Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Główny komunikat:
"Zakończono odprawę celną."

W międzyczasie były takie informacje jak:
- Paczka zwolniona przez pośrednika. Zostanie odprawiona przez służby celne, a potem przekazana do placówki UPS.
- Odbiorca kwestionuje/odmawia zapłaty cła lub podatku. Paczka została zwolniona przez agencję celną.
 
Dotarło. Świetnie spakowane, karton na wymiar, bez zginania, i jeszcze w takim specjalnym grubym plastiku.

12202007_724572941011979_1448236684_n.jpg


Potem wrzucę zdjęcia wszystkich moich nagród.
 
w zakładce EARN była, wypełniłem i dodało 50pkt ale teraz widzę że jej już tam nie ma, ale punkty zostały
 
Kurrr...., ale żem się naciął. Hashtag to #UFCSaoPaolo, a UFC na TT ma hashtag #UFCSP i nie zaliczyło pkt. Uważajcie panowie.
 
Tak, jeszcze jest #UFCSaoPaulo, które jest poprawnie, ale z tego co wiem to zalicza tak jak napisał kolega wyżej #UFCSaoPaolo (ja na wszelki wypadek jak pisałem to pisałem oba hashtagi :D ), taki tam błąd UFC, ale może przez to nie wyłączą zdobywania punkcików :D
 
Czy ja dobrze widzę, że mogę napisać 2 twitty z hashem, skasować je i nadal mam bonusowe punkty? Nie znikną mi za jakiś czas?
 
Last edited:
Tak, jeszcze jest #UFCSaoPaulo, które jest poprawnie, ale z tego co wiem to zalicza tak jak napisał kolega wyżej #UFCSaoPaolo (ja na wszelki wypadek jak pisałem to pisałem oba hashtagi :D ), taki tam błąd UFC, ale może przez to nie wyłączą zdobywania punkcików :D
Nadziałem się na to samo, dziwiłem się, czemu mi nie nalicza :D
Ankieta jest.
No i wracam do łapania punktów. niewiele mi brakuje do 12k i ramki.
 
liczy wam pkt za wstawianie zdjęcia z #UFCSaoPaolo na instagramie ?
Bo ja jak wstawiam i daje w opisie ten hashtag to nie dodaje mi pkt :(
 
Najlepiej na instagramie dodać zdjęcie z dwoma hashtagami #ufcsaopaolo i #ufcsaopaulo :) Bo im się jakiś lekki burdel z tym wszystkim zrobił :)
 
#UFCSaoPaulo działa, poprawili już to.
Myślicie, że po UFC 193 będą nowe ramki lub rękawice za 12k? Do tego czasu już je zdobędę i nie wiem czy czekać, czy brać rakę z Rondą lub Conorem.
 
Czy naprawę muszę ściągać jakieś aplikacje na telefon, żeby zarejestrować się na instagramie?
 
Ba, na kompie to można tylko właściwie laski na Insta obserwować. Wszystkie posty do Rewards wstawia się tylko na urządzeniach mobilnych.
 
@Puczi

Ja wiem, że to kurewska przesada, żeby nie można było się ZAREJESTROWAĆ w danym serwisie poprzez stronę internetową, a w aplikacji. No ale nic na to nie poradzimy. Ja miałem jeszcze taką nadzieję, że może da radę działać na Instagramie własnie poprzez stronę - a tu ni chuja. Można conajwyżej wyświetlać treść. I to tyle.

Także apki Twittera i Instagrama niezbędne. Gdyby nie były to już dawno bym je odinstalować, patrząc zwłaszcza na to jak drenują baterię w smartfonie.
 
No to świetnie, biorąc pod uwagę, że mam starą, drewnianą nokię.
@edit Nie no, nic innego mnie nie interesuje :) Nawet nie rozumiem do końca, jak działa ten instagram. Po prostu chciałem nabijać punkty i brać udział w konkursach.
 
Last edited:
Ja szczerze mówiąc z Instagrama nie korzystam do nabijania punktów. Wszystko inne można na kompie robić
 
W końcu wyjaśniła się sprawa z moją paczką która już miała we wrześniu przyjść, tj. dvd Best of 2010. UFC przysłało mi dzisiaj maila w którym widnieje informacja, że omyłkowo do mnie nie wysłali. Zaproponowali zwrot punktów oraz wysłanie dvd do mnie. Jestem za! :)
 
Back
Top