Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Nie komentuj. Tylko "pusty" retweet. A od czwartku do poniedziałku retweetuj wpisy z aktualnym # /ale nie wpisuj sam w komentarzu #/.

O widzisz, a ja na wszystkie możliwe sposoby próbowałem, dzięki wielkie, sprawdzałem i działa :)
 
@MMAciek1947
Panowie, głupich pytań ciąg dalszy.. gdzie znajdujecie aktualny hashtag?

@bart123
6/8/2015
Retweet
+10 points
6/8/2015
Retweet
+10 points
Oczywiscie dodalem 19 kont :) DZIEKUJE WAM BARDZO. TERAZ MOZNA SIE BAWIC :)
 
Last edited:
@MMAciek1947
Panowie, głupich pytań ciąg dalszy.. gdzie znajdujecie aktualny hashtag?

@bart123
6/8/2015
Retweet
+10 points
6/8/2015
Retweet
+10 points
Oczywiscie dodalem 19 kont :) DZIEKUJE WAM BARDZO. TERAZ MOZNA SIE BAWIC :)

Aktualny hash tag masz w zakładce EARN, tam zawsze jest napisane jak pojawia się nowy # za który są pkt.
 
Kilka nowych giftów w rewards jakby kogoś interesowało, oczywiście ceny po nowemu ;)
 
@ScoTT
Chyba jednak jeszcze pociułam trochę tych punktów. Ceny zdjęć nie idą za bardzo do góry, więc nawet jeśli znów podwyższą ilość punktów za rękawice, to będzie jakaś alternatywa.
Wiadomo może ile punktów mają rekordziści? Bo jeszcze nikt nie kupił nagrania od Bruca Buffera za 30k :D
 
@Shajs
Ja tak samo, też się nie napalam na nic. Na razie zbieram punkty. Ten FightClub chyba jest spoko, nad tym ewentualnie sie zastanawiam i w tej samej cenie jest.
 
# wciąż jeszcze dziś działa na TT i Insta
No niestety u mnie już od wczoraj nie zalicza pkt. za hashtag. Czasem marnuje mi się przez to ich działanie kilka bardzo cennych punktów. Ale system podobno nawet roku nie ma to co się dziwić, że działa jak chce.
 
Przyszedł mi mail z comiesięcznym podsumowaniem. Teraz jest w rankingu na...191 miejscu.
 
Najlepsze, że na końcu maila są pytania, które aktualnie są nieaktywne, a podpisane " Continue supporting UFC and earning more points:". Czyli w tym miesiącu być może szykuje się jakieś +100pkt. w EARN za pytanie.
 
936 daleko, daleko Panowie...

1. Mógłby ktoś podać tutaj ten kod z magazynu UFC?

2. Cohones ma jakąś własną ligę typerską tam? Jak nie to może stworzymy? Są punkty za założenie i przyłączenie się do.
 
Na tym koncie gdzie mam 11 miejsce:

Lifetime 21 545
Redeemable 5535

bez żadnych wałków :)
 
Pińcset któryś jestem. Najlepsze jest to że byłem w ogóle jednym z pierwszych który miał tam konto, założone kilka godzin po starcie całej platformy. Ale na długo olałem i za chwilę znów oleję.
 
Na tym koncie gdzie mam 11 miejsce:

Lifetime 21 545
Redeemable 5535

bez żadnych wałków :)
Właśnie przez te dodatkowe 10 tys. pkt(za aferę) masz te 11 miejsce. Czyli pierwsza dziesiątaka ogółem(wszystkie zdobyte pkt ogólnie) ma ponad 22 tys.
 
@ScoTT
Gratulacje stary, należy się Tobie jak nikomu innemu.
Robisz świetną robotę z tym tematem i trzymam za Ciebie kciuki w tym temace.
Zgarnij wszystkie nagrody stary!! :)
 
Najlepsze, że na końcu maila są pytania, które aktualnie są nieaktywne, a podpisane " Continue supporting UFC and earning more points:". Czyli w tym miesiącu być może szykuje się jakieś +100pkt. w EARN za pytanie.

Miesiąc temu były też te pytania w podsumowaniu i nic też nie było więc raczej nie liczyłbym na dodatkowe punkty ;)
 
Back
Top