Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

A nie wiecie co się z hashtagami dzieje? Dziś czwartek a punktów za hashtagi z twittera ani instagrama nie ma :(
 
Tak, ale jemu pewnie chodzi o hashtagi teraz powinno byc #UFCGoiania - nie działa. Są nowe nagrody, nic ciekawego.
 
Dokładnie o #UFCGoiania mi chodziło, coś się chyba im spsuło :) Albo dali punkty za ankiete i wyłaczyli hashtagi ;)
 
Mi się podoba ten "obraz" z Cormierem jako mistrz. Po za tym gdybym miał 45 tys. pkt, to na pewno wziąłbym pas.
 
Witam panowie :) mam pytanie jak jest z ankietą ona jest gdzieś na stronce głownej , czy przychodzi na maila?Od kilku dni bawię się w UFC rewards :P Swoją drogą replika pasa jest świetna ale 45k punktów :D Fajny byłby taki obraz jak kolega wcześniej wspomniał np.Daniela Cormier :)
 
Mi również wpadło 500 pkt za ankietę.

Zdziwiłem się, że hashtagi nie działają jeszcze na Twitterze.

Na instagramie można robić coś codziennie, żeby wpadały punkty? Bo na Twitterku to najczęściej robię re-tweety każdego dnia, a począwszy od czwartku - re-tweety z hashtagiem gali. A na insta można tylko władować zdjęcie + hashtag?

edit

oczywiscie - replika swietna sprawa. Moze kiedys wypracuje taka liczbe punktow. najpierw chcialbym jednak upolowac rocznego fight passa
 
Replika pasa to świetna sprawa zwłaszcza jako ozdoba prawdziwego fana, ale zanim nazbiera się tyle pkt to już pewnie nie będzie dostępne :)
 
No to prawda, może ten pas w ogóle nie być w obiegu za parę miesięcy (nie mam na myśli oczywiście jednej sztuki, a całego asortymentu pasów)
 
Witam panowie :) mam pytanie jak jest z ankietą ona jest gdzieś na stronce głownej , czy przychodzi na maila?Od kilku dni bawię się w UFC rewards :P Swoją drogą replika pasa jest świetna ale 45k punktów :D Fajny byłby taki obraz jak kolega wcześniej wspomniał np.Daniela Cormier :)
Link do wypełnienia ankiety przychodził na maila(powinien być np. w segmencie Oferty). Na koniec wpisywało się maila na którym jest zarejestrowane konto UFC Rewards i po ok. 10 dniach są punkty.
Patrzyłem na mój link i ankieta jest już zamknięta, ale może dlatego, że już raz ją wypełniłem.

@kamerling - Na Insta tylko Follow i hashtagi.
 
oczywiscie - replika swietna sprawa. Moze kiedys wypracuje taka liczbe punktow. najpierw chcialbym jednak upolowac rocznego fight passa

Roczny Fight Pass kosztuje jak mnie pamieć nie myli 12000 a miesięczny 1000. Więc co to za biznes? Ja Fight Passy wykupuje na lewych kontach (bo uzbierać 1000 punktów to kilka-kilkanaście minut na nowym koncie) i szkoda by mi było punktów na niego z prawdziwego konta. A tak to zbieram punkty na jakąś nagrodę :)
 
Roczny Fight Pass kosztuje jak mnie pamieć nie myli 12000 a miesięczny 1000. Więc co to za biznes? Ja Fight Passy wykupuje na lewych kontach (bo uzbierać 1000 punktów to kilka-kilkanaście minut na nowym koncie) i szkoda by mi było punktów na niego z prawdziwego konta. A tak to zbieram punkty na jakąś nagrodę :)
Radzę uważać :)
 
Zaliczyło mi pkt. za hashtag UFCGoiania mimo, że dalej nie ma tej opcji wpisanej w polu Earn.

Od czerwca trzeba polować na kod z magazynu UFC :D Ostatnio łatwo był dostępny :p
 
Zaliczyło mi pkt. za hashtag UFCGoiania mimo, że dalej nie ma tej opcji wpisanej w polu Earn.

Od czerwca trzeba polować na kod z magazynu UFC :D Ostatnio łatwo był dostępny :p

Jak się zapiszesz to ci za darmo przyślą(wersję elektroniczną). :)
 
Chodzi o Fight Club i jeden magazyn w wersji cyfrowej za free, czy jest inny sposób? Stronka UFC360 mi nie działa, a podobno związana z magazynem.
 
Chodzi o Fight Club i jeden magazyn w wersji cyfrowej za free, czy jest inny sposób? Stronka UFC360 mi nie działa, a podobno związana z magazynem.
Rzeczywiście, strona nie działa i nie mam tego jak teraz sprawdzić, ale wydawało mi się, że tam jest(była?) darmowa subskrypcja. Aczkolwiek mogę się mylić.
 
Kod już jest w obrocie UFC Magazine, żydy będą kisić i nie dadzą :/ Nie da franca :/

 
Uważam :) zmienne IP, proxy i inne ciasteczka :)
oj taj oj tam
Kolega próbował wyłudzić punkty na FP a teraz sam ostrzega, po prostu nie można przesadzać, z tym to jest tak jak w tych kawałach o szczytach głupoty, pamiętacie?
 
oj taj oj tam
Kolega próbował wyłudzić punkty na FP a teraz sam ostrzega, po prostu nie można przesadzać, z tym to jest tak jak w tych kawałach o szczytach głupoty, pamiętacie?

Ale ja nie wyłudzam punktów. Tamta sytuacja to co innego... Ja mam kont kilka i po prostu zbieram punkty legalnie a nie próbując wyłudzać...
Spokojnie. 4 komputery w domu, konta shellowe, serwery na linuksie... Wszędzie można zbierać i nawet nie trzeba kombinować :)
 
Jak nie zaliczało mi pkt. za czytanie maili i klikanie w linki od UFC to teraz nagle, aż 4x10pkt. wpadło! Nadrabiają straty, czy jak? :)
 
Back
Top