Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Dzięki Panowie, napiszę do nich e-maila, ale podejrzane.. 2x pełne dane, tu ucięło a potem na e-mailu tylko gratulacje, że coś wybrałem :)
 
Tak, na maila tylko gratulacje przychodzą. Ja bym się upewnił i wysłał im tego maila, dziwna sprawa. Z tego co pamietam to za kazdym razem mi pokazywalo po zakupie i potwierdzeniu komplet danych adresowych.
 
Scott, dziwne bo wlasnie na "dzien dobry" czasami mnie wyrzucalo przy wejsciu na ufc, tam Pan czy Pani, imie, nazwisko itd i tam potwierdzalem, potem dla pewnosci w zakladce My account i przy zakupie oczywiscie, wszedzie byly pelne dane a tu kichawa :) no nic, wyslalem pytanie, odpowiedza i wysle. Troche osralem zbroje :) Dziękuje, spokojnej nocy.
 
Do logowanie się trzeba podać identyfikator i hasło. Skąd mam wziąć ten identyfikator, przy rejestracji nic takiego nie było?
 
Zamawiał/Dostał już ktoś tą ramkę z serii Framed Nickname? Bo plakaty przyszly od razu, a ramke zamowilem 11.11 i cisza, minie niebawem te 3 tygodnie.
 
No k*rwa. Minęło te "2-3 weeks" odkąd zamówiłem ramkę Belforta i ... ramki ni ma ... UFC Rewards nie odpisuje ... Fanatic Authentic napisali, że nie wysłali ramki bo nie dostali zamówienia na taki adres. No i fajnie.

Poprzednio na ramkę czekałem 9 dni.
 
Dobrze, ze sie zapytalem co z moja ramka. Wczoraj mi napisali, ze poszukaja numeru paczki i sprawdza. Dzisiaj dostalem informacje, ze wlasnie paczke wyslali... wszystko fajnie tylko szkoda ze po 3 tygodniach :)
 
Kliknąłem jakiegoś newsa, aby nabić pkt. za czytanie artykułów, a przeniosło mnie na stronę logowania admina strony UFC :lol:

p.s. admin, admin nie działa:sad:
 

Attachments

  • uefsiadm.png
    uefsiadm.png
    28.1 KB · Views: 19
@Trzyha
Raczej nie, ja tydzien temu zakladalem i kicha.
Dziala Wam logowanie na ufc? Jak probuje sie zalogowac to:
"Service Unavailable - DNS failure
The server is temporarily unable to service your request. Please try again later.
Reference #11.16941160.1449400087.12ace53"
 
Ja bym proponował z innego IP. Panowie nie przesadzajcie bo mogą nas kiedyś 'zdyskryminować' za te multikonta.
 
Ja bym proponował z innego IP. Panowie nie przesadzajcie bo mogą nas kiedyś 'zdyskryminować' za te multikonta.
Jeśli miałoby ich to interesować to nawet jeśli usuwałeś ciasteczka i zmieniałeś IP, to zapewne nie wiele Ci to pomogło. Przecież jeśli śledzą użytkowników to na pewno nie tylko za pomocą dwóch najbardziej oczywistych metod, o których wszyscy internauci wiedzą.
Przecież z jednego komputera może korzystać kilka osób w domu i czemu mieliby im zabraniać posiadania konta na ufc rewards. Dlatego myślę, że się tym nie przejmują dopóki ktoś nie ma np. 10 kont.

Ja na jednym koncie odkładam punkty na fightpassa, a na drugim na nagrody rzeczowe. I tu mam pytanie.
Czy jest tu może osoba, która tak jak ja nie zmienia IP itp i zamówiła jakąś nagrodę rzeczową? Zdarza się jakiś problem?
I przy okazji drugie pytanie, co ile dni można dostać punkty za założenie/dołączenie do ligi w fantasy matchmaking? Kiedyś było 30, teraz widzę, że więcej.
 
Wysłałem im kiedyś maila z zapytaniem czy więcej niż jedna osoba może logować się z jednego komputera, odpisali, że "oczywiście", okazało się więc, że moja babcia, dziadek, ojciec, matka i ciotka zaczęły interesować się mma, dałem i o tym znać na co odpisali, że bardzo się cieszą z tego powodu i zapraszają wszystkich do korzystania z programu ufcrewards. Pobawiłem się tak trochę 5 czy 6 kontami, aż mi się odechciało w ogóle :/
 
Back
Top