką.
 
Back
Top