"Popedałujmy" - kącik rowerowy.

Screenshot_1.png

 
No i udało się wyrwać w dobrej cenie. Generalnie jestem zachwycony, tylko hamulce trzeba zmienić, nie polecam srama w tym produkcie.
Ns bikes define 150 2. Ale nie mogę wstawić foto za, cholere. Nie, wiem czego to kwestia.
 
No i udało się wyrwać w dobrej cenie. Generalnie jestem zachwycony, tylko hamulce trzeba zmienić, nie polecam srama w tym produkcie.
Ns bikes define 150 2. Ale nie mogę wstawić foto za, cholere. Nie, wiem czego to kwestia.
wstaw fotke tutaj https://zapodaj.net/
skopiuj link i wstaw w "insert image" (po lewej stronie od emotek)
 
Chyba, że Code RSC :roberteyeblinking:
Producent zawsze na czymś obcina cenę i zazwyczaj są to heble.
Code nie próbowałem, polecasz? Bawiłem się formula cura 4 i póki co skradły moje serce. Mi sie wydaje, że nawet nie tyle przecięli kasę co mieli deal ze sramem typu, bierzecie wszystko w dobrej cenie albo nic. A obecnie gdy czeka się po 4 miesiące na duperele pewnie mieli zero siły przetargowej.
A rower taki, sorki nie mam siły walczyć z tymi hostingami. Ns define
 
Code nie próbowałem, polecasz? Bawiłem się formula cura 4 i póki co skradły moje serce. Mi sie wydaje, że nawet nie tyle przecięli kasę co mieli deal ze sramem typu, bierzecie wszystko w dobrej cenie albo nic. A obecnie gdy czeka się po 4 miesiące na duperele pewnie mieli zero siły przetargowej.
A rower taki, sorki nie mam siły walczyć z tymi hostingami. Ns define
Code RSC fajne z tym, że jest to kawał hebla... Polecam ci Hope tech 3 v4 - najlepsze skurwiele jak dla mnie i nie wystają na pół kierownicy w przeciwieństwie do Code’ów. Chociaż teraz jest problem z ich dostępnością bo z tego co wiem, ze względu na sytuacje wstrzymali produkcje. Ale tak poza tym to jedyne warte uwagi poza tymi dwoma wyżej wymienionymi to Heyes Dominion, Shimano XTR i ewentualnie TRP. Im też warto się przyjrzeć :)
 
Code RSC fajne z tym, że jest to kawał hebla... Polecam ci Hope tech 3 v4 - najlepsze skurwiele jak dla mnie i nie wystają na pół kierownicy w przeciwieństwie do Code’ów. Chociaż teraz jest problem z ich dostępnością bo z tego co wiem, ze względu na sytuacje wstrzymali produkcje. Ale tak poza tym to jedyne warte uwagi poza tymi dwoma wyżej wymienionymi to Heyes Dominion, Shimano XTR i ewentualnie TRP. Im też warto się przyjrzeć :)
Dziękuję, zbadam temat acz jak sam napisałeś, dostępność....
 
Czym smarujecie łańcuch? Zwykła oliwka, jakaś niezwykła? Testuje wosk. Cisza w napędzie i nie łapie brudu więc klasa. Jedyne zastrzeżenie to, że wystarczy na stosunkowo mało km, ale z każdą aplikacja ma być lepiej co w sumie dało się już zauważyć

ja to sie na chwile obecna przestalem sie tym przejmowac tzn smaruje jakims tanim Brunoxem. Probowalem roznych specyfikow, klejacych, mniej klejacych, drozszych, tanszych, wosku. Wszystko ma swoje plusy i minusy i tez duzo zalezy od warunkow w jakich jezdzimy. Wiadomo, klejace specyfiki starczaja na dluzej ale lapia syf, te mniej klejace za to przejedziesz setke i musisz znowu smarowac, takze dla mnie to odpada bo po prostu nie chce mi sie co chwile uzerac z lanuchem. Smaruje co dwa tygodnie, jakies 600km, jak zaczynam slyszec lancuch to znak, ze trzeba przesmarowac, wazne zeby pozniej dokladnie wytrzec, oczywiscie nie wszystko. Wosk jest o tyle fajny, ze nie lapie brudu ale starcza doslownie na chwile, co przy mojej jezdzie moze byc uciazliwe.
smar-do-lancucha-brunox-top-kett-2-55398-f-sk7-w780-h554_1.webp
 
Brunoxik bardzo dobry. Sam mam zestaw 3 różnych i rower dziękuję. Acz ja go myje niestety po każdej jeździe w teren.
 
Jakiego producenta opony kupić do roweru crossowego, jeżeli najbardziej zależy mi na rozsądnym kompromisie między ceną a jakością? Jeżdże głównie po mieście i leśnych ścieżkach, nie robię jakoś strasznie dużo kilometrów w sezonie w związku z czym nie chciałbym wydawać nie wiadomo ile na oponę, ale jednocześnie, żeby kilka sezonów mi potrzymała przy robieniu tym maks. 1 tys. kilometrów na rok. Ostatnio chyba trochę przyżymianiłem i opona mi się "rozwarstwiła" w kilku miejscach przy obręczy po 2 czy 3 sezonach podczas gdy druga która jest w rowerze od nowości i cały czas się trzyma.
 
Jakiego producenta opony kupić do roweru crossowego, jeżeli najbardziej zależy mi na rozsądnym kompromisie między ceną a jakością? Jeżdże głównie po mieście i leśnych ścieżkach, nie robię jakoś strasznie dużo kilometrów w sezonie w związku z czym nie chciałbym wydawać nie wiadomo ile na oponę, ale jednocześnie, żeby kilka sezonów mi potrzymała przy robieniu tym maks. 1 tys. kilometrów na rok. Ostatnio chyba trochę przyżymianiłem i opona mi się "rozwarstwiła" w kilku miejscach przy obręczy po 2 czy 3 sezonach podczas gdy druga która jest w rowerze od nowości i cały czas się trzyma.

Ja polecam Continental Race King. Drutowana do wyrwania za 50-60zl. Zależy jeszcze jaki rozmiar. Szerokość proponuje 2.0. Nadaje się i do miasta i na ścieżki leśne a i w górach sobie dobrze poradziła. Trochę czasu spędziłem na szukaniu uniwersalnych opon dla siebie i te się sprawdziły idealnie. Stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Drugi komplet czeka już w kartonie na zmianę.
 
Back
Top