Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Ale to była nowa ankieta? Bo wchodzę kilkanaście razy dziennie i nic nie widziałem. Zniknęły te które były do tej pory czyli Jak będziesz oglądał UFC195? Zniknęły również hashe, mimo że i tak póki co działają.

A co do pytania to na pewno Cormier, a drugi? Te pytania mają się pojawiać co poniedziałek na chwilę, a kto odpowie w roku na najwięcej pytań prawidłowo dostanie na koniec pincet pointsów.
 
Ale to była nowa ankieta? Bo wchodzę kilkanaście razy dziennie i nic nie widziałem. Zniknęły te które były do tej pory czyli Jak będziesz oglądał UFC195? Zniknęły również hashe, mimo że i tak póki co działają.

A co do pytania to na pewno Cormier, a drugi? Te pytania mają się pojawiać co poniedziałek na chwilę, a kto odpowie w roku na najwięcej pytań prawidłowo dostanie na koniec pincet pointsów.

Ronda
 
Last edited:
W sumie mi pasowałoby nie 2 a 3 zawodników: DC, Frank Shamrock i Ronda. Może niech więksi fachowcy się wypowiedzą ;)
 
Ronda, zgadza się. Źle pytanie rozumiałem. Myślałem, że chodzi o to kto aktualnie dzierży jednocześnie dwa pasy.
 
Ja natomiast myślę, że chodzi o DC i Rondę. Nie bez powodu ten pierwszy jest w każdym materiale promowany jako "Strikeforce Heavyweight Grand Prix Champion" a o Shamrocku raczej wątpie, że chcą pamiętać. Zresztą czasy Franka to era pre Zuffa więc myślę też, że to odpada
 
Bardzo fajnie, że jest tu dyskusja odnośnie pytań z ankiety. Proponuję każdego dnia ;)

Ciekaw jestem jak oni będą naliczać prawidłowe odpowiedzi. Ktoś np. napisze tam w polu 'DC' albo 'ROWDY' i co? zaliczą? albo np. jednego zawodnika - pelne imie i nazwisko, drugiego tylko nazwisko? albo same nazwiska?

Ja napisałem Ronda Rousey Daniel Cormier...
 
Jak ta ankieta ma być raz na tydzień to przy założeniu, że mamy te 52tyg. to do zdobycia jest 1300pkt. I tak ładny wynik jakby nie dali tych 500pkt. za prawidłowe odpowiedzi.
 
Wczoraj były 3 rękawice Asi, dzisiaj wszystkie sprzedany, i 9 rękawic Conora, które zostały całkowicie usunięte.
 
Ciekawe czy będą jakieś ramki z UFC 195. Brakuje mi 500 pkt do 14k, wiec jak uzbieram to biorę. Wyliczyłem, ze brakuje mi jeszcze 7 ramek, żeby wszystkie ściany które są aktualnie puste, fajnie wyglądały :D
 
"Trivia Question is no longer live. The correct answers were Ronda Rousey and Frank Shamrock."
Czyli mam dobrze, jupi hah.
 
Ehhhh... Na reddicie czytałem komentarze, że Cormier wygrał wygrał tylko Grand Prix, ale pasa już nie. Ja też niestety dałem DZ i RR.
 
Back
Top